עזרה| OC לQ9300@3188 ,אני מקבל CRASH בOCCT אחרי 5 דקות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| OC לQ9300@3188 ,אני מקבל CRASH בOCCT אחרי 5 דקות

monya2007

Recommended Posts

שלום לכולם,

אז כפי שאומרת הכותרת + REALTEMP הטמפרטורה מגיעה ל53~ (+/- 2/3 מעלות במקס) עם קירור מים (זה שמגיע עם הKANDALF LCS שזה גם המארז שלי) מה מקור הבעיה?

הVOLTAGE ב 1.17 או משהו כזה

אם צריך עוד מידע תגידו אני יעלה תמונות

בכללי זאת פעם ראשונה שלי בOC עם שינויי VOLTAGE וכל זה אז אני רוצה לדעת מה אני צריך לעשות כדי ליצב את המערכת

תודה רבה מראש.

נ.ב. הלוח אם זה STRIKER II NSE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. על תצפה ממע' שיש לך ביצועים מעולים , מע' טובה עולה בסביבות 2500 ש"ח בארץ ועוד דבר על תשקח שיש לך מעבד QUAD שהוא נחשב למעבד חם אם הספק של 95W http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SLAWE

2. תעשה את VOLTAGE MANUAL ואז תן תוספת מתח בקפיצות קטנות של 0.1-0.2V לCPU VOLTAGE ותבדוק יציבות כולל טמפ' במאמץ ואז תמשיך לעלות את הBUS בקפיצות קטנות של 5-10MHZ ועוד פעם בדיקת יציבות כולל טמפ' תחזור על התהליך עד שטמפ' שלך תגביל אותך או מסכים כחולים, שים לב לזכרון 1:1 עשיתה?

במאמץ תנסה לא לעבור את 75 מעלות ותשתמש בתוכנה CORETEMP :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כה ניסיתי ב

(AUTO (1.17 -המחשב נתקע (FREEZE)

ב1.4 ו1.34 -OCCT=CPU TOO HOT =/

עכשיו אני מנסה 1.3

למה צריך שהזיכרון יהיה 1:1? עכשיו הייתי צריך להעלות לו VOLTAGE גם =/ וזה רק עשה יותר בעיות העלתי ל1.86 (זה 1.85-1.9 STOCK)

בנתיים הריץ את OCCT 28 דקות בקושי כי הטמפרטורה כמעת הגיע ל70 (זה היה על 69) בOCCT ששם (על 70) זה אומר CPU TOO HOT ועוצר את הבדיקה זה היה על 59 מקס ב REALTEMP

שוב תודה על העזרה

נ.ב.

אני חושב שאני יקנה מים יותר טוב אתמאל היה לי יום הולדת (15 YAY) אז יש לי איזה 1150 שקל אני יראה אולי אני יעשה קומבינה עם אמא שלי

ואני יזמין מחו''ל (כבר אמרתי לה היא לא אהבה את זה אבל אמרה שאם כבר קנינו מחשב כזה יקר אז נלך עד הסוף)

מצאתי אתר דיי טוב שגם קראתי שכמה אנשים (מפורום אחר) כבר מזמינים משם דיי הרבה זמן והכל טוב (אני לא בטוח אם מותר לפרסם שמות של אתרים

אם אסור תגידו לי אני יערוך... Performance-pcs.com)

אפשר המלצות למערכת טובה מהאתר הזה? (מערכת שלמה CPU+2X 9800GTX VGA) אני רוצה שלכל רכיב יקבל מים חדשים (לא מים שהיו ברכיב אחר) אז לכלול גם מפצלים והכל אם אתם יכולים אז תבדקו כמה זה יעלה לי עם המשלוח תודה מראש =]

עריכה:

קיבלתי CRASH-EROR CODE 1 מה זה אומר? בכל מקרה עד שאני יקבל תשובה אני יעלה עוד טיפה את הCPU VOLTAGE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...