עזרה|מציאת מנוע חשמלי 12V חזק שיתאים לקארטנג - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה|מציאת מנוע חשמלי 12V חזק שיתאים לקארטנג

yossik17

Recommended Posts

למה חשמלי אחי תקנה כבר מנוע בנזין, תקנה מנוע חצי כוח סוס 80 או 60 ס"מ דבר קטלני.!!

(כמו שלי חחח)

ואם תקנה מנוע בנזין ואתה מסתבך או משהו שלח לי הודעה בפרטי.! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ על מנוע בנזין נראה לי אפםילו יתאים לך של חרמש

בכל מקרה אם אתה בעיניין של מנועים חשמליים תצטרך לפחות איזה 2 מצברים של 12 וולט לנסיעה יחסית ארוכה

אבל הבעיה שאני לא חושב שתמצא בארץ כלומר בחנויות או משו כזה אלה תמצא מקסימום מנוע חשמלי של קורקינט שהאמ הוא לא שווה כלום 12 קמ''ש בקושי

ועוד זה מניסיון יש לי קורקינט עם מנוע יחסית חזק שסוחב 80 קילו לא כולל משקל הקורקינט

והוא לא סוחב בעליות בישר הוא נוסע נחמד מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנוע חצי כוח סוס לא יסובב תגלגלים למנוע של חרמש אין מספיק מומנט מנוע 12VOLT לא יוזיז לך תקארט יותר מ10 קמ"ש אתה ציך מנוע בנזין 10כ"ס לפחות בשביל לבנות קארט על רמה. בכל מקרה בנית קארט תעלה לך יותר מקניה של אחד יד שניה במצב חדש מניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקש סיבוב על הקארטינג באיזור שלך ותברח להם מהמתחם! :lol: :lol: :lol:

בכללי עדיף כמו שאמרו לך לקנות אחד כבר מוכן יש שניה כי לבנות זה טיפה בעיה אלא אם אתה רוצה לבנות אותו בכוחות עצמך ולתכנן והכל שיהיה כמו שאתה רוצה. מלבד זה תזדקק לקניית מנוע שזה עולה היום בערך 1000 שקל לחרמש של 5 כוחות סוס 50 סמ"ק אם אני לא טועה שזה יתן לך בערך 50 קמ"ש בערך.. תלוי באיזה מכתכת תשתמש לשילדה ובאיזה גלגלים וכו'...

הכל ביחד בכיף מגיע לאיזה 3000 ולפעמים יותר.. החרמש והגלגלים וההגה יחסית יקרים..

בכל מיקרה, בהצלחה ותנהג טוב! :xyxthumbs:

רק תזכור שזה לא חוקי ובמקרה ושוטר תופס אותך נוהג בכלי ממונע על דלק בצורה כזו לא חוקית הוא יכול להחרים לך ת'כלי.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...