כמה שווה מפרט כזה... קצת ישן - אל תצחקו!!! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שווה מפרט כזה... קצת ישן - אל תצחקו!!!

intermaster

Recommended Posts

האמת שחיפשתי פורום יותר מתאים ולא מצאתי... אם תפנו אותי לאחר - גם טוב.

המחשב שלי קצת מיושן:

Dual 2.8Ghz

Intel D945GNT

1GB 266Mhz

GForce 6600LE

160GB HD WD

LG DVD/RW

מארז בינוני פשוט SP

כמה אני יכול לקבל על מפלצת כזאת?? (ברצינות).

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שנה שנתיים המחשב שלי גם יעלה כך ...אין ברירה ...זה תמיד היה כך

אני לפני שנתיים מחרתי מחשב 3GHZ HT וללמאט ב 1200 שקל ...ידעתי שעדיף למכור אותו אז ...ואז קניתי E6600

ועדיין שומר על ארכו יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לא לפתוח חוות שרתים עם מחשבים ישנים. ...תאמין לי כמה שפחות מחשבים כך יותר טוב ..

כל המחשבים הישנים הם זוללי חשמל ...ומחמים את החדר .

תתרום ...זה מעשה יםה ונבון לעשות ...או למכור אותו...גם עם הסכום לא משהו ...עוד שנה אני מבטיח לך שכבר לא תנצל אותו בתור שרת ...(לא שווה)

פשוט היה גרוטאה שתעמוד עד שתיזרוק אותו ...תרווח עליו 400 שקל ופנק את עצמך במשהו טוב כמו חולצה,דיסקים,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום מאחר והמחירים נורא נמוכים (זכרונות,דיסקים קשיחים ומעבדים חזקים בהרבה שעדיין זולים יחסית) זו לא תקופה טובה למכירת מחשב לעומת לפני יציאת ה-C2D האחרונים למשל...

ככה שבאמת יותר מ-400 ש"ח ממש לא היתי חושב לקנות דבר כזה וגם זה אם לא היתי מבין הרבה.

300-350 היה מחיר סביר בהנחה שהכל עובד פרפקט ושיש לך מארז וספק קצת מעבר לג'נריים לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תוכל לקבל עליו יותר מכמה מאות שקלים.

וכל יום שעובר הוא שווה פחות.

אם אתה מכיר מישהו שצריך מחשב תן אותו מתנה, אם יש לך שימוש אמיתי כמחשב נוסף אז תשתמש בו.

(לא מחשב להורדות או קישקוש אחר שבסופו של דבר לא יצא לפועל)

אני תמיד השארתי מחשבים ישנים ובסוף זרקתי אותם בלי שהשתמשתי, שכבר אפילו שקל לא היו נותנים לי בשבילם.

כבר היה עדיף לתת למשפחה נזקקת בדרום או משהו. או אולי לאחד האחיינים שלי שיהיה לו מחשב בחדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד השארתי מחשבים ישנים ובסוף זרקתי אותם בלי שהשתמשתי, שכבר אפילו שקל לא היו נותנים לי בשבילם.

כבר היה עדיף לתת למשפחה נזקקת בדרום או משהו. או אולי לאחד האחיינים שלי שיהיה לו מחשב בחדר.

מחזק ...זה כרוניקה שחוזרת על עצמה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...