צריבת VCD בנפח 740 מגה על דיסק של 700 מגה- הכיצד ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריבת VCD בנפח 740 מגה על דיסק של 700 מגה- הכיצד ?

avil055

Recommended Posts

שלום לכולם , יש לי סרט VCD של 740 מגה אבל פורמט הקובץ הוא .MPG כיצד ניתן לצרוב אותו כVCD על דיסק של 700 בעזרת נרו ??? , ובבקשה אם תוכלו לפרט לי את הפרמטרים שצריכים להגדיר בנרו כדי ליצור דיסק כזה .

אודה לכם מאוד אם תוכלו לעזור לי .

וכמו כן , סתם שאלה כללית : מה ההבדל בין VCD ל SVCD ?

נ.ב , רק רציתי לציין שאתם תותחים ... :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק בפורמט VCD נכתב במה שנקרא Mode 2 שהוא צורת כתיבה על הדיסק ללא שמירת מקום למידע על תיקון תקלות קריאה (אם יש). מסיבה זו, אפשר לשמור יותר מקום על הדיסק. זאת בניגוד לדרך הצריבה הרגילה - Mode 1- בה כן נשמר מידע תיקון שגיאות, והיא הדרך המומלצת לשמירת נתונים אחרים.

על תקליטור בנפח 700 MB אפש לשמור קובץ בגודל של כמעט 800 MB.

הפרמטרים בתוכנית נירו לא צריכים להטריד אותך. פשוט בחר פרופיל צריבה שנקרא VCD, והתוכנה תקבע את כל הפרמטרים בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי איפהשהו שