האימיול שלי רוצה לשלוח אימייל - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האימיול שלי רוצה לשלוח אימייל

3d7

Recommended Posts

מדי פעם ZoneAlarm מודיע שהאימיול מנסה לשלוח אימייל, והוא שואל אותי אם אני מאשר. אני, כמובן, לא מאשר וגם מסמן שהוא לא יאשר תמיד, אבל כל פעם הוא שואל אותי מחדש. השאלה שלי היא למי אימיול מנסה לשלוח אימייל, מה התוכן של האימייל הזה, והאם לאשר לו או לא.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL יש לי ביטטורנט מותקן במחשב. הוא יכול להיפגש איתה F2F. למה לשלוח אימיילים?

יש לי אימיול 0.49a.

סימנתי ב-Notifications את Download finished. אבל, לא סימנתי את Email Notifications.

אני לא משתמש בפורט 27, אלא בפורטים עם מספרים גבוהים.

אם כך, מה יכולה להיות הסיבה? מומלץ לחסום? למה ZoneAlarm לא זוכר את ההגדרה של החסימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון הייתי ממליץ לחסום כמה פעמים ואם אתה רואה ששום דבר לא נפגע (HIGHID מהירות וכו') אז לחסום באופן קבוע, לרשום לו RULE או משהו.

אבל, מכוון שאף פעם זון-אלארם לא הרשים אותי יותר מידי לטובה, הייתי דווקא ממליץ לנצל את ההזדמנות ולנסות פיירוואלים יותר מומלצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד חוסם, אבל משום מה ZoneAlarm לא זוכר את זה, למרות שאני מסמן לו שיזכור.

יש לי HighID (זה לא משפיע עליו). אבל, אחרי שאני חוסם אז אימיול מתנתק מכל המשתמשים שאני מוריד מהם ומעלה אליהם, ומתחיל להתחבר מחדש.

במחשב השני שלי (בלי אימיול) אני משתמש בקומודו שלא שואל אותי הרבה שאלות, ואני לא רוצה שהוא יאפשר בטעות לאימיול לשלוח אימיילים בלי לשאול אותי (שיתכתב עם ביטטורנט בזמנו הפנוי, לא בזמן ההורדה).

אפשר בהזדמנות לעבור לקומודו גם במחשב עם האימיול, או לנצל את ההזדמנות ולפרמט. הבעיה היא שההזדמנות הזאת לא ממש קיימת (זמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה לפרמט, יש בפורומים של האימיול הרבה תארדים בנושא הזה ובכולם כתוב אותו דבר - חירטוט של הזון אלארם.

אם אתה משתמש בגרסא המקורית של emule-project אין לך מה לדאוג.

אם יצירת RULE בזון-אלארם לא אפשרית או לא עוזרת במקרה שלך - תחליף תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בגירסה המקורית של אימיול. אם כך, אז אין לי מה לדאוג מזה שהוא שולח אימיילים לכל החברים שלו באמת או לכאורה?

נכנסתי להגדרות של ZoneAlarm, ובשורה של אימיול היה סימן שאלה על שליחת אימיילים (למרות שסימנתי לזכור לחסום כשהוא שאל אותי). עכשיו שיניתי את זה לאיקס, ואני מקווה שהוא יזכור את זה.

לגבי פירמוט, אני כבר הרבה זמן רוצה לפרמט את המחשב הזה. הוא לא ממש עושה בעיות, ומשמש בעיקר כשרת אימיול ושרת קבצים. אבל, הוא עמוס בהרבה שטויות. הבעיה היא למצוא את הזמן לפרמוט והתקנה מסודרת חדש של כל הדברים, ואז יצירת Image (תהליך כולל של הרבה מאוד שעות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשים על האימיול איקס רוב הסיכויים שזה יפגע לך בחיבור, צריך לעשות RULE של התוכנה והפורט הספציפי שעושה בעיות בשביל שלא יחסום את כל הפורטים שהאימיול דורש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי את הפורטים של אימיול, וסימנתי וי על התקשרות לאינטרנט ועל תפקוד כשרת. שמתי איקס רק על שליחת אימיילים. עדיין יש לי High ID.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...