בעיה ב-icq - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב-icq

N.S

Recommended Posts

להגיד לך מה הבעיה? אנשים כמוך שחושבים שאנחנו קוסמים ובשנייה אחת ניתן לך דף שלם של הדרכה לפי ההסבר "אני לא יכול לקבל קבצים"

כמו שנאמר

אני מת על הת'רדים האלה של אנשים שלא מפרטים כלום ומצפים שנפתור להם את הבעייה כמו קסם..

תן קצת פירוט. איך אתה מחובר לאינטרנט? יש בבית? איזה מערכות הפעלה? יש פיירוול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הבעיות שאי אפשר לקבל קבצים ב ICQ

זהו שה Firewall של WindowsXP מופעל(ב Firewall של WindowsXP צריך לפתוח את ה Port ש ICQ

משתמש בו)

אם הינך משתמש ב Firewall אחר ובמערכת הפעלה אחרת

יכול להיות שה Firewall האחר חוסם את ה Port של ICQ(קבלת קבצים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב "לנקות את Firewall",

אתה פשוט נכנס לאי סי קיו לוחץ על Main>>Preferences>>Connection>>Server

ומעביר את ה Choose ל Using Firewall,

אחרי זה לא אמורה להיות שום כל בעיה אם עבארת הקבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם לענות בציניות על זה או לא...

אבל 1)לא פתחתי אפילו תרד אחד בנושא

1.5) גם פה לא פתחתי אף תרד - אלא הגבתי ישירות למשהו שמישהו אמר.

2)לא ממש שאלתי שם אלא חידדתי את הבעייה שלו בעזרת המצב שלי בתיקווה שזה יניב תשובות לבעייה שהעלה.

3)לא קיבלתי אף תשובה שם (חוץ ממשהו בסגנון התגובה מעלי).

4) שום פתרון לא מצאתי ,גם לא בעזרת התרד שהובא כקישור... שתאמת היה קצת מסובך בשבילי.

5) ואתה חושב לרגע שיש משהו שקרוב לחפיפה בין העונים שם לעונים פה ? , אני בטוח שהרבה עיניים חדשות ראו את זה - אבל פניתי ישירות לבחור הספציפי שענה אם שמת לב - סה"כ זה היה המשך לדיון ששלל קצת את מה שאמר, בנוסף הוא נראה מבין בעניין והיתה לי תקווה שידע לפתור את הבעייה , ושאנשים ידעו שכנראה הפתרון הכל יכול שהביא לא תמיד עוזר (שוב בתקווה שיתעלה על התשובה הקודמת שלו).

זהו בערך - הוכחתי את חפותי ? ;)

(נ.ב. - תאמת עכשיו גם לא נראה לי שאנשים בכלל יתייחסו לזה לאחר שהוצא ההקשר של התרד הזה - חבל - הוא נועד לעזור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שקצת לקחת את זה יותר מידי קשה.. :P לא באתי להאשים אותך או משהו, רק זכרתי שעניתי לך על זה פעם, ואתה לא הגבת אחרי, אז יצאתי מנקודת הנחה שעזבת את העניין. ועכשיו אתה שואל שוב.. היית יכול להמשיך לשאול בפעם הקודמת שעניתי לך..

בכל אופן, בפעם הקודמת שעניתי לך הפניתי אותך לת'רד הזה. אני חושב שזה מתומצת שם על הבעייה עם הפורטים שווינדוס XP חוסם ולא פותח בשירות ה-NAT שלו, ולכן אי אפשר לקבל קבצים במחשב שעובד מאחורי Gateway עם ווינדוס . יש שם גם סקריפט שפותח פורטים אוטומטית, וכשלי הייתה כזאת הוא פתר לי את הבעייה.

כמו כן, יש שם גם הצעה לשתף עם תוכנות שיתוף כמו WinRoute Pro במקום עם השיתוף של הווינדוס. את זה לא ניסיתי, אבל אמרו שגם זה יכול לפתור את הבעייה.

אם התכוונת שהפתרונות בת'רד ההוא היו מסובכים מידי בשבילך, חבל שבפעם הראשונה שהפניתי אותך לשם לא שאלת שום דבר. הייתי שמח להסביר לך על מה שלא מובן..

אז הפעם, אם יש לך שאלות על הפיתרונות שהזכרתי קודם, תשאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי :) ,פשוט חשבתי שאמרת את זה כי חשבת שפגעתי בחוקים או משהו.... אז לא משנה.

תאמת - כיוון שזה לא היה תרד שלי אז לא רציתי להסיט אותו אליי. אני בטח יפתח תרד מרוכז משלי כשאני ימצא (מלשון מיצוי) מקסימום נסיונות לפתור וכשיהיה לי ידע מלא ומקיף על הבעייה (לא שבאמת חסר). ותאמת כן , לא הכי הבנתי את ההסבר שהיה בתרד ההוא, ואני מאמין שאנסה להעזר בך, פשוט הגדרות של והטבע של ממשק העבודה שלהן הוא לא דבר שאני הכי מבין בו , לכן אם זה עובד אני לא נוגע - ואני בכלל מפחד לגעת כדי לא להרוס עוד יותר מה שכן עובד (שחוץ מיזה זה כמעט הכל). סה"כ זה עבד מצויין בדיוק באותה תצורה ופתאום הפסיק.

בכל מקרה תודה על ההצעה לעזרה , אני בטוח שאעזר בך, אני רק צריך לנסות ללמוד קצת יותר בנושא לפני שאני מדבר אם מישהו , זה באמת נראה לי כרגע קצת מפחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...