2 שאלות בקשר לדיסקים קשיחים.. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 שאלות בקשר לדיסקים קשיחים..

SY

Recommended Posts

שלום שלום (הודעה ראשונה בפורום תודה..)

אז ככה:

1.אני מחפש לקנות הרדיסק 120 גיגה, עכשיו ברור שברור שבארץ זה עולה הון ובחו"ל הרבה פחות,

יש לי קרובת משפחה שנסעה לניו יורק (חוזרת שבוע הבא אז מהר אנשים..) וזה רק עיניין של להביא לה את שם הדגם והיא מחזירה לי את המוצר..

חשבתי על אחת ההצעות שיש פה:

http://www.newegg.com/app/viewproduct.asp?DEPA=&submit=Go&description=120gb

אני לא זקוק להסברים מפורטים מדי.. אני סך הכל מחפש הרדיסק שלא ימות בעוד 3 שנים ושיחזיק כמו כל האחרים שהיו לי..

יפה אז זה היה 1 עכשיו לשני:

2.אז יש לי כאן 2 הרדיסקים שמחוברים למחשב: אחד בתוך המחשב והשני בתוך מה שנקרא "מגירה"

שאני אקבל את השלישי הנ"ל כבר לא יהיה לי מקום (פיזית כמובן... :lol:)

בקיצור... אני יודע שיש תאנשים האלה - עם איזה 6-7 הרדיסקים בשושו דופקים איזה 500 גיגה ככה.. מסודרים לכל החיים...

אז אני שואל:

איך הם עושים את זה?! איך הם מחברים לפחות איזה 8 דיסקים קשיחים למחשב 1..

אז אני שמעתי שמועות ככה שקיים איזה שהוא מוצר כזה, שזה בעצם "מתקן להרדיסקים.." אני נורא מעוניין באחד כזה הבעיה היא שאין לי שמץ של מושג על זה או אם קיים דבר כזה בכלל...

תנו עצתכם אשמח לשמוע בתודה מראש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לחבר כמות גדולה של דיסקים צריך בקר נוסף בד"כ, למרות שיש לוחות שישי להם כבר בקר נוסף מובנה.

דיסק W.D 120/7200/8MB עולה בארץ פחות מ 900 ש"ח, עם 2MB הוא עולה פחות מ 800.

לא נראה לי ששווה לך לקנות את זה בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספת התקני IDE {מעל ארבעה}, יש שתי שיטות:

1) יש RAID OB

2) אתה קונה כרטיס שהוא בקר IDE או RAID שנותן בדרך כלל עוד ארבעה התקנים {2 יציאות (מאסטר וסלייב)} הוא מתחבר לPCI.

משהו כזה:

2876.JPG

pci-ide-big.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כדאי להביא מחו"ל מכמה סיבות .

דבר ראשון : הארד דיסקים הם מאוד עדינים , ומעבר כזה יכל פשוט להרוג אותו .

דבר שני : יכל להיות שלא יתנו לך להעביר אותו בכלל , כי אסור להעביר כאלו דברים מסיבות בטיחות (שיש לך אולי מידע איזשהוא ...)

דבר שלישי : המחירים של הארדים דיסקים בארץ לא ממש שונים ממחירים בחו"ל ,כמעט אותו מחיר (אחרי הוספת מע"מ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...