אי אפשר להכנס לסייף מוד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי אפשר להכנס לסייף מוד

gif

Recommended Posts

היי,

אני צריך להכנס למצב בטוח , אני לוחץ F8 ולא עולה לי מסך בחירה , בנוסף ניסיתי ללחוץ על מקשים שונים ועדיין אין תגובה , בנוסף ניסיתי גם להחליף מיקלדת ועדיין אין תגובה. מה יכולות להיות הגורם לבעיה ? מה הפתרונות לבעיה ?

תודה רבה.(דחוף!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להחליף מקלדת?

זאת מקלדת USB?, נסה להשתמש במקלדת PS2.

כמה פעמים אתה לוחץ על F8, נסה ללחוץ עליו כמה פעמים (ממש לתקתק עליו), תתחיל ללחוץ עוד לפני שתהליך ה-POST מסתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יחדד את השאלה,האם המקלדת לא עובדת בזמן תהליך ה BOOT כדי ללחוץ F8 לצורך העניין, אך לאחר עליית ה Windows ולפני

המקלדת מגיבה יופי?

אם כן המקלדת היא במקרה אם כן בביוס ישנה אפשרות משהו כמו legacy devices וצריך לאפשר אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אפשרות - איזה מקלדת זו? אם זאת מקלדת מהשנים האחרונות של של MS תנסה ללחוץ על כפתור הF LOCK ממש אחרי שאתה מדליק את המחשב לפני שאתה לוחץ על F8 (יש לכפתורי הF שני מצבים, בכל אחד מהם הם משמשים לדברים אחרים, הדיפולט אחרי ריסטרט מכוון בד"כ למצב ה"לא נכון")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אפשרות - איזה מקלדת זו? אם זאת מקלדת מהשנים האחרונות של של MS תנסה ללחוץ על כפתור הF LOCK ממש אחרי שאתה מדליק את המחשב לפני שאתה לוחץ על F8 (יש לכפתורי הF שני מצבים, בכל אחד מהם הם משמשים לדברים אחרים, הדיפולט אחרי ריסטרט מכוון בד"כ למצב ה"לא נכון")

צודק לגמרי, אני לא יודע איך שכחתי את זה.

ד"א,

מה זאת ההתנפלות של כל המנהלים על הת'רד הזה?

משהו שאני צריך לדעת? :D

עריכה:

GIF, שמת לב למה ש-cleric אמר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

אז מן הסתם המקלדת כן מזוהה וכן מגיבה לפני עליית הווינדוס.. אולי יש בעיה בכפתור הF8? :s05: תנסה F5

עריכה - אה לא שמתי לב שאמרת שניסית מקלדת אחרת .. בכל מקרה שאלו אותך כאן שאלות חשובות ואפילו לא ענית, איזה מקלדת זאת והאם היא מקלדת USB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...