הקירורים שלכם - גלריית תמונות - עמוד 61 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקירורים שלכם - גלריית תמונות

tronado

Recommended Posts

זאת היתה הערה בונה..

גם אני משתמש ב-WORD.שיתקן לי שגיאות כתיב.כשאני מרגיש שיש יותר מידי טעויות..מילה פה מילה שם מותר .לא כולם נולדו אבשלום קור.

אבל להגיע למצב שמשפט מאבד את משמעותו מרוב טעויות כתיב.

עם כך אז תגיד בפרטי כי כאן זה היה ניראה כאילו אתה בה ו "יורד" עלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא רואה סיבה להשקיע כסף על המוצר הזה רק לצורך בדיקה, אם בעתיד תיהיה לך הזדמנות לשים יד על רציני אתה מוזמן לעשות את ההשוואה עם המוצר שכבר יש לך, ולעדכן.

כל מקרה, יש לך אפשרות לחבר את המאורר בצד ימין (מקדמת המארז) בשביל להשוות את היתרון של פינוי האוויר מהכ.מסך מול היתרון של שאיבת אוויר מאיזור קריר יותר, לראות מה אפקטיבי יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים צריך מודרייטור לבקש בלי דיון על מי מה מו ורק תמונות?

וכמה פעמים אתם שמים פס על הדברים האלה?!

מספיק ודיי, בשביל זה יש פרטי, לא לענות להודעה הזאת ב"כן הבנתי\תודה".

גם הפעם שמתם פס עליו, הא?

שמעו חבר'ס, אני נהנה לראות את הצילומים האלה, לא יודע מה איתכם. אבל המשך הדיונים שלכם רק יובילו לנעילתו של הנושא הזה. אז הרשו לי לבקש מכם לפני שהמנהל ינעל פה-תעברו לפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה מדבר על המחשב השחור.[כי יש גם אחד כתום]אז ככה.מאוורר-12 בקידמת המחשב מכניס אוויר.מאוור עליון-12 מוציא.מאוורר אחורי-12 מוציא.מאוורר של הגוף -מושך סביבה חמה מכרטיס מסך ומכניס לתוך הרדיאטור ונספג לתוך ספק הכח..

בקשר לבדיקת קירורים.אני יראה לך מה כבר בדקתי...והקירור במדף והעליון זה לא ה-120 אלה ה-92...

66938490.th.jpg

דיברתי על המאורר של טרמלטק (שעל הבלוק קירור).

אומנם זה שהוא שואב אוויר מלמטה עוזר לפינוי אוויר חם מהכרטיס מסך,

אבל אם הוא ישאב אוויר מצד ימין (אם אפשרי לסובב\להרכיב אותו שם), הוא יזרוק על הרדיאטור אוויר מאיזור קריר יותר במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...