האם E2180 מריץ את כל הHD חלק ובלי מאמץ או שצריך כבר E4600/E7200? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם E2180 מריץ את כל הHD חלק ובלי מאמץ או שצריך כבר E4600/E7200?

swg

Recommended Posts

עד שזה יקרה, יקח שנה +-.

עד אז, אני רוצה לוח עם אופציה לשדרוג, עם מעבד זול

ולשדרג בעוד שנה בערך (כשתהיה תושבת חדשה ושמחירי התושבת הקודמת יפלו).

אז לקחת E4600, E2180 או שמא ?E7200

E2180 עם HD3450 יהיה טוב להקרנת FHD וHD למיניהם?

כי אם כן זה חוסך לי אחלה כסף למארז.

E2180 וכרטיס מסך טוב כמו שציינת יעשו את העבודה מעולה.

אין יותר מדי בעיה עם המפרט שציינת.

אבל...

אם אתה כבר לוקח מפרט לעניין כזה, אז תשקול באמת בעניין המעבד כי E7200 נכון להיות הוא -ה-מעבד מבחינת ביצועים תמורת מחיר.

יש מעולים, אבל האמת היא שגם מארז פשוט יעשה את העבודה מצויין כל עוד אתה משקיע בספק ויחידת נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעבדים מסדרת E2XXX הם מעבדי CORE2DUO לכל דבר.

בניגוד לפנטיום D שהוא מעבד DUAL .

אינטל קוראת ל-E2XXX בשם DUAL בשביל שפחות אנשים יקנו אותם כתחליף למעבדים היקרים יותר.

בפיענוח כמעט ואין הבדל בין E2XXX ל-E7XXX, אם מפעילים אותם בתדר זהה.

אם זה מעבד זמני, אתה מוזמן להמהיר אותו לסביבות 3GHZ ואז לא תהיה לך שום בעיה לראות סרטי HD, גם בלי עזרה מכרטיס המסך.

למה חשוב לך שהמעבד לא יתאמץ בהקרנת HD? אתה רוצה לעשות משהו במקביל?

אם לא, אז זה בערך כמו לקנות אופניים דו מושביים, אבל להשאיר את המושב השני ריק תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נידמה לי שמה שמריץ אצלך את סירטי HD הוא כרטיס המסך, כלומר המעבד המרכזי לא משנה הרבה.

למי שעדיין לא הבין - הוא הריץ לי תכנים אלו לפני שהחלפתי כרטיס מסך (היה לי 6600GT ) והוספתי גיגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שזה 100% ורץ חלק, אם זה היה 90% אולי, אבל בפעולת מולטי-מדיה שלוקחת 100% זה אף פעם לא חלק, אולי פשוט לא שמת לב אבל הוא העיף פריימים פה ושם במקרה הטוב.

וכשאתה אומר 1080P אתה לא אומר אם זה תוכן בהפרדה גבוהה אמיתי (שלוקח 21 גיגה בייט לסרט) או סתם ריפ שלו (שלוקח 6-8 גיגה לסרט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשאתה אומר 1080P אתה לא אומר אם זה תוכן בהפרדה גבוהה אמיתי (שלוקח 21 גיגה בייט לסרט) או סתם ריפ שלו (שלוקח 6-8 גיגה לסרט).

למעטים מאוד יש גישה לחומר כזה, בשביל שתריץ 1080P ללא קריעה, זאת אומרת ישירות מדיסק בלוריי, אתה צריך שיהיה לך כונן בלוריי ולא חושב שמישהו קנה כזה דבר כי זה לא משתלם בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעטים מאוד יש גישה לחומר כזה, בשביל שתריץ 1080P ללא קריעה, זאת אומרת ישירות מדיסק בלוריי, אתה צריך שיהיה לך כונן בלוריי ולא חושב שמישהו קנה כזה דבר כי זה לא משתלם בעליל.

איך בדיוק זה לא משתלם בעליל לחובבי איכות ? (אפילו להגיד שזה לא משתלם לא בעליל זה מוגזם לרציניים לדבר). אני לא מדבר על צורב אלה על נגן שלו.

וגם להריץ ריפים של 1080P זה נראה לי דורש לא מעט משאבים ושוב אין מצב שב 100% ניצול מעבד זה יוצא חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרוע, 23 גיגה לסרט (שעה וארבעים ושלוש דקות), רציתי לראות איך האיכות הזו, זה לא שאני רואה ככה כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...