פרוייקט המודינג שלי חלון למחשב של אחי (+תמו&#1 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט המודינג שלי חלון למחשב של אחי (+תמו&#1

SUB-ZIRO

Recommended Posts

רציתי לעשות למחשב של אחי חלון עם הלוגו שלו (הוא DJ מקצועי ) אז לקחתי כלים והתחלתי לעבוד

הסימונים עשיתי טעות שלא סימנתי מאחורה אבל לא משנה אחר כך מחקתי את זה עם מחק

37794740af6.jpg

ואלו הקידוחים בפח ( החורים במרכז הם סתם מתוך שיעמום)

38011232oo1.jpg

אחרי שחתכתי את הפח

68973400gf5.jpg

תיקונים עם הדרמל

84491412rj5.jpg

אחרי התיקונים

23690587sz3.jpg[/url51338550jm9.jpg

אחרי הרכבת גומי U שאולתר על ידי מצינור של גינה הקטנים וחריטה של אחי ועיצוב הלוגו גם שלו והרכת הלדים וכו'

31465355te6.jpg

94336680gw1.jpg

אשמח אם תכתבו כאן ביקורת בונה בכל אופן זה הפרוייקט הראשון שלי שאני עושה לכן חבר'ה תנו בתגובות

עריכה תודה רבה רבה למנהל של הפורום שנתן לי אפשרות לערוך אחרי שננעל התארד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד מאוד!כמה הערות:

1. יותר קל לעשות (במיוחד בכזה גודל) חלון עם דרמל בלבד, הקידוח לוקח מלא זמן, ובמילא אתה צריך לעבור אח"כ על הכל, אז אתה עושה עבודה כפולה

2. בכזה גודל לא מומלץ לשים גומי U, זה לא משהו, אולי כדאי שתעבור על החיתוך שיצא ישר...

3. יהיה מגניב לשים לדים שיאירו את החריטה...

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד מאוד!כמה הערות:

1. יותר קל לעשות (במיוחד בכזה גודל) חלון עם דרמל בלבד, הקידוח לוקח מלא זמן, ובמילא אתה צריך לעבור אח"כ על הכל, אז אתה עושה עבודה כפולה

2. בכזה גודל לא מומלץ לשים גומי U, זה לא משהו, אולי כדאי שתעבור על החיתוך שיצא ישר...

3. יהיה מגניב לשים לדים שיאירו את החריטה...

:)

עם 1 אני מסכים.

2 ו-3, WTF?!

אתה מתחיל נכון? אחלה התחלה..

ויכולת למצוא דרך יותר אסטתית לחבר את הפרספקס לפח.. ניראה מגושם כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות ותוספות שלדעתי היו עושות פה אחלה מוד ולהלן ככה-

*הברגים לא אסטטים במיוחד. אם יכלת להשיג ברגים עם ראש פטריה שההברגה מבפנים עם אום נסגרת יכל לצאת הרבה יותר מגניב./ יכלת להדביק את הפרספקס מפני שזה לא חתיכה גדולה מדי ולא נראה לי תוריד אותה מלא פעמים כדי לבצע שינויים, הכי נורא תולשים את הפרספקט אם מדביקים בדבק חם שקל לפירוק בכוח מתון.

*אם אתה הולך על המדריך של האתר שצריך לחתוך חורים ואחר כך לחתוך אז מומלץ לשייף אקסטרה פעם כדי שיצא "חלק" וגם שלא יהיה גבעות קטנות. בנוסף לכך מומלץ לבוא עם פייר ותפוס ת'מתכת ולישר אותה כי קשקודחים בפח יש לו נטיה להיתעקם.(מנסיון שלי להכין גריל עם קדיחות זה לא פשוט... :kopfpatsch:)

*הגומי U לא משהו לדעתי והוא מסיבי מדי בשביל חלון קטן מידי וגורם לו להיראות קצת ערבי אם אפשר לומר(סליחה על הגזענות)

*החריטה יצאה ממש טוב וכמו שאני חושב/מנחש עשית את זה עם שבלונה ואם לא אז הייתי מייעץ אולי לנסות קצת לחדד את קצוות הלהבות.(קשה בגלל הגודל)

*אם בא לך להוציא מהדלת מהסוג הזה עם הצורה הזו את המיטב אז הכי יפה ופשוט לדעתי זה לחתוך את הצורה המופשטת המרובעת הזו שהיא בשקע כזה ואז לשים גומי U אם זה נחוץ ואתה רוצה ואז לעשות חריטה גדולה ומגניבה של DJ איקס, שם היכר של אחיך ה-DJ.

זה קצת פה ושם ועשית אחלה של עבודה למרות שאישית אני לא אוהב חיתוך אם הם שימושיים כדי לראות מה יושב בפנים או לשים עליהם מאווררים..

הרבה בהצלחה ויש לך ידיים טובות! :hat::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם 1 אני מסכים.

2 ו-3, WTF?!

אתה מתחיל נכון? אחלה התחלה..

ויכולת למצוא דרך יותר אסטתית לחבר את הפרספקס לפח.. ניראה מגושם כזה.

למה?

2. החלון ממש קטן, ועוד עם הגומי U? רואים רק גומי, זה נראה כמו חלון של צוללת

3. זה יצא נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'ארד

קיבלת מספיק זמן כדי לשנות את גודל התמונות, ואף קיבלת עזרה

לצערי, אתה לא מציית לכללי הפורום ולכן אני נאלץ לנעול את הת'ארד.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...