שאלה עקרונית: אוברקלוקינג ואחריות - הולך או לא הולך ביחד ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה עקרונית: אוברקלוקינג ואחריות - הולך או לא הולך ביחד ?

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם,

בתור אחד שביצע לא מעט אוברקלוקינג לרכיבים שונים למחשב עדיין מעצבן אותי הקטע הזה שמקובל וידוע לכולם - עשית OC = בטלת את האחריות.

השאלה שלי היא - איפה לעזאזל הדבר הזה רשום ?? (אני מדבר ספציפית במקרה זה לגבי כרטיסי מסך)

בשלושת הכרטיסים האחרונים שקניתי - 7900GT OC , 8600GTS , HD4850 לא היה מצויין על האריזה או באיזה חוברת או פתק שאסור לי לבצע שינוי תדרים לכרטיס.. אם כבר נהפוך הוא - האריזה של ה HD4850 של שקניתי לפני שבועיים מתפארת בכך שהכרטיס מגיע עם תוכנה של שנקראת OSD שמאפשרת לי לעשות OC בקלות ולשפר את הביצועים של הכרטיס.. אז מה הקטע בדיוק ?

איך החברה יכולה להציג יכולת מסויימת של OC ואף לספק לי ביחד עם הכרטיס כלי לבצע את זה אבל מצד שני הדעה הרווחת היא שכאשר עושים OC והורסים האחריות מבוטלת..?

אז מה קורה פה בדיוק תכל'ס ? יש אחריות או אין אחריות..? (ותשכחו לרגע את העובדה שכולנו עושים בכל מקרה כי יודעים שהם לא יכולים להוכיח שעשינו OC לכרטיס..) השאלה שלי היא האם אפשרי לבוא לחברה ולהגיד לה - "הכרטיס נהרס לי.. יכול להיות מ OC שעשיתי.." ועדיין לקבל אחריות..

תודה , שחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...