מה ההבדל בין ראידון 9800 פרו לבין 9700 פרו - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין ראידון 9800 פרו לבין 9700 פרו

yosizach

Recommended Posts

לא צריך להגזים... לא "עצומים" , אבל מורגשים . (במיוחד עם הפעלת הרנדרים AA ו-AF) .

גם לא מורגשים, ההבדלים הללו של 10-15 פריימים לשנייה ממש מזעריים.

דוגמא מצויינת לכך היא ניסיוני האישי עם 3d mark, כאשר אני עושה OC למחשב.

כל 200mhz של תוספת עולה לי התוצאה באיזה 1000 נקודות, ב2003 זה קצת אחרת, מבדק יותר אמין לדעתי, כמובן שלא צריך להסתמך עליו.

עריכה - אפילו ההבדלים בין 100 פריימים לשנייה לבין 200 זה לא משהו מרוגש, בוא נגיד שהבדל בין 50 פריימים לשנייה ו 30 פריימים לשניה זה משהו שתרגיש הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ לאאאא

כל משחק אפשרי ב-4 שנים הקרובות :nono:

זה תלוי בATI, אם היא תמשיך לייצר ולהתדבר עם חברות המשחקים יש סיכוי.

תראו את 2mx, עדיין מריץ משחקים למרות שהוא בן 4, וזה כי Nvidia

יודעת לעשות עסקים ודרייברים טובים, מקווה שגם ATI יודעת לעשות את אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות.

נכון שה9700 כבר לא המלך הבלעדי, אבל עדיין הוא מריץ וגם יריץ כל משחק שתביא לו, עם AA וAF מופעלים לעוד כמה שנים טובות.

הכרטיס עצמו מדהים, העובדה שיש כרטיסיסם יותר טובים ממנו לא אומרים שצריך להספיד אותו כבר.

קיצר, כרטיס מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרו שהוא ל כרטיס מעולה.... הוא גם הכרטיס ששם את ATI על המפה אבל זה שיוצאים כרטיסים חדשים מעודד את חברות המשחקים לפתח משחקים שכבדים יותר על המערכת (כולנו מכירים את דום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה שאני אמרתי הוא עדין נחשב לאחד הכי חזקים

לא משנה תודה אני עכשיו בלב שקט

אני מחכה כבר שמשחקים יוציאו קצת מהכרטיס כל משחק עובד לי חלק לא משנה על איזה

aa ff

אני שם על רזלוציה 1600 1200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה - אפילו ההבדלים בין 100 פריימים לשנייה לבין 200 זה לא משהו מרוגש, בוא נגיד שהבדל בין 50 פריימים לשנייה ו 30 פריימים לשניה זה משהו שתרגיש הרבה יותר.

אתה טועה...כרטיס חזק יותר היום יוכל לעשות בעתיד יותר פריימים ועל זה צריך להסתמך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...