תוכנה להפיכת MP3/AVI ל AC3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה להפיכת MP3/AVI ל AC3

gryffin

Recommended Posts

אני רוצה להפוך כמה שירי MP3 שיש לי ל Dobly Digital, ולשם כך אני צריך תוכנה MP3 to AC3.

בבקשה תמליצו לי על תוכנה טובה, וכוללת את כל אפשרויות הבחירה שאפשר.

על תמליצו על BeSweet כי הסתבכתי איתה...

ועוד משהו, מכירים את האתר הזה: http://www.cinenow.com/fr/vobtrailer.php3 , באתר זה יש טריילרים להורדה לבדיקת שיטות שידור. אבל איך מורידים מהאתר? כל הורדה שאני מנסה הוא עושה Forbidden...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר הזה הכל דווקא עובד לי, יש לי את כל הטריילרים שיש שם, זה הכל ב-VOB ובסראונד.

ולמה אתה צריך תוכנה שהופכת ל-AC3? הרי גם ככה זה לא יהיה בסראונד או משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר הזה הכל דווקא עובד לי, יש לי את כל הטריילרים שיש שם, זה הכל ב-VOB ובסראונד.

ולמה אתה צריך תוכנה שהופכת ל-AC3? הרי גם ככה זה לא יהיה בסראונד או משהו...

אמרו לי כבר שאין תוכנה שהופכת לפורמט AC3...

אבל אני בטוח שיש תוכנה שהופכת את הסטריאו הרגיל שיש בסרטים ל- AC3, אתה מכיר?

ואתה יכול בבקשה לבדוק על איזה רמה ה Securuty שלך באינטרנט?

ומתי הורדת את הטריילרים משם? תנסה להוריד עכשיו ותגיד לי בבקשה אם זה מוריד לך.

צריך להירשם לאתר כדי להוריד או לקבל איזה סיסמא? שאני מנסה להוריד עם DAP הוא רושם לי להכניס סיסמא ושם משתמש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנה שהופכת סטיראו רגיל לAC3 ? , נראה לי שאתה מתבלבל לגמריי , וגם מערבב דברים שונים : סטיראו זה מספר ערוצים , וAC3 זה סוג דחיסה. ואין קשר בין השניים (AC3 יכול להיות בסטיראו).

יש מה שנקרא פרולוגיק שזה מקודד שמפענח 4 ערוצים משני ערוצי סטיראו שהוקלטו מראש במקודד זה , וזה תכונה של מגבר למשל , ואולי גם של תוכנות מסוימות לצפייה בסרטים (ולא מדובר בהפיכה של מקור הפרולוגיק הדו ערוצי למשהו אחר ואז השמעה - אלא פיענוח של כל הערוצים מאות פרולוגיק , שהוא הרבה יותר נחות מ 6 ערוצים מפרדים כמו שיש בAC3).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנה שהופכת סטיראו רגיל לAC3 ? , נראה לי שאתה מתבלבל לגמריי , וגם מערבב דברים שונים : סטיראו זה מספר ערוצים , וAC3 זה סוג דחיסה. ואין קשר בין השניים (AC3 יכול להיות בסטיראו).

יש מה שנקרא פרולוגיק שזה מקודד שמפענח 4 ערוצים משני ערוצי סטיראו שהוקלטו מראש במקודד זה , וזה תכונה של מגבר למשל , ואולי גם של תוכנות מסוימות לצפייה בסרטים (ולא מדובר בהפיכה של מקור הפרולוגיק הדו ערוצי למשהו אחר ואז השמעה - אלא פיענוח של כל הערוצים מאות פרולוגיק , שהוא הרבה יותר נחות מ 6 ערוצים מפרדים כמו שיש בAC3).

כשאני אומר AC-3, אני מתכוון ל DD. תוכנה שהופכת סטריאו ל DD, מ- 2 ערוצים ל- 6 ערוצים.

ברמקולים שלי יש את האפשרות לעשיית Pro-Logic מסטריאו רגיל, Altec Lansing ADA880.

אני יודע שיש כזאת תוכנה שעושה את זה, אני רק לא מוצא אחת כזאת, מצאתי אחת בל הסתבכתי איתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הסברת בדיוק מה אתה רוצה ולמה.

אי אפשר להמציא עוד 4 ערוצים על השניים שיש לך. אם השני ערוצים הוקלטו בפרולוגיק, אז אפשר בעזרת מפענח פרולוגיק "לחלץ" מהערוץ סטיראו(פרולוגיק) עוד ערוץ סנטר ועוד ערוץ אלןרי - אבל רמת ההפרדה הי יחסית דיי נמוכה ורחוקה מאוד מהפרדה מושלמת כמו דולביגיטל. בכל מקרה מה שיוצא בסוף זה 4 ערוצים בדיוק.

ומה אתה בדיוק רוצה (ולמה) ערוץ DD שהוא בעצם מכיל את מה שמשמיע מפענח פרולוגיק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...