מחפש מסך למחשב עד 3000 ש''ח - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך למחשב עד 3000 ש''ח

BD1

Recommended Posts

אין צורך לצטט תגובה שמעליך.

על השאלה אם יש ב-2408WFP פאנל TN או מסוג אחר כבר עניתי לך חד-משמעית.

ב-G2400W קיים פאנל TN 24" להסרת כל ספק שלך.

האיזו טוב יותר מה-Dell ביחס ניגודיות סטטי (שגם נשמר על רמה יציבה לגמרי בבהירות נמוכה) ובעל Input Lag קטן יותר. אולם ברזולוציה ל-2408WFP יש יתרון עבור שטח עבודה לשני יישומים בו-זמנית. למשחקים שאינם משוחקים דרך הרשת ה-Dell אינו בעייתי כפי שאמר אחד מבעליו כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=347909.msg3007469#msg3007469

מצטער על השאלה פשוט אמרת TN ולא ידעתי שהתכוונת ל-BenQ ..

על כל מקרה, ה- מאוד מושך אותי לקנות אותו

מאוד אהבתי אותו ..

גם בגלל שהוא גדול והוא נראה טוב ויזואלית ולפי דעתי אני ייקח אותו למרות שגם ה-Eizo נראה ממש טוב.

אבל הדבר שבאמת מעצבן או אפילו מפחיד זה האינפוט לאג וה-FPS למשחקים, זה באמת החלטה לא קלה בין שני המסכים האלה.

זה סוג של הימור, אתה לא חושב?

אם היית במקומי, מה היית לוקח?

בשיא הרצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזו בחירה קשה, בגלל ההבדלים ברזולוציה. כמו שבזמנו המלצתי כך ל-Hussein Fatal למשחקי בהקשר לאותו סוג של התלבטות בין שני המסכים, הייתי לוקח את האיזו, היות והשהיית התמונה שלו נמדדה כלא גבוהה מדי באתר הביקורות המקצועי Svet Hardware, דבר שאושר בפורום לאחר קנייתו . מה גם שאין אפשרות לתת מידע מבוסס על ידיעה רשמית מתי תהיה בארץ הגירסה המעודכנת של ה-2408WFP. מלבד זאת יש לציין שעם ה-S2231W יש לך אחריות מורחבת לעוד שנתיים על רכיבי אלקטרוניקה. אין איתו הימור מבחינת ההבטחה לאיכות גבוהה מכל הבחינות, כפי שאתה יכול לראות מהרשמים בביקורת עליו ב-Prad.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזו בחירה קשה, בגלל ההבדלים ברזולוציה. כמו שבזמנו המלצתי כך ל-Hussein Fatal למשחקי בהקשר לאותו סוג של התלבטות בין שני המסכים, הייתי לוקח את האיזו, היות והשהיית התמונה שלו נמדדה כלא גבוהה מדי באתר הביקורות המקצועי Svet Hardware, דבר שאושר בפורום לאחר קנייתו . מה גם שאין אפשרות לתת מידע מבוסס על ידיעה רשמית מתי תהיה בארץ הגירסה המעודכנת של ה-2408WFP. מלבד זאת יש לציין שעם ה-S2231W יש לך אחריות מורחבת לעוד שנתיים על רכיבי אלקטרוניקה. אין איתו הימור מבחינת ההבטחה לאיכות גבוהה מכל הבחינות, כפי שאתה יכול לראות מהרשמים בביקורת עליו ב-Prad.

מצטער על העיכוב לא הייתי על המחשב ..

בכל מקרה העדכון הוא לא מה שמפריע לי בדל ככה שאני מוכן לקנות אותו , עם ובלי העדכון.

אבל זה לא אומר ששכחתי את האיזו..

אני ייקח עוד כמה זמן..

אולי עוד שבוע שבועיים ככה ואז נסגור את עניין המסך.

תודה על העזרה גבר..

בהחלט הבאת לי חוט מחשבה חדש לגמרי.

זה קצת מקשה עליי בעניין הבחירה

אבל לטובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...