v1 שאלות על טמפרטורה אחרי התקנה,בבקשה עזרה - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

v1 שאלות על טמפרטורה אחרי התקנה,בבקשה עזרה

SilentBob

Recommended Posts

אז מה דעתכם?

יש מצב להגיע לOC של 4 ג'יגה יציב וקבוע עם טמפרטורה שכזאת במנוחה בלי OC?

אתה לא יכול לדעת מה המעבד שלך מסוגל עד שתנסה.

אין הרבה אנשים שהגיעו ל 4Ghz יציב, ועוד פחות הגיעו לזה עם אוויר.

עם קצת מזל תגיע ל3.6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהמשחה הטרמית(זו שהגיעה עם הV1 בשקית קטנה ועלובה,בלי שום שם או מותג עליה) לא מספיק טובה והיא המקור לטמפרטורה הגבוהה יחסית?

אולי זה שהמחשב עומד בתוך הנישה בשולחן מחשב?

בכל מקרה,הלוח אם הוא P5N-D,והזכרונות הם שני סטיקים של GEIL 1024 MB 4-4-4-12 800 MHZ

ועוד שניים 1024 MB 3-4-4-10 800 MHZ

שמהם,אגב,הווינדוס מזהה ומשתמש רק בשלושה סטיקים(אני עובד על אקס פי 32 ביט נכון לעכשיו...)

אז אם כבר אנחנו שם,באיזה סטיק עדיף לא להשתמש(זאת אומרת-לסדר את הזכרונות כך שהמחשב ישתמש בשני וGEIL אחד-או ההיפך?)

תודה רבה על העזרה..

עריכה:וואו,זה מעניין...נכון לשעה זו, OCCT וCORETEMP מראים לי טמפרטורה של 46-47 מעלות בכל ,ולעומת זאת,REAL TEMP מראה לי טמפרטורה של 36-37 לכל ...

איך יכול להיות הבדל כל כך גדול בין התוכנןת? לאיזו תוכנה להאמין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני נדחף פשוט מיותר לפתוח עוד ת'רד. האם הtj max נוגע גם לטמפ שלי. כלומר תראו את הבדל הטמפ' בין שלושה תוכנות שמנטרות טמפ'.

האם עליי להתייחס לrealtemp או ל-speedfan+coretemp? ולמה? (מעניין)

capture24072008091557qk8.th.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנות משתמשות ב- TJ-Max שונה ולכן ההבדל בטמפ'. ניתן לשנות את TJ-Max ידני בכל תוכנה ע"י עריכת הקובץ ini של ההגדרות (לפי מיטב זכרוני, ב- RT אפשר גם דרך התוכנה)...

SF ו- CT משתמשות ב- TJ-Max 100.

RT ב- TJ-Max 95.

ב- Q6600 אינטל לא פרסמה מעולם את ה- TJ-Max הרישמי (וזה משתנה משבב לשבב), לכן ההנחה היא לפי בדיקות שונות ונתוני השבב שזה בערך 100 (ב- C2D הנתון עומד על 95 כמדומני).

יש בקישור מאמר מאלף.

http://www.tomshardware.com/forum/221745-29-core-quad-temperature-guide

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...