מחשב שקט לעבודה משרדית אינטנסיבית, גרפיקה בסיסית, סרטים-5.2k כולל מסך, בלי רמקול - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב שקט לעבודה משרדית אינטנסיבית, גרפיקה בסיסית, סרטים-5.2k כולל מסך, בלי רמקול

yossarian

Recommended Posts

אתה רוצה להגיד לי שהספק המסופק עם הP150 הוא האנטק NEO HE?

זה אחד מהספקים השקטים ביותר בשוק בשבילוב עם הP150 זה בן זונה לשקט (חבל שהP150 הוא מארז קטן יחסית).

אכן - השילוב השקט והמשתלם ביותר שבנמצא היום מבלי "לגלוש" ל-P182 המעולה.

אגב מבחינת משחקים אין מנוס מלפחות HD3650.

קראת בלינקים שנתתי על ה-780G? לצרכים שלו זה די והותר (מקסימום עם HD3450 נוסף ב-200 ש"ח) - ודאי לא לקרייסיס ושאר FPS כבדים.

אם וכאשר הוא ירצה להכנס לגיימינג בעתיד - שיקנה אז כרטיס מתאים - חבל על הכסף כרגע.[br]פורסם בתאריך: 7.07.2008 בשעה 20:51:59

מפרט ראשוני עם דגש על המסך הטוב ביותר כיום לשימושים שלה + רמת שקט קרובה לאופטימלית:

מעבד:

AMD 64 4850e X2 DUAL SOCKET AM2 45W - 2.5GHz 1MB CACHE - ADH4850DOBOX - BOX ¤427

מעבד כפול חסכוני במיוחד שיספיק מעל ומעבר לצרכים שלה (ושלך). צריכת ההספק הנמוכה תורמת לפליטת חום נמוכה מהמעבד, טמפרטורת מארז נמוכה ומאפשרת פעולה עם מאווררים זולים יחסית בסל"ד נמוך בו הם שקטים במיוחד. מאווררים חרישיים על סל"ד גבוה כמו ה-MINEBEA עולים כ-100 ש"ח כל אחד...

לוח אם:

ASUS M3A78EMH ¤449

לוח אם משתלם במיוחד לשימושי מדיה, עם תמיכת HD מלאה, שלל יציאות וידאו, חיבוריות מלאה תושבת AM+ שמאפשרת שדרוג מלא למעבדי העתיד של בהמשך. הכרטיס המובנה מאפשר גיימינג מזדמן (ראה בלינק לעיל) ותומך ב-Hybrid Graphics במידת הצורך.

מסך:

DELL ULTRASHARP 20" 2007FP ¤2328

המסך הטוב ביותר כיום במחיר סביר לשימושי טקסט ממושכים, מדיה, גרפיקה ומעולה גם לסרטים וגיימינג:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=251062.0

יש גם את ה-HP2065 בנקסטופ בסביבות 2000 ש"ח שגם הוא מסך מעולה.

http://www.prad.de/en/monitore/review-hp-lp2065.html

דיסק קשיח:

SEAGATE BARRACUDA 7200.11 500GB 32MB SATA2 NCQ - ST3500320AS ¤361

המשתלם ביותר למחירו. רק זכור שה-HDD הוא אחד ממקורות הרעש הלא-סטטיים העיקריים בזמן עבודה.

אם התקציב מאפשר הייתי ממליץ על WD7500AACS החרישי והמצויין: http://tinyurl.com/5wcxep

הנפח הגדול גם יחסוך הוספה של HDD נוסף בעתיד שמשמעותו עוד רעש וחום למפרט (יש גם גרסת 1TB :o)

צורב DVD:

SAMSUNG SH-S223B x20 SATA BLACK ¤121

צורב טוב ושקט יחסית. ה- שקט יותר ועולה 50 ש"ח יותר. לשיקולך.

