סקר אהדה: ATI, NVIDIA, intel, AMD - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר אהדה: ATI, NVIDIA, intel, AMD

rangerman

מדברים בפורום כל הזמן על "fanboys", את מי אתם אוהדים?  

304 הצבעות

1. 1. מדברים בפורום כל הזמן על "fanboys", את מי אתם אוהדים?

• AMD ו-ATI
    • AMD ו-NVIDIA
    • intel ו-ATI
    • intel ו-NVIDIA
    • VIA\טראנסמטה ו-SiS
    • אחר

Recommended Posts

אורח athlon

AMD וNVIDIA.

להזכיר לכל אלה שחושבים שATI חברה אלטרנטיבית:

3DFX היית כמו אינטל באמיצי תלת-מימד עד NVIDIA.

ATI יצרה כרטיסי קבר 8MB כשNVIDIA שברה את הראש על מעבד גראפי עם 128bit.

NVIDIA היית חברה אלטרנטיבית ששברה את המונופול של 3DFX.

מעניין רק אם כל אלה שאהדים את ירגישו חמלה על , אם הראשונה תקנה את האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI & שניהן חברות ותיקות בשוק ומהמובילות בתחום שלהן על כן אני תמיד בעד משהו טוב אמין עם ניסיון רב בשוק עם מוניטין

משהו שאתה קונה ואתה יודע שקנית משהו טוב ואיכותי שקנית ולא התפשרת על משהו פחות טוב.

אני זוכר את הימים שבהם הספידו את ATI ורבים חשבו שזהו נגמר עידן ATI שהחברה כבר לא מה שהיתה וזהו העידן של אך אך כמה שאותם אנשים טעו ובגדול.

בקיצור ATI ואינטל שילוב קטלני מהיר ועצבני :biggthumpup: :ylsuper: :auto:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI & שניהן חברות ותיקות בשוק ומהמובילות בתחום שלהן על כן אני תמיד בעד משהו טוב אמין עם ניסיון רב בשוק עם מוניטין

משהו שאתה קונה ואתה יודע שקנית משהו טוב ואיכותי שקנית ולא התפשרת על משהו פחות טוב.

אני זוכר את הימים שבהם הספידו את ATI ורבים חשבו שזהו נגמר עידן ATI שהחברה כבר לא מה שהיתה וזהו העידן של אך אך כמה שאותם אנשים טעו ובגדול.

ויקר... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... אחד מהם היה איש הבננות מעליך :lol:

אני הולך עם מה שמתאים לי ולא מתחייב לאף אחד. הוציאה מעבד מצויין לOC ואני מחפש אחד כרגע? אני אקנה . ATI הכי משתלמת בטווח ה1000 ש"ח אני אלך עליה ולא ולא "אשאר נאמן" לאחד מן המותגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

AMD ובכרטיסי מסך זה תלוי... יכול להיות שיצא כרטיס מסך מחברה אחרת והוא נראה לי מציא אז אני הולך אליו בלי קשר לחברה מסויימת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI היא בהגדרת אנדרדוג, אבל לרוב יש לה ברבה בעיות עם הכרטיסים

נווידיה תמיד (חוץ מהסדת הFX האחרונה) הפציצתה עם הכרטיסים ום עבדו מעולה, בלי שום בעיות תאימות

למשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיות ספצפיות, למרות שלפי מה שאני ראיתי, נפתחו די הרבה תרדים עם בעיות של כרטיסי RADEON גם בארץ וגם בעולם...

יש כאלה שיגידו עכשיו שכולם כונים ATI ובגלל זה אין בעיות עם , אז לפני כמה זמן יצא מידגם אחוזי מכירה מתחילת השנה

והדברים די מאוזנים בין ATI לNVIDIA...

קיצר, רואים יותר תרדים של אנשים עם בעיות בכרטיסי ATI מאשר NVIDIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...