בה"ד 7? איפה זה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בה"ד 7? איפה זה?

fuck off

Recommended Posts

שמעתי סיפור מאחת מגדוד הקשר אצלנו שהרסר של בהד 7 הוציא מהזבל אריזה של פיצה, מצא קבלה בפנים עם השם, ועם זה הלך ואיתר את הבנאדם בשביל לתת לו ריתוק :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ג) שמעתי סיפור על צוערת קשר שרצתה לחתום על תדרים :smile1:

לפי מנת המשכל של הקשר"גים שיצא לי לעבוד איתם(בעיקר הייעודיים),

זה בהחלט משהו שנשמע לי אמיתי בהחלט :)

כשעשיתי רק את הקורס בבה"ד 7, היינו בבניין של

הצוערים ביחד איתם ותמיד היה אפשר להבחין בין מסלולניק

לבין מישהו שייצא לקצונת קשר בתור אלחוטן/טכנאי(בד"כ המסלולניקים היו הדפוקים שבהם עם מנת משכל שואפת ל-0).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי סיפור מאחת מגדוד הקשר אצלנו שהרסר של בהד 7 הוציא מהזבל אריזה של פיצה, מצא קבלה בפנים עם השם, ועם זה הלך ואיתר את הבנאדם בשביל לתת לו ריתוק :screwy:

זה לא בלתי סביר.

למעשה, זה ממש הגיוני לפי המחשבה של הרס"ר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוגיה מהותית: אבקת חשמל זה מק"ט אפסנאות או קשר?

בגדוד קשר של עזה הצלחנו לשכנע את הקמב"צית שיש מטען סטילקלייט שונה לכל צבע והיא צריכה לתאם עם הקצ"ק את ההוצאה שלו לפני מבצע

לפי מנת המשכל של הקשר"גים שיצא לי לעבוד איתם(בעיקר הייעודיים),

זה בהחלט משהו שנשמע לי אמיתי בהחלט :)

כשעשיתי רק את הקורס בבה"ד 7, היינו בבניין של

הצוערים ביחד איתם ותמיד היה אפשר להבחין בין מסלולניק

לבין מישהו שייצא לקצונת קשר בתור אלחוטן/טכנאי(בד"כ המסלולניקים היו הדפוקים שבהם עם מנת משכל שואפת ל-0).

אתה גם יכול להבדיל בינהם ע"י כך שהנחשוניק יעשה כל היום בו-הו בו-הו על זה שלא נותנים לו לישון ומקשיבים לו לעומת מסלולניק\מעוז שקצת ידע אמיתי ולא משרדיה לפני הקק"צ

זה אחד הבסיסים הכי יפים מבחוץ (אם לא הכי יפה בצה"ל) אבל אחד המכוערים מבפנים.

כל כך נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם יכול להבדיל בינהם ע"י כך שהנחשוניק יעשה כל היום בו-הו בו-הו על זה שלא נותנים לו לישון ומקשיבים לו לעומת מסלולניק\מעוז שקצת ידע אמיתי ולא משרדיה לפני הקק"צ

מה זה "נחשוניק"?

חוץ מזה, שמסלולניק לא עושה "מעוז" הוא עושה "להב"

והם אלה שלא טעמו לפני הקק"צ חוץ מאיזה סיפוח

קצר לגדוד.

לעומתם טכנאי במ"ק/טק"מ/טמ"מ שטעמו שטח מבחינה מקצועית(כמובן שמסלולניק עם אגו מנופח ייתייחס לזה כ"משרדייה", כי הוא בסרט שהוא בקומנדו הימי)

ויודעים מה הם עושים, לדעתי יוצאים מפקדים הרבה יותר טובים ממסלולניקים(אבל העיקר שהם לא בוכים לצאת הביתה, זאת באמת תכונה חשובה במפקד אחראי על מחלקה טכנולוגית, שהוא לא ייבכה לצאת הביתה. שחס וחלילה יבין משהו מהחיים שלו או מהמקצוע אבל שלא יהיה לחוץ בית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסיפוח ה"קצרצר" שלי לגדוד עשיתי הרבה יותר ממה שהחיילות ש6 חודש בצבא הספיקו לעשות. גם טק"טים שישבו במרת"ק והריצו מכלולים אחד אחרי השני ולא יודעים אם חטיבה זה מעל אוגדה ואיך נשמע נ"נ כשהוא נוסע ולא בסככה.

וחוץ מזה עשיתי מעוז. אנשים שעשו נחשון אולי מתמודדים עם האתגר בסביבת שירותם, אבל במהלך ההכשרה שלהם הם מייצגים את סמרטוטיות של חיילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מה זה נחשון?

ב. מה הוויכוח בכלל? תשבותך רק מחזקת את טענותיי,

אתה רק מתרברב כמה שטח טחנת, כאילו זה משנה בכלל, השאלה עד כמה

היית מקצועי והבנת את מקצוע הקשר ואת התחום הזה גם בפן הצבאי וגם בפן

הטכנולוגי(רק מהשיחה איתך כאן, אתה מאמת את כל טענותיי וכל הרשמים שיש לי).

מההיכרות שלי עם כל סוגי המסלולניקים(במסלול קשר"ג כמובן) זה הרושם שנותר לי, חבורה של נאדים נפוחים עם רמה

מקצועית נמוכה מאוד.

ג. גם אני טחנתי קווים ושטח כשהייתי טכנאי, שובצתי בבה"ד 1 ועשיתי תעסוקות עם גדוד גפן(אני מניח שאתה יודע מה זה, מרחוק כמובן...אבל יודע)

ואני יכול ללמד אותך על שטח, אז מה? זה כלל לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שובצתי בבה"ד 1 ועשיתי תעסוקות עם גדוד גפן

אתה יודע, בה"ד 1 זה פינוק בשביל חי"רניקים...

בגדוד טוחנים הרבה יותר.

בכל מקרה כל הקורס קצינים הזה זה בדיחה.

לא למדתי שם שום דבר שלא ידעתי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...