זיכרון:

G.SKILL 4096MB (2048MBX2) 800 CL5-5-5-15 - F2-6400CL5D-4GBPQ ¤438

2X2G זה אוברקיל אך נהפך לא מזמן לסטנדרט דה-פקטו במפרטים. שימושי לעבודה במקביל על קבצים גדולים אבל 99% שלא תגרד את ה-2G אלא אם תעבוד על עם כל הפיצ'רים עובדים + מערכת מפוצצת בזבל. אין כל משמעות פה למהירות זיכרונות או תזמונים (CL) נמוכים.

מארז:

ANTEC P150 + 430W HE ¤748

השילוב השקט והמשתלם ביותר שבנמצא היום מבלי "לגלוש" ל-P182 המעולה.

סט מקלדת ועכבר:

MICROSOFT MULTIMEDIA KEYBOARD-PS2+MICROSOFT WHEEL OPTICAL MOUSE-PS2/USB ¤107

סט פשוט, זול ונוח מאוד - מניסיון אישי וממושך.

קרור למעבד:

SCYTHE KAMA CROSS - 3 HEAT PIPES CPU COOLER ¤159

קירור טוב ושקט במיוחד. יש שמקררים טוב יותר במחירו אך לא באותה רמת שקט. יש שקטים ממנו (במעט) אך עם ביצועי נמוכים או יקרים ממנו. מכיוון שהמערכת צפויה להיות בעומס נמוך אפשר להתפשר פה מעט ל-FREEZER ששקט בעומס נמוך ו"יקפיא" את המעבד או לחסוך הרבה ולקחת IGLOO7310 שזול בהרבה, שקט באותה מידה בערך אך מקרר פחות טוב (ועדיין מספק מעל ומעבר עם המעבד לו TDP מזערי של 45W בלבד.

הרכבת מחשב:

הרכבת מחשב + בדיקת מאמץ 24 שעות + בדיקות מקיפות ¤75

מחיר סופי: ¤5213

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

השיקול העיקרי פה הוא רמת השקט אליה אתה מכוון כנגד ביצועי גיימינג ו/או שדרוג מקלדת/עכבר למשל.

כרגע המפרט הוא כמעט השקט ביותר שניתן להגיע בתקציב ללא פגיעה מורגשת בביצועים.

ד"א: כדאי מאוד להוסיף מאורר 90 מ"מ שקט נוסף מלפנים: http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3037

המאוורר שבא עם המארז חרישי על LOW אבל בכל מצב אחר רצוי להחליפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למען האמת, כל מה שתיארת נשמע הגיוני ומתאים.

בזכות העזרה שלך שיניתי מן הקצה אל הקצה את כל החשיבה על המפרט, משום שבאמת התייחסת לצרכים שלי ושל אמא שלי.

עדיין לא ידוע לי מהיכן אני אקנה, אבל קידמת אותי שני צעדים קדימה.

תודה רבה לך!

התלבטות מסוימת שנותרה היא המסך - ערכתי מיני-מחקר בארכיון של הפורום וראיתי שאכן הדל וה- הספציפיים הללו מומלצים מאוד. הדל קצת יקר (אם כי בהחלט המפרט שלך חסכוני בחלקים אחרים כך שזה מתקזז), והדבר היחיד שמטריד אותי לגבי ה- הוא האיזוטריות שלו, כלומר העובדה שניתן למצוא אותו רק בחנות אחת (הדאגה היא בענייני אחריות וכיו"ב).

אפשרות נוספת, שהוצעה לי על ידי orleans מפורום מסכים היא הסמסונג 19" עם פאנל PVA שעולה כ-1700, אם כי בנושא ביקשתי מסך עד 1500 כי יתר המפרט שלי היה יקר יותר מזה שהצעת אתה. מה דעתך על המסך הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-971P מסך מצויין אך מציע רזולוציה משמעותית נמוכה יותר (1280X1024 לעומת 1600X1200 שזה כמעט 47% יותר פיקסלים ב-20' משמע יותר שטח עבודה), שטח צפיה פיזי קטן יותר, איכות טקסט פחות טובה (אך עדיין טובה מאוד) ומגוון כניסות מוגבל יותר.

מסך הוא השקעה לטווח ארוך והוא חשוב מאוד במיוחד לשימושים שלכם - לא להתקמצן פה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן דוד שלי קנה מסך חבל על הזמן, עיצוב מדהים ואיכות משגעת ב-1000 שקל. הגודל הוא 22 אינץ נדמה לי שהדגם הוא AI2237W או AI2237 כדאי שתבדוק אותו גם. המחיר שלו יקר יותר אבל הוא הוציא אותו במכירה פומבית. חבל להתפרע ולהוציא סכומים מופקעים של 2500-7000 שקל כשאפשר לקנות מסך שהוא כמעט FHD ברמה גבוהה מאוד במחיר טוב.

הדבר הכי חשוב במסך הוא כיול נכון, בסטוק הוא בא עם כיול גרוע שאתה מצטער על הקניה. הכיול הופך את המסך למהמם ואתה נהייה מרוצה חבל על הזמן. אישית בדקתי את הסרט שעת שיא 3 באיכות high def עליו פשוט מהממממםם לא תצטער!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr:

אם המחשב היה בעיקר בשבילי (בתור חובב קולנוע), הייתי מסכים איתך; אמא שלי בכלל טוענת שמבחינת הגודל נוח לה עם ה-17 אינצ' שהיא משתמשת בו עכשיו, והיא תשמח מאוד לחסוך כמה מאות שקלים. אני מסכים שבטח אי אפשר לשפוט כל עוד לא חווית עבודה עם מסך טוב באמת, אבל נדמה לי שגם הסמסונג הנ"ל יהיה שיפור גדול מבחינתה, ובכל זאת מדובר בהפרש די משמעותי במחיר.

מה דעתך על המפרט הבא מ-tms, המבוסס ככל האפשר (במסגרת מגבלות המבחר בחנות) על מה שהצעת קודם, וזול יותר בלא מעט? האם המעבר מה-P150 ל-sonata הוא נפילה כואבת מבחינת הרעש?

(אגב, אני לא רוצה לשגע אותך: אני חושב שהצעת מפרט מצויין שגם עומד במחיר שנקבתי בכותרת, וייתכן שבסופו של דבר נחליט שהוא המתאים ביותר, אבל אני רוצה לבדוק עוד אפשרויות גם מבחינת התקציב וגם מבחינת החנות, ולכן המפרט הנוסף. אני מאוד מעריך את עזרתך עד כה).

מעבד:

Athlon 64Bit AM2 5000 DualCore OEM

כמות: 1 - מחיר: ¤329

קירור למעבד:

Scythe Katan II

כמות: 1 - מחיר: ¤143

לוח אם:

Asus M3A78EMH HDMI

כמות: 1 - מחיר: ¤479

מארז:

ANTEC SONATA III 500W

כמות: 1 - מחיר: ¤643

קירור למארז:

Raidmax 80mm Case Fan

כמות: 1 - מחיר: ¤17

זיכרון:

G.Skill 4GB DDR2-800 DualKit (2x2GB) CL5-5-5-15 4GBPQ

כמות: 1 - מחיר: ¤433

קשיח למחשב שולחני:

Seagate 500GB Sata II 32MB

כמות: 1 - מחיר: ¤355

כונן אופטי:

Samsung DVD-RW SH-S203B Sata Black Dual Layer X20

כמות: 1 - מחיר: ¤139

מקלדת:

Microsoft Multimedia Keyboard

כמות: 1 - מחיר: ¤90

עכבר:

עכבר מיקרוסופט אופטי שחור - BASIC

כמות: 1 - מחיר: ¤42

מסך:

Samsung 19" 971P 6MS PVA Panel 1:1500 Pro Series DVI

כמות: 1 - מחיר: ¤1576

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב 3000שח ומעלה כולל בדיקות

כמות: 1 - מחיר: ¤5

סה"כ: ¤4251

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 2 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו : ¤4166

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

http://tms.co.il/preview/spec/s915v7at

אורן:

תודה... אבל נראה לי שבפרמטרים שחשובים לאמא שלי, לעבודה ממושכת על המסך היא תצטרך פאנל שעובד עם טקסטים בצורה טובה ושלא יתאכזר אל העיניים. לפי כל הביקורות כאן באתר הפאנלים הנפוצים מסוג TN הם בעייתיים מן הבחינות האלה. הסמסונג 971P נראה לי כפיתרון ביניים די מוצלח, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הסמסונג לא יצא לי לראות בעיניים, אני לא אוהב ללכת על מפרט לפעמים המפרט פצצה והתוצאות על הפנים ולהיפך, לכן תמיד עדיף לראות בעיניים ולכן אני לא יכול להמליץ לך עליו או לא להמליץ לך עליו.

המסך שהבאתי לך מעולה לגרפיקה, ותמונות, זה בעיקר היעוד שלו. בכל הנוגע לטקסט לא יצא לי לבדוק אותו אבל אי אפשר לעשות הכללה ולהגיד שכל המסכים בעלי פאנל TN לא טובים בהצגת טקסט כי זו טעות. פעם הבאה שאני אקפוץ אליו יהיה כנראה עוד איזה שבוע, אם אתה רוכש את המחשב בעוד יומיים שלושה אז כדאי שתיקח את מה שהחברה פה הציעו לך. הדל בטוח טוב, הוא זכה לכל כך הרבה ביקורות טובות שאפילו אין צורך לראות אותו בעיניים, ואני בדרך כלל לא אומר את זה. לשבת מול המחשב ולבדוק מפרט זה לא אומר כלום, את זה כבר אמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן,

אני מעריך את העזרה שלך, ואני חושב שאתה צודק: מפרט לא אומר לי יותר מדי. אבל לא עליו הסתמכתי, אלא בעיקר על זה:

http://hwzone.co.il/reviews/19_inch_highend/

ועל עוד תגובות חיוביות באתר וברשת בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד:

כמות: 1 - מחיר: ₪329

לא מומלץ! תוספת הביצועים לשימושים שלך זניחה ויש לו TDP כמעט כפול (89W). רד מזה - מקסימום קח 4800 עם TDP סביר של 65W אם אין להם אף מעבד מסדרת ה-E עם TDP של 45W בחנות

קירור למעבד:

Scythe Katan II

כמות: 1 - מחיר: ₪143

לא מכיר את הביצועים שלו מבחינת שקט.

לוח אם:

Asus M3A78EMH HDMI

כמות: 1 - מחיר: ₪479

מארז:

ANTEC SONATA III 500W

כמות: 1 - מחיר: ₪643

מצויין, חזק ומשתלם - פחות שקט מה-P150 אך עדיין מהמובילים בטווח המחירים הזה.

קירור למארז:

Raidmax 80mm Case Fan

כמות: 1 - מחיר: ₪17

לא מכיר

זיכרון:

G.Skill 4GB DDR2-800 DualKit (2x2GB) CL5-5-5-15 4GBPQ

כמות: 1 - מחיר: ₪433

מצויין

קשיח למחשב שולחני:

Seagate 500GB Sata II 32MB

כמות: 1 - מחיר: ₪355

כונן אופטי:

Samsung DVD-RW SH-S203B Sata Black Dual Layer X20

כמות: 1 - מחיר: ₪139

מקלדת:

Microsoft Multimedia Keyboard

כמות: 1 - מחיר: ₪90

עכבר:

עכבר מיקרוסופט אופטי שחור - BASIC

כמות: 1 - מחיר: ₪42

מסך:

Samsung 19" 971P 6MS PVA Panel 1:1500 Pro Series DVI

כמות: 1 - מחיר: ₪1576

מחיר מצויין למסך מצויין - במגבלות שציינתי.

