הלך המסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלך המסך

דודי הסטלן

Recommended Posts

שלום לכולם. אתמול בלילה הדלקתי את המסך, ופתאום הוא השמיע רעשים שהוא הולך להישרף או להתפוצץ או משהו ממש משהו רציני. אחרי כמה נסיונות לתת לו להתקרר או משהו ביינתים, הדקלתי אותו בבוקר, ואותו דבר, יש חשמל והנורה שעל כפתור ההדלקה עובדת, בדרך כלל היא בצבע ירוק כשהמסך עובד, וכתום כשהמסך במצב של stand-by, אבל עכשיו הנורה היתה בצבע אדום. הגעתי למסקנה שהלך המסך וצריך לתקן אותו. מה שאני רוצה לדעת זה מה נשרף במסך, וכמה יעלה לתקן את זה אם אפשר בכלל לתקן את זה ואם זה גם קרה למישהו.

תודה מראש על העזרה! בתודה רבה דודי.

*רק אני יוסיף שזהו מסך FLATRON 775FT - 17 אינץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי כזה מסך

והייתה לי בעיה דומה זאת אומרת

המסך השמיע מעין ביפ ארוך כזה

שברתי את הראש מה זה...

בסוף הסתבר שזה הקצב רענון נתתי למסך מכה קטנה

שנתי קצב ריענון והכל חזר לפעול שוב!

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך בכלל לא קשור לביטוח של הבית ...

יש אחריות על המסך ?

נראה לי שיש עליו אחריות, אבל מאז שקניתי אותו עברו כמעט שלוש וחצי שנים אז ככה שגם אם הייתה עליו אחריות היא נגמרה.

ואיך אני ידע עם הלך המסך קפוט? {לפני שאני לוקח אותו למעבדה}. כשאני מחבר אותו לחשמל, הוא מנסה להידלק אבל הוא ישר נכבה, ועושה רעשים כאלה, רעשים דומים למתי שיש קצר כזה, אני יודע שזה מאוד מוזר אבל רק ככה אני יכול לתאר את זה... מישהו אולי יכול להגיד לי ממה שתיארתי כאן אם זאת בעייה קטנה או שהמסך נשרף לגמרי...?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנורה הירוקה שעל כפתור ההדלקה כל הזמן דולקת ונכבית דולקת ונכבית עד שאני מכבה אותו לבד.

ואתמול שהדלקתי או יותר נכון שניסיתי להדליק את המסך, יצא ממנו קצת ריח של שרוף... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...