LAN PARTY-באיזור חיפה!!! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LAN PARTY-באיזור חיפה!!!

guycnaan

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שמעתי על המסיבה הזאת בכלל ..

בכל מקרה , בדרך כלל שיש לנו 5 שחקנים אנחנו מגיעים.

אבל הפעם אני לא חושב מכיוון המסיבה הזאת נורא רחוקה מרובנו..

רובנו גרים בדרום המדינה , ואני לא בטוח שנוכל להגיע (ועוד עם מחשבים) עד לחיפה..

אני גר ברחובות , חיפה זה בערך 3 וחצי שעות מכאן באוטו.

לא נראה לי שאמא תיתן לי את האוטו עד לחיפה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווואי איזה קטע אני שיחקתי באולם הזה שהיה בתמונה איזה 6 פעמים בשנתיים האחרונות! כמה טוב לראות אותו :)) (היה לי משחק עם הקבוצה שלי בכדורסל נגד טבעון אם זה מעניין את מישהו)

בכל מקרה CS אין סיכוי שאני משחק, שונא את זה! כמה אנשים אני צריך להשיג שבאים כדי שנוכל לשחק TO (מוד לאנריל הישן.)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, מצטער שלא עניתי לכם, היו לי בעיות עם האינטרנט ביומיים האחרונים...

רוקפורד:

בינתיים התאריך הוא לא קבוע, אבל כיוון שרוב המשתתפים באים מבתי הספר התיכוניים ולא מהצבא, אנחנו צריכים להתאים את זה בעיקרון אליהם, אבל אנחנו מאוד מאוד נשמח אם תעשה מאמצים להגיע (נקווה שתגיע הפעם).

קני:

רוב הסיכויים שלא שמעת עלינו מכיוון שאנחנו יחסית מרוחקים ממך, בצפון. הפרסום שלנו בעיקרון היה מוגבל לסביבה שלנו ואם לא הגעת עד אלינו דרך האינטרנט, אז רוב הסיכויים שלא היית שומע עלינו בכלל. בניגוד ללאנים אחרים שנתמכים על ידי ספונסרים גדולים אשר מתייחסים אליהם כתור עסק לכל דבר, אנחנו עושים את כל זה בשביל ההנאה של ארגון לאנים, ומפגשים עם אנשים עם תחום משותף.

אנחנו יחסית חדשים בתחום (למרות הניסיון בארגון לאנים ורשתות), הייתה לנו רק מסיבה אחת שהייתה נחשבת "גדולה", אבל אנחנו שואפים קדימה ומקווים שכמה יותר אנשים ישמעו עלינו, ויפיצו את השם שלנו.

אנחנו כרגע עובדים על שתי הצעות לגבי איך להביא אנשים מרחוק, שאין להם הסעה:

א.דרך אחת היא לארגן אוטובוס גדול שיצא ממקום מסויים או מכמה מקומות ויביא אנשים ללאן, אבל דבר כזה הוא מאוד יקר, ואני לא מניח שמשתלם כלכלית.

ב.יכול להיות שאנחנו נוכל להשיג מסכים מבית הספר שלנו (מסכי Viewsonic 15) - ההצעה שלנו לאנשים היא שהם יבואו המחשב שלהם (בלי המסך אם לא הבנתם..) בלבד, ויסעו ברכבת עד לב המפרץ (ע-ם המחשב..), ומשם תחכה להם מונית ספיישל (רכבת 30 שקל לצד מת"א - מונית 12 עד 15 שקל לצד) - נכון שזה יוצא 80 ש"ח רק נסיעות, אבל אנחנו רוצים להזכיר לכם שהלאן יהיה 24 שעות, וכרטיס כניסה ללאנים ענקיים אחרים יעלה בסביבות ה-100 ש"ח... דבר זה יכול להתבצע רק אם תגייסו הרבה אנשים שמעוניינים לבוא מאזור המרכז.

נכון שזה נשמע חולני לגמרי, אבל אלו בינתיים הדרכים היחידות שאנחנו יכולים להציע לכם. מקווה שעזרתי.

ג'מוס גדול:

תשמע, לגבי משחקים אתם צריכים לפחות שבעה-שמונה אנשים כדי שנקצה לכם מקום על שרת - ומעל 12 איש נקצה לכם סוויצ' שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזשהי סיבה נעלמת מעיני למה מישהו לו יכול לפתוח פשוט שרת למשחק שהוא רוצה על המחשב שלו ושיתחברו אליו דרך הרשת? אז עוד 10 לפינג, אפשר לחשוב כמה זה ישנה. (הכוונה למשחקים שניתן לפתוח שרת מהמשחק עצמו ולא צריך תוכנת שרת נפרדת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק! גם אם יהיו הרבה שרתים של משחקים שונים אל אותו מחשב זה יעשה בעיות טראפיק.

עדיף נראה לי באמת לעשות שרתים בקבוצות.

למרות שאם מדובר במסיבת בסדר גודל של ILF אז בהחלט צריכים שרתים בנפרד כי זה עומס ענקי וזה יהיה בלאגן כי פשוט המון אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבינו לא נכון, אין לנו בעיה שתפתחו שרת משלכם, אנחנו מביאים לכם כאן את הכלים לשחק ביחד. אם תרצו ספציפית שנפתח שרת דדיקייטד, אז אנחנו רוצים מספר אנשים לפחות לפני שנעשה דבר כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*עדכון*

חדשות טובות! סייבר-ווייר הצליח לחלץ תמונות מהמצלמה הדיגיטלית הפגועה, למרות שהם מטושטים וקטנים, זה יותר טוב מכלום. זה יחזיק אותכם קצת עד שהאתר ייפתח, ועד שיפותחו הפילמים של המצלמה הנוספת.

אז קבלו את תמונה מס' 1:

ההאבים (התחתון הוא סוויץ' 50 פורטים) שהחזיקו את האירוע

התמונות הללו הם בסביבות חצות:

תמונה

עוד תמונה

התמונות הבאות הם בשלוש-ארבע בבוקר, וכמה אנשים כבר עזבו. קאונטר-בוקר, אין על זה...

אפילו עוד תמונה

ואפילו עוד אחת

אם נצליח להציל עוד , הם יתפרסמו כאן או באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

הלאן הועבר לתאריך 23.6!

יכול להיות שנשיג מחשבי בית ספר למי שלא יוכל להגיע עם מחשב....

בינתיים זה לא סגור,אז תבדקו איתנו לגבי זה!

בנוסף האתר שלנו יעלה ביום חמישי או שישי ואז תוכלו להתעדכן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסול לס-תשמע המחשבי בית ספר לא ממש טובים

ורוב הסיכויים שלא נקבל אותם...אז אל תבנו על זה כדי לא להגיע ולהתאכזב שאין לכם מחשב...

לכן עדיף להגיע עם מחשב,יותר כיף מאשר מחשבי בית ספר מלפני 3 שנים!!

לגבי מה להביא חוץ ממחשב-מומלץ להביא (איסור חמור על רמקולים!!!!)

חייבים להביא מפצל של כמה שיותר שקעים.

מומלץ להביא חוטים מאריכים אבל לא חובה.

לגבי משחקים מקוריים,אנחנו לא נבדוק את מקוריות המשחק אבל אנחנו לא תומכים בשימוש במשחקים לא חוקיים.

(כלומר תביא מה שאתה רוצה אבל הכל באחריותך)

לגבי כמה חברים שאתה צריך להביא,תביא כמה שיותר,זה יותר טוב,

ושוב תסתכל לגבי החוקים שרשמתי לגבי יצירת שרתים למשחקים חדשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...