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב 3000שח ומעלה כולל בדיקות

כמות: 1 - מחיר: ₪5

סה"כ: ₪4251

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 2 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו : ₪4166

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

http://tms.co.il/preview/spec/s915v7at

אורן:

תודה... אבל נראה לי שבפרמטרים שחשובים לאמא שלי, לעבודה ממושכת על המסך היא תצטרך פאנל שעובד עם טקסטים בצורה טובה ושלא יתאכזר אל העיניים. לפי כל הביקורות כאן באתר הפאנלים הנפוצים מסוג TN הם בעייתיים מן הבחינות האלה. הסמסונג 971P נראה לי כפיתרון ביניים די מוצלח, לא?

אל תתקרב למסך מבוסס TN במקרה שלך - נקודה![br]פורסם בתאריך: 8.07.2008 בשעה 01:09:18

בן דוד שלי קנה מסך חבל על הזמן, עיצוב מדהים ואיכות משגעת ב-1000 שקל. הגודל הוא 22 אינץ נדמה לי שהדגם הוא AI2237W או AI2237 כדאי שתבדוק אותו גם. המחיר שלו יקר יותר אבל הוא הוציא אותו במכירה פומבית. חבל להתפרע ולהוציא סכומים מופקעים של 2500-7000 שקל כשאפשר לקנות מסך שהוא כמעט FHD ברמה גבוהה מאוד במחיר טוב.

הדבר הכי חשוב במסך הוא כיול נכון, בסטוק הוא בא עם כיול גרוע שאתה מצטער על הקניה. הכיול הופך את המסך למהמם ואתה נהייה מרוצה חבל על הזמן. אישית בדקתי את הסרט שעת שיא 3 באיכות high def עליו פשוט מהממממםם לא תצטער!

להגיד את זה זו עוד טעות גדולה בהרבה - במיוחד ביחס לשימושים שלו... יצא לך לעבוד בעבודת טקסט ממושכת מול מסך איכותי? יש לך איזשהו בסיס ממשי להשוואה? קראת בלינקים שנתתי בעיון? אם כן - מה יש לך לומר בעניין?

המסך שהבאתי לך מעולה לגרפיקה, ותמונות, זה בעיקר היעוד שלו. בכל הנוגע לטקסט לא יצא לי לבדוק אותו אבל אי אפשר לעשות הכללה ולהגיד שכל המסכים בעלי פאנל TN לא טובים בהצגת טקסט כי זו טעות.

להגיד שמסך סופר-תקציבי מבוסס TN עם 6 ביט לצבע "מעולה לגרפיקה" זו לא רק טעות אלא על גבול ההטעיה... האמירה לגבי מסכי TN (התקציביים במיוחד) היא שהם מציגים איכות טקסט נמוכה משמעותית ובעייתיים בעיקר בעבודה ממושכת מול טקסט. זה לא שהטקסט לא קריא או שלגלישה אקראית או לעבודה מזדמנת הם לא באים בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpusr - אין לי מושג מה הייתי עושה בלעדיך. בעצם יש לי - מוציא 150% יותר כסף על מפרט פחות מתאים לי.

לגבי הקירור למעבד, פשוט התבלבלתי ובחרתי משהו שחשבתי בטעות שהמלצת עליו. ללכת על ה- pro?

הקירור למארז - פשוט כמעט כל יתר המוצרים במבחר היו 120 מ"מ.

בפעם האלף, לא אתעייף מלומר זאת: תודה.

אגב, אנקדוטה:

לפני כמעט שבע שנים קניתי את המחשב הנוכחי שלנו, שהגיע לגבורות... המפרט:

מעבד: p4 1.66GHZ אינטל

דיסק קשיח ענקי של 40 מגה

לוח אם, לא זכור לי בדיוק אבל משהו עם צ'יפסט של אינטל

256 מ"ב זיכרון rdram

כרטיס מסך, לא ממש זכור לי. geforce כלשהו, אני חושב. נדמה לי - 64 מ"ב זיכרון.

ספק כוח: שאלוהים ייתן לי כוח.

מארז: שקר כלשהו.

samsung -rom

מסך smasung crt 17"' באמת היה די איכותי לזמנו, היום הוא מראה יצירתיות גדולה עם אפקט של יציאה מפוקוס ונטיה חזקה לצהבהבות כללית.

כל זה ביחד עם עלה לי יותר מ-8000 ש"ח. אז ללא ספק יש כאן שינוי לטובה, לא? טוב, אני מניח שגם המפרט שאני מרכיב עכשיו ייראה מצחיק עוד כמה שנים.

אחח, לו רק המגמה בשוק הדירות להשכרה הייתה זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ל-TMS יש מלאי מעבדי AMD מאד מצומצם (4200, 5000, 6000).

אבל הם חנות רצינית עם שירות טוב מאד (מנסיון אישי) - והכי חשוב - עובדים עם ספקים כמו כל חנות. אם תתקשר (או תשלח אימייל) ותבקש מעבד מסוים שלא קיים באתר (למשל את ה-4850E שהומלץ לך על ידי tmpuser) יש סיכוי טוב שהם יזמינו אותו בשבילך. אם לא - תמיד תוכל לקנות אותו מחנות אחרת ולהביא ל-TMS שירכיבו אותו במחשב שלך (אין מה להתבייש - אם הם לא מוכרים לך אותו זכותך לקנות אותו במקום אחר ולא יעשו לך פרצופים).

עריכה קירורים למעבד ולמארז ב- TMS:

b]קירור למעבד:

Scythe Kama Cross

כמות: 1 - מחיר: ₪169

קירור למארז:

Arctic Cooling 9 PMW 92mm

כמות: 1 - מחיר: ₪30

או:

קירור למארז:

Zalman F2 92MM Case Fan

כמות: 1 - מחיר: ₪28

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 8.07.2008 בשעה 01:09:18

להגיד את זה זו עוד טעות גדולה בהרבה - במיוחד ביחס לשימושים שלו... יצא לך לעבוד בעבודת טקסט ממושכת מול מסך איכותי? יש לך איזשהו בסיס ממשי להשוואה? קראת בלינקים שנתתי בעיון? אם כן - מה יש לך לומר בעניין?

אני יגיד לך מה יש לי לומר בעניין אתה מדבר שטויות בצרורות

קודם כל סתם לידע כללי בחיים אל תגיד לי שאני טועה, חבל עליך....

כן יש לי בסיס, וזה בדיוק ההבדל ביני לבינך שאתה אומר דברים רק על יד מפרט. מה שאתה עושה(לדעתי) יושב על המחשב ופשוט קורא את המפרט ועונה על השאלות זה טיפשי ולא נכון בכלום! רוצה דוגמא שלא ממש קשורה?!? קבל.....קניתי פלאפון Nokia 6131 והבנתי שהוא בעל 16 מיליון צבעים. נחש מה פלאפונים של 65,000 צבעים הביאו תוצאות יפות יותר ממנו עם מפרט דומה, ואף מפרט נחות משל הפלאפון שלי למה!??? כי תבין שמפרט זה לא אומר הכללללל.

כמו שאמרתי את המסך שהמלצתי עליו לא אמרתי לגביו שום דבר לגבי טקסט, לא טוב ולא לא טוב כי כל מילה שאני מוציא מהפה זה עם בסיס. אני מקווה שאת המפרט שהבאת לי באחד הפוסטים לא אמרת בלי בסיס: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=345559.10 זה הקישור, אם רשמת שטויות, זה הזמן לתקן!

וכן ראיתי מסכים מומלצים עם פאנלים איכותיים בהרבה וגם עם מחיר יקר בהרבה, התוצאות טובות יותר זה ברור אבל במחירים מופקעים. ישבתי על מחשב איכותי למטרת עבודה ואני יודע מזה איכות בהכל. לכן יש לי פרופורציה להשוואה.

מכוון שאני לא איזה אחד שסוקר מסכים או משהו, ראיתי רק מספר קטן של מסכים בעלי פאנל TN ולא ישבתי שעות ובדקתי איך נראה טקסט עליהם, על מסכים בעלי פאנל איכותי יותר כן, למטרת עבודה כפי שרשמתי קודם. ושוב על תעשה אף פעם את הטעות הזאת כי תמיד יש יוצא מן הכלל בהכל(אם תרצה אני יכול להביא ל ך עוד דוגמאות).

"להגיד שמסך סופר-תקציבי מבוסס TN עם 6 ביט לצבע "מעולה לגרפיקה" זו לא רק טעות אלא על גבול ההטעיה... האמירה לגבי מסכי TN (התקציביים במיוחד) היא שהם מציגים איכות טקסט נמוכה משמעותית ובעייתיים בעיקר בעבודה ממושכת מול טקסט. זה לא שהטקסט לא קריא או שלגלישה אקראית או לעבודה מזדמנת הם לא באים בחשבון."

ולהביא מסך ביותר מ-2000 שקל למישהו מוגבל תקציבית זה יותר טוב?!??

אם תעיף מבט בשימושים של yossarian תוכל לראות שמדובר בגרפיקה בסיסית בלבד, הכל נאמר בהתאם לדרישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל סתם לידע כללי בחיים אל תגיד לי שאני טועה, חבל עליך....

ראשית חוכמה, אמליץ לך לא לאיים על אף אחד כאן, ובכללי - לא להתנהג כמו ערס דביל, אלא, כמובן, אם ברצונך לקבל הרחקה לצמיתות מהאתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית חוכמה, אמליץ לך לא לאיים על אף אחד כאן, ובכללי - לא להתנהג כמו ערס דביל, אלא, כמובן, אם ברצונך לקבל הרחקה לצמיתות מהאתר.

קודם כל דבר יפה

אני לא ערס מזדיין, זה היה סתם בצחוק.... אני האחרון שיבוא לבית של אותו אחד ויעשה לו משהו חחח... - על זה שהוא אמר לי שאני טועה. זה מה שקורה שרושמים דברים בלילה לפעמים פולטים שטויות.

"וראשית חוכמה" אציע לך גם לא לאיים עלי.

אורן,

אני מעריך את העזרה שלך, ואני חושב שאתה צודק: מפרט לא אומר לי יותר מדי. אבל לא עליו הסתמכתי, אלא בעיקר על זה:

http://hwzone.co.il/reviews/19_inch_highend/

ועל עוד תגובות חיוביות באתר וברשת בכלל...

אוקי, נראה מסך חבל על הזמן תתחדש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד:

כמות: 1 - מחיר: ¤329

לא מומלץ! תוספת הביצועים לשימושים שלך זניחה ויש לו TDP כמעט כפול (89W). רד מזה - מקסימום קח 4800 עם TDP סביר של 65W אם אין להם אף מעבד מסדרת ה-E עם TDP של 45W בחנות

שוב אהלן,

לקחתי את העצה שלך מאוד ברצינות אבל לא הצלחתי למצוא כמה חום ה-AM2 5000 באמת פולט באתר של TMS. ה-AM2 5000 שנמכר ב-IQPC לעומת זאת פולט 65W. כך שאם מדובר באותו דגם באמת, זה לא נורא - נכון?

שיטוטים ברשת קצת בלבלו אותי לגבי ה-TDP של ה-AM2 5000 הזה; אז פשוט שאלתי את TMS בטלפון, והם טוענים שהוא 65W.

מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...