נואש!!!! בעיות עם GTXP 7.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נואש!!!! בעיות עם GTXP 7.1

show_biz

Recommended Posts

קיבלתי את game theater 7.1 של Hercules - המחשב זיהה אותו לאחר כמה ניסיונות - אך עדיין אני לא שומע כלום ??????

עשיתי disable לכרטיס המובנה בלוח והורדתי דרייבר מהאתר של הרקולס - מישהו נתקל בבעיה - אנא עיזרו לי - תודה!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסיר את הדריברים שהתקנת

תאתחל את המחשב

תנתק את המחשב מהמודם (או את הקו טלפון מהמודם הרגיל) כל שאין שום קשר בין המחשב לעולם החיצון)

תתקין אותם שוב

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות כרטיס קול חדש, וה- GTXP היה המועמד המוביל (או AUDIGY 2 אבל אני מעדיף את ה GTXP בגלל כמות היציאות הגדולה)

אבל, קראתי קצת בפורום של הרקולס (http://forum.hercules.com/) וכמות הבעיות בהתקנה ובבעיות בחומרה לאחר חצי-שנה עד שנה היא אדירה. אז עכשיו אני שוב חושב על אודוגי... (לכל בן-אדם שני בפורום התקלקלה יציאת האוזניות!)

אשמח לשמוע אם נפתרה לך הבעייה, ובכלל תגובות מאנשים *שיש* להם את הכרטיס GTXP 6.1 או 7.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז סליחה על הDELAY ת מערכת ההפעלה שלי WINXP - ובהתקנה ניתקתי את המודם ועדיין זה לא עוזר -

הסמל GT מופיע לי - כעקרון הכל תקין - הכרטיס מופיע לי תחת התקנים אבל הבעייה היא שאני פשוט לא שומע .

דרך אגב יש לי של ימאהה 2.1 והמקום יחיד שני יכול לחבר אותם זו יציאת האוזניות - יכול להיות שזה קשור???

תודה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה המקום היחיד שאתה יכול לחבר אותם זה האוזניות ?

מאחור יש את החיבורים הדרושים - אני כמעט בטוח שזה אפשרי

אם לא,ניסית לשנות את ההגדרה ל " headphones" בלוח בקרה של הכרטיס ?

זה נמצא בעמודה הראשונה (main) ב- master volume

דרך אגב חיברת את הרמקולים מקדימה ? עם המתאם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pac-man אתה צודק הרמקולים יכולים גם להתחבר מאחורה

וחוצמזה מצאתי את הבעיה :jump: אחד הפינים הכבל המפלצתי היה עקום ( לא יודע אולי קיבלתי אותו ככה או שעיקמתי אותו בעצמי ???)

לאחר שיישרתי אותו הכל עובד פיקס - והיה שווה שומעים מצוייןןןןןןן :hat: :hat: :hat:

תודה רבה לכל העוזרים !!!!!!!!!!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הזה מעולה. יש לי אותו ואני מרוצה מאוד!

שווה קניה. אם מישהו רוצה אחד ב"זול" אז שיפנה אלי בפרטי, אולי אני ימכור לו :o

ולא היה לי איתו בעיות בהתקנה.

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לקנות כרטיס קול חדש, וה- GTXP היה המועמד המוביל (או AUDIGY 2 אבל אני מעדיף את ה GTXP בגלל כמות היציאות הגדולה)

אבל, קראתי קצת בפורום של הרקולס (http://forum.hercules.com/) וכמות הבעיות בהתקנה ובבעיות בחומרה לאחר חצי-שנה עד שנה היא אדירה. אז עכשיו אני שוב חושב על אודוגי... (לכל בן-אדם שני בפורום התקלקלה יציאת האוזניות!)

אשמח לשמוע אם נפתרה לך הבעייה, ובכלל תגובות מאנשים *שיש* להם את הכרטיס GTXP 6.1 או 7.1

אחד הכרטיסים הטובים והמשתלמים שיש היום בעולם !

למרות שהוא כאילו זקן (בן שנה+ ) אין לו לדעתי יורש ראוי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...