Home Made Turbo-Module - כדאי להיכנס, לא קומבינה. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Home Made Turbo-Module - כדאי להיכנס, לא קומבינה.

stingeR-

Recommended Posts

בידיוק וזה גם ההבדל בין הTM המקורי לבין המאוררים של , המאוררים של מתוכננים הרבה יותר טוב ובעלי להבים אשר ספיחת האוויר שלהם(כמות הדחיפה לעומת מהירות הסיבוב והרעש) תהיה גבוהה הרבה יותר מאשר מהTM הרגילים..

ובנימה אישית זו, אם מישהו מעוניין בTM חינם(מכיוון שבאמת שאין לי מה לעשות איתם) מוזמן לבוא ולקחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אפילו עם לא מעניין אותי, זה עדיין עצום.. בחיים שלי לא ראיתי כזה דבר...

הנה עידכון קטן מצאתי שימוש לTM :

index.php?action=dlattach;topic=350230.0;attach=106849;image

החלפת המאווררים באלו של היא שדרוג מוצלח, אך פונציאל הרעש גדל משמעותית וכדאי לשלוט בסל"ד שלהם.

בצורת החיבור הנוכחית שבה משני צדי הקרור יש מאווררים שדוחפים את האויר החם אחד כלפי השני, אתה מפריע לזרימת אויר תקינה ויעילות הקרור.

עדיף שתוריד את מאווררי ה TM !

עריכה:

ראיתי עכשיו שהורדת .... :xyxthumbs:

בידיוק וזה גם ההבדל בין הTM המקורי לבין המאוררים של , המאוררים של מתוכננים הרבה יותר טוב ובעלי להבים אשר ספיחת האוויר שלהם(כמות הדחיפה לעומת מהירות הסיבוב והרעש) תהיה גבוהה הרבה יותר מאשר מהTM הרגילים..

ובנימה אישית זו, אם מישהו מעוניין בTM חינם(מכיוון שבאמת שאין לי מה לעשות איתם) מוזמן לבוא ולקחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...