כרטיס וידאו - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס וידאו

cohenkobi1

Recommended Posts

אני רוצה להעביר סרטים שיש לי בוידאו למחשב לקובץ mpg,

אני לא יודע אם אני אמור לקנות כרטיס טלויזיה או כרטיס ....

איזה כרטיס הסביבות ה 500-600 שקל יתאים לי?

חשוב שיתמוך בהקלטת קבצי mpg!!

תודה מראש. קובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרה לקבצי MPG - זה כבר חלק של התוכנה. אם תוכנה מתאימה אתה מצדך יכול להעביר אותו גם לMOV.

בכרטיסי ווידאו אני לא מבין גדול אבל יש אחד של שממליצים עליו כאן הרבה. אתה יכול לבצע המרה כזאת גם בעזרת כרטיס מסך בעל (Video In Video Out)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית יש את הכרטיסי טלויזיה של פיננסיל שהם נחשבים טובים מאוד .

איזה כרטיס מסך יש לך???

כי כיום האיכות של לקידת הוידאו של כרטיסי המסך עם ה VIVO טובה יותר בימיוחד עם אתה בוחר בכרטיס מבוסס ATI. בוא נומר שבעזור ה 700-770 יש לך את ה RADEAON 9200 VIVO 128MB של שאיכות הלכידת שלו מצויינת (האיכות של ATI בלכידת נחשבת לאחת הטובות ביותר עם לא הטובה ביותר בשוק כרטיסי המסך) עכשיו עם אתה שואל אותי איך הכרטיס גם בשימושים הרגילים של משחקים וגרפיקה אז לעניות דעתי הוא מצוייין וזאת מתוך ניסיון אישי מאחר ואני רכשתי את הכרטיס הזה ממש לא מזמן ואני מאוד מרוצה כל המשחקים החדשים עובדים כמו שצריך על רזולוציות גובוהות כך שגם בקטע של המחיר אתה מקבל תמורה מלאה.

אבל שוב הכל תלוי איזה כרטיס יש לך עכשיו ? ומה אתה תחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שצריך תמיכה של הכרטיס כדי להקליט לקובצי mpg,

צריך שיהיה איזה צ'יפ מיוחד כדי לעשות את זה....

כרטיס מסך יש לי g-force mx 440 , אין לו ככה שזה לא ממש מתאים לי....

חוץ מזה כרטיס מסך לא מתאים כי הוא לא יכול לקבל קול ולהקליט ממש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי על הקול אחראי כרטיס הקול כך שכך את הכרטיס הזה שמלצתי לך עליו יחד עם הכרטיס קול שלך ותוכנה עריכה יעשה לך את העבודה כמו שצריך. ואני מדבר מניסיון כך שעל כך אין מה להתווכח וכפי שציינתי האיכות לקידת של כרטיסי הטלויזיה למיניהם לא מי יודע מה בכלל ומה גם שלא כולם סטריאופונים.

ואגב הכרטיס הזה שאני מדבר עליו מצוייד בכל מה שצריך ללקידת הוידאו ואגב הוא דוחס mpeg 2, כמובן ששאר סוגי הדחיסות זה כבר נעשה בעזרת כל הקודקים למינהם כמו divX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...