השתקת העכבר לצמיתות - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השתקת העכבר לצמיתות

1_Nike_1

Recommended Posts

מעוניין שלא לשמוע יותר את הקליקים של העכבר. הרעיון היה מזמן, אבל הת'רד בפורום ציוד היקפי נתן לי בוסט להתחיל את זה.

(http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=343759.0)

אז ככה... אני צריך עזרה בנוגע מה אני עושה הלאה. אני newbie, אז מה עושים עם הפלסטיקים האלו?? פתחתי את העכבר. מה הלאה?

ואני שואל מה הלאה כי ברגע זה אין לי עכבר רזרווה. בעיתוי אחר הייתי מפרק וזורם ומנסה.. אבל אין לי תוכנית ב'.

תודה מראש.

miceopenfk6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנקה אותו דבר ראשון

אין הרבה מה לעשות

להשתיק אותו יעלה יותר מלקנות אחד שקט

רוצה לעשות משהו לעכבר זה רק מבחינת יופי אין לך מה לגעת שם כי רוב הסיכויים שזה לא יעבוד ויהיה יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי מצאתי מדריך להשתקת העכבר. המדריך אומר לפרק את העכבר, ובעזרת מלחם מהצד השני של הPCB לשחרר את השחור-לבן הזה.. הסוויצ'ים שהם הקליקים של העכבר. עשיתי את כל זה. לאחר מכן צריך לפתוח את הסוויץ' החלק השחור הוא העליון והלבן הוא התחתון. החלק הלבן יש בו את הסוויצ' וכל מה שצריך והחלק השחור הוא המכסה שלו, אשר בו יש את הכפתור הקטן הירוק. כשלוחצים עליו זה לוחץ על מנגנון הכפתור שבתוך הפלסטיק הלבן.

עכשיו הבעיה היא שבשביל להשתיק את זה, צריך להפוך את החלק השחור. כלומר לסובב אותו 180מעלות.. אבל אז הכפתור הירוק לא מתאים לחלק שבפנים.. במדריך הבן אדם אמר שזה התאים בעכבר אחד ובעכבר אחר לא. אז בזה שלא התאים הוא עשה קצת מודיפיקציה עם המלחם. ניסיתי את זה וזה עשה לי בלאגן גדול. האם יש שיטה אחרת לסדר את הפלסטיק בפנים שלא יפריע?

נ.ב. עיין ערך מדריך להשתקת העכבר:

מצטער אני בלי עכבר.. חפשו בגוגל silent mouse - the second

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שפעם חשב שזה גם מגניב עכבר שקט בלי קליקים עזב ת'נושא לאחר שהבין שיש פה אלמנט שישאר איתנו עוד מלא זמן בעולם המחשבים, הרי מה הקטע בעכבר שקט שלא משמיע קליקים שאתה לוחץ? ככה אתה הרי יודע בבודאות שלחצת! :silly:

טוב, נעבור לעבודה.. איך אתה גורם לעכבר להפוך לשקט בשיטה שלדעתי הכי פשוטה(לא ניסיתי אף פעם ולא יודע אם באמת עובד אבל לא צריך לגרום לבעיות כאלו או אחרות).

אתה לוקח ת'עכבר, "מרים לו את הרגליים"- הפכתורים של הימיני והשמאלי, שם שם קצת נייר ידיים כזה שתי שכבות ומה שנשאר לעשות זה ניסוי וטהיה אם זה יפעל..

זה בערך השיטה היחידה שמוכרת לי.

כל הקטע של לשחק עם המנגון של המפסקים(סווטיצ'ים) של העכבר נראה לי טיפה בלאגן ולא הכי יעיל בעוד שאין לך עכבר לנסיונות במקרה וזה מת לך..

בזהירות והרבה בהצלחה! :xyxthumbs:

נ.ב-

מומלץ שתקנה עכבר ב-20 שקל למקרה ותתקע בלי עכבר או משהו דומה.. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה שענית לי ברצינות והשקעת יותר משורה אחת.... באמת. ככה צריך.

טוב אז ככה... מפה לשם פגמתי בהדפס של העכבר ואין לי זרם שם עכשיו. אני אשפשפש קצת את הקצוות ואעביר משם חוט לאיפה שצריך.

בלי כל קשר לזה, קניתי עכבר רזרווה. יותר נכון עשיתי מההוא רזרווה וקניתי חדש. MX518. וקניתי גם מקלדת WAVE. אז העכבר ההוא לא יפריע לתפקוד המחשב, הוא יהיה פרויקט צד שאני מקווה להשלים למרות הבעיה שבתוך המיקרוסוויצ'ים (=

שוב תודה. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...