קומץ שאלות בנושא כרטיסי מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קומץ שאלות בנושא כרטיסי מסך

iyehuda

Recommended Posts

1. למה משמש DVI בכרטיסי מסך

2. היום לכל הכרטיסים יש יציאת S-VIDEO והטלויזיה שלי היא RCA

איזה כרטיס מסך יהיה לי הכי מתאים לצפיה בטלויזיה

כי יש בעיות בהעברת ל RCA

3.איזה חברה הכי טובה לייצור כרטיס מסך מבחינת אמינות וביצועים ( לא מבחינת הציפסט )

4.האם מבחינת ביצועים FX5200 יותר טוב מה MX440 128 ( לא רק מבחינת DIRECT X)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVI = DIGITAL VIDEO INTERFACE

ממשק וידיאו דיגיטלי, כמו ש-YAK & YETI אמר החיבור משמש לחיבור מסכים דקים מתקדמים.

ו-FX5200 עוקף בביצועים את ה-MX440 וה-128MB ב-MX440 זו בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכרטיס הוא באותו דגם ויש בו יותר גדול מהירות השעון של הזכרונות נמוכה יותר.

ובכרטיס כמו MX440 כמות של 128MB לא תעשה שום הבדל, 64MB במקסימום אפשרי לניצול בכרטיס הזה

בגלל סיבות שונות של תמיכה ובלה בלה בלה.....................

זה יותר גימיק מאשר משהו אמיתי. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דינו, אל תדבר מה שאתה לא יודע: ה128MB מאוד חיוניים שם, מכיוון שהכרטיס הזה הולך למערכות חלשות. לכן, ה128MB יכולות לשמור טקסטורות ולהעביר אותם לליבה ישר מהכרטיס, במקום שזה ילך לRAM של המערכת, יכביד עליו ויאיט את הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב הכרטיסים בעלי הוויו (Video In Video Out) ישנם את 2 היציאות - RCA וS-VIDEO אבל את שניהם גם ככניסות על מנת ללכוד מהן ווידאו. אם הפרשי המחירים לא גדולים וחשובה לך היציאה הזאת כדאי לך לקחת אחד עם VIVO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייקי חבל לי עכשיו להתווכח איתך, אבל ההבדל הוא מזערי ביותר שאף אחד לא ישים לב אליו,

כל אחד בעולם שמבין בחומרה יודע ש-128MB בכרטיסי Geforce4 MX זה לא יותר מגימיק של .

בקיצר FX5200 128MB וזהו.............. {נראה לי שיש גם גירסה של ה-FX5200 שמשתמשת בזכרונות -II ועולה כמעט אותו הדבר}. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה נייטי ;D

דבר שני, בוא נדמיין את המערכת הבאה:

AMD 1200

MOBO

128MB RAM

GF 4MX 64MB

עכשיו, אם מפעילים על המערכת הזאת משחק , שגם משתמש בראם+מערכת הפעלה(ככה שנשאר משהו כמו 10-12MB ראם פנוי) והמשחק צריך משהו כמו 70MB של טקסטורות(ויש כאלו), ה6 מגה הנותרים יזוזו לRAM של המערכת. הבעיה שם, זה שזה ממש יהרוג את הRAM ויביא לקריסה, ואם לא להאטה רצינית.

ה128MB פותר את הבעיה הזאת בדגמים חלשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכרטיס הוא באותו דגם ויש בו יותר גדול מהירות השעון של הזכרונות נמוכה יותר.

ובכרטיס כמו MX440 כמות של 128MB לא תעשה שום הבדל, 64MB במקסימום אפשרי לניצול בכרטיס הזה

בגלל סיבות שונות של תמיכה ובלה בלה בלה.....................

זה יותר גימיק מאשר משהו אמיתי. ;)

לא נראה לי שמהירויות השעון נמוכות יותר, אלא מהירות גישה או איך שקוראים לזה ... {ns}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה נייטי ;D

דבר שני, בוא נדמיין את המערכת הבאה:

AMD 1200

MOBO

128MB RAM

GF 4MX 64MB

עכשיו, אם מפעילים על המערכת הזאת משחק , שגם משתמש בראם+מערכת הפעלה(ככה שנשאר משהו כמו 10-12MB ראם פנוי) והמשחק צריך משהו כמו 70MB של טקסטורות(ויש כאלו), ה6 מגה הנותרים יזוזו לRAM של המערכת. הבעיה שם, זה שזה ממש יהרוג את הRAM ויביא לקריסה, ואם לא להאטה רצינית.

ה128MB פותר את הבעיה הזאת בדגמים חלשים.

אוקיי , אתה צודק אבל השאלה האמיתית היא אם זה יביא לשיפור בביצועים לעומת כרטיס עם 64 מגה וזה לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שמהירויות השעון נמוכות יותר, אלא מהירות גישה או איך שקוראים לזה ... {ns}

בכרטיסים של ה 128MB יש זיכרונות יותר איטיים והמהירות הזיכרונות משפיע על הביצועים של הכרטיס אבללא הייתי מרחיק ואומר שזה נותן הבדל משמעותי, זה הבדל של 5 אחוזים לכל היותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...