חיבור 5.1 ל SB 5.1 LIVE עם 3 כבלים ל AC3 . - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור 5.1 ל SB 5.1 LIVE עם 3 כבלים ל AC3 .

Gaid

Recommended Posts

מדובר ב 3 כבלים שמופצלים 1 ל 2 .אני משנה במערכת ל AC3 בכרטיס את ההגדרות ש 5.1 .

מחבר את הכבל הראשון מיציאת ה REAR בכרטיס לכניסות LEFT RIGHT REAR במערכת ,

את הכבל השני ליציאה הימנית ליד יציאת ה REAR בכרטיס ומשם לכניסות ה FRONT LEFT RIGHT במערכת ,

והכבל השלישי שהוא האניגמה הגדולה שלי חיברתי לכניסה הראשונה של הכרטיס ( בעצם חיברתי אותו לכל הכניסות אבל זאת

היחידה שמשמיעה משהו ) ומשם למערכת לכניסות של הסנטר והסאב. ובבדיקת הסראונד מהכרטיס .אני שומע מצויין

את הקדמיים ( LEFT RIGHT ) ואחוריים ( LEFT RIGHT ) אבל את סנטר והסאב אני שומע מעומעם ,את הסאב אני לא שומע בכלל

וגם בסרטים אני לא שומע אותו גם ב אני לא שומע את הסאב .

אבל שאני מחבר את הכרטיס רק לשני הכניסות ולציאה אחת בכרטיס ( משנה במערכת ל STEREO ) אני שומע את

הסאב והסנטר מצויין.אבל לא שומע סראונד בסרטים.

מישהו יש רעיון איך לנצל את העניין.

יש לחברים שלי אותה מערכת ( לא רצינית ) אבל הם מחברים לDVD ושומעים AC3 נקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

???

-איזה מערכת יש לך ?

יכול להיות שפשוט הפכת בין הסנטר לסאב - אז תנסה לחבר הפוך , הכי חשוב שבתוכנה של הכ.קול (CREATIVE SURROUND MIXER) תכוון ל 5.1 ושים לב שאתה לא על 4. תנסה גם לבטל ולשחק עם האופצייה של תמיכת הכרטיס בAC3.

מה שכן - אין לך AC3 במגבר ? הכי טוב פשוט לחבר ביציאה דיגיטלית וזהו.

בנוסף - את 5 הערוצים תשמע רק כשיש פס קול בדולבי דיגיטל - זה אומר סרט די וי די , ולא סרט דיוואקס או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

???

בנוסף - את 5 הערוצים תשמע רק כשיש פס קול בדולבי דיגיטל - זה אומר סרט די וי די , ולא סרט דיוואקס או משהו כזה.

יש סרטי XviD, DiVX, שמקודדים ב AC-3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סרטי XviD, DiVX, שמקודדים ב AC-3.

כמובן , אבל אני לא מתכוון לנחש במה הוא בדיוק צפה ואיך - אלא ללכת על בטוח. אבל הוא עדיין לא מספק מספיק פרטים :

- האם רק בבבדיקה של המיקסר אתה לא שומע ? (כי המיקסר לא ממש מעניין) , האם ניסית סרט או קטע ואז לשמוע ? והאם לרסיבר שלך יש כניסה דיגיטלית ?.

תנסה לענות על כל השאלות ולא רק על מה שבא לך , כי ככה יהיה הרבה יותר קשה (ופחות מתחשק) לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...