מחשב שקט לעבודה משרדית אינטנסיבית, גרפיקה בסיסית, סרטים-5.2k כולל מסך, בלי רמקול - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב שקט לעבודה משרדית אינטנסיבית, גרפיקה בסיסית, סרטים-5.2k כולל מסך, בלי רמקול

yossarian

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה ג'ו...

מהלינק עולה שאכן ה-AM2 5000 יכול להיות עם 65W או עם 89W, תלוי בדגם המדוייק.

הבעיה היא שאי אפשר למצוא את המודל המדויק באתר של TMS... (אני לפחות לא הצלחתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם.

אני ממש בשלב האחרון לפני ההזמנה.

murmur, האם יש אופציות טובות ושקטות שמתאימות לAMD 64 שהן קצת יותר זולות מה- scythe cama cross?

(לא בהכרח צריך את הכי טוב /הכי מקרר /הכי שקט...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל דבר יפה

אני לא ערס מזדיין, זה היה סתם בצחוק.... אני האחרון שיבוא לבית של אותו אחד ויעשה לו משהו חחח... - על זה שהוא אמר לי שאני טועה. זה מה שקורה שרושמים דברים בלילה לפעמים פולטים שטויות.

"וראשית חוכמה" אציע לך גם לא לאיים עלי.

הרווחת הרחקה לשבוע מהאתר, כדי שתרגע ותחשוב על מה שעשית לא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרווחת הרחקה לשבוע מהאתר, כדי שתרגע ותחשוב על מה שעשית לא בסדר.

וואללה תודה אחי

סחטיין על ההרחקה. עכשיו אולי ששנינו יודעים שאני עדיין פה, יהיה נחמד אם תסביר לי מה לא בסדר זה יהיה יותר יעיל מאשר הרחקה שלא הבנתי את הסיבה אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

murmur, האם יש אופציות קירור טובות ושקטות שמתאימות לAMD 64 שהן קצת יותר זולות מה- scythe cama cross?

(לא בהכרח צריך את הכי טוב /הכי מקרר /הכי שקט...)

אם חשוב לך שקט בעומס נמוך אבל אתה מוכן להתפשר על מאוורר פחות שקט בעומס גבוה, אתה יכול לחסוך כמה עשרות שקלים ולקחת את הארקטיק קולינג פריזר 64 פרו, שעולה 105 ש"ח (65 ש"ח פחות מהקאמה קרוס):

http://tms.co.il/product/4368

שעד כמה שידוע לי (מת'רדים קודמים בפורום) הוא עובד בשקט בעומס נמוך ומקרר מצוין אבל מעט רועש בעומס גבוה (אני לא יודע מה לומר לגבי גופי הקירור של TT - בסביבות ה-125 ש"ח שמופיעים אצל TMS.)

אחרת, לאור היצע גופי הקירור ב-TMS, נראה לי שתצטרך לקפוץ כבר לכיוון ה- 150-170 ש"ח (לקחת את הקאמה קרוס מאד משתלם במחיר הזה אם רוצים טוב ושקט גם בעומס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...