הSK7 מתעכב קצת, כדאי לקחת SLK600 עם מאורר delta 60? או להשאר עם הSF2? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הSK7 מתעכב קצת, כדאי לקחת SLK600 עם מאורר delta 60? או להשאר עם הSF2?

RawSteel

Recommended Posts

בעקרון מה שרציתי לעשןת הוא לשים מאורר SF2 שמוציא ליד הספק,אחד על המעבד ואחד מול הראדון.

עכשיו השאלה שלי, אם אני ישים על המעבד SLK600 + SF2 ומאורר delta 60 שמוציא ליד הספק, ההבדל יהיה משמעותי בין המצבים?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הדלתא 60 נמצאת על הSLK600 ויש ביצועים מצויינים אין צורך לשים את הSF2 על הSLK600 אבל גם אפשרי

אבל האויר שיוצא מהדלתא הוא יותר ממוקד על הגוף .

תשים את הSF2 מאחורה מוציא אויר מתוך המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SLK 600 + Delta 60 עושה דיי הרבה רעש ונותן תוצאות רק מעט יותר טובות מאשר SK7 עם מאורר שקט.

על SLK600 לא ניתן להתקין מאורר 80mm ,רק מאוררי 60 כך שאתה לא יכול להתקין עליו Smartfan II.

מנסיון עם מספר מאוררים וSK7 השילוב שאני הכי ממליץ עליו הוא SK7 + Enermax 80mm

המאורר הזה מאפשר שליטה במהירות על ידי בורר שמצורף אליו .

השילוב שקט יחסית אפילו במהירות הגבוהה ביותר, ובמהירות נמוכה במעט מהמקסימום המאורר ממש שקט ,לא יותר רועש מהספק.

הטמפרטורות מעולות וקרובות מאוד לשילוב של Smartfan 1 עם SK7. לשילוב האחרון יש יתרון קטן בעומס מלא כי המאורר מתאים את עצמו לטמפרטורה ומעלה מהירות אבל זה שילוב יותר רועש וההבדל אינו גדול בטמפרטורות (בערך 2-3 מעלות פחות בעומס מלא).

על Smartfan II אני ממש לא ממליץ זה מאורר רועש מאוד אפילו במהירות הכי נמוכה שלו - 1700 RPM. ואל תאמינו לנתונים באתר של היצרן בהם רשום שהוא יוצר רעש של 17Db במהירות מינימלית ו 48Db במהירות מכסימלית. 17Db זה שקט לחלוטין - לא ניתן לשמיעה בכלל אך מנסיון הוא דיי רועש כך שהנתון לא נכון. בביקורות שונות נמדדו למאורר הזה 38Db במהירות מינימלית שזה כבר דיי רועש ולא פחות מ 78Db במהירות מכסימלית מה שמדרג אותו כאחד המאוררים הכי רועשים המיוצרים כיום. הרעש במהירות מכסימלית דומה לרעש של שואב אבק או מייבש שיער והוא בלתי נסבל לחלוטין ומסוכן לאזניים.

לך על מאוררי אנרמקס למארז (מחיר דומה ל SF2) או מאורר לדים של אם יש לך חלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...