רשמיי מזיגזג!!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמיי מזיגזג!!!

demonshlomo

Recommended Posts

והנה אניייייייייייייייייייי , אחרי שלא הוציאו אותי שבועיים מהמעבדה , בתנאי תאורה מחפירים , ועם מאוורר תקרה אשר פועל בכוח האינרציה בלבד !!!

מעניין מה יקרה אם יראו את התמונה הזאת לילדים בני 3 ומטה

היקבלו צלקת בנפשם העדינה לכל החיים ?

היחששו מפבל ?

468335425.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אצלם לפניי שבוע, והם קרועים על כל הראש :bash:

באמת משהו שונה מחנויות שהכרתי.

פבל משוגע לגמרי אבל תותח אמיתי ומיקצועי ברמה שלא האמנתי.

אורן אפילו יותר מיקצועי, מכיר כל רכיב שהיה בשוק בעבר ויהיה בעתיד (אני חושב שהוא שתול של בזיגזג..)

וארז ממש מפחיד ,ענק, לא מומלץ לפגוש אותו בסימטה חשוכה.

בקיצור שרוטים לגמרי, אבל את המחשב הבא שלי עוד פחות מחודש אני קונה רק אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי אצלהם את המארז שלי מהם ופשןט כיף לקנות שם והם עוזרים לך בהחלטות למשל גם התלבטתי בין ה ציפטק הענק לבין הקסאר טרמלטייק ,בסוף החלטתי על ה טרמל טייק ;D

עכשיו אני בונה מפרט למחשב בחדש שלי שיבוא מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה אניייייייייייייייייייי , אחרי שלא הוציאו אותי שבועיים מהמעבדה , בתנאי תאורה מחפירים , ועם מאוורר תקרה אשר פועל בכוח האינרציה בלבד !!!

מעניין מה יקרה אם יראו את התמונה הזאת לילדים בני 3 ומטה

היקבלו צלקת בנפשם העדינה לכל החיים ?

היחששו מפבל ?

מספיק לראות אותך בחנות כדי לחשוש ממך ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהמליצו לך טרמלטייק?? זה הכי יקר... ::)

למה גישה שלילית על הבוקר ?

אנחנו מציעים את כל המבחר העצום שיש לנו תמיד לכלל הלקוחות שלנו , עם נימוקים והסברים למה כן ולמה לא . בסופו של דבר , ההחלטה מוטלת על הלקוח לקנות מוצר או לא לקנות מוצר . עד היום לא הצמדנו אקדח לרקה של שום לקוח ( אבל זה נשמע לי כרעיון ממש טוב ! :asthanos: ) .

לך תקנה היום אוטו חדש , כל סוכן מכירות שיכבד את עצמו ינסה להציע לך ריפודים מעור , חשמל , וגמד קטן שישב בבגאז' ויחליף לך דיסקים בצ'נג'ר .

קיצר , תנו לי לשתות את הקפה של הבוקר בשקט , ובלי עיניים מתגלגלות למעלה . האייקון הזה מעצבן אותי , צריך לדווח למישהו שיסירו אותו מהאייקונים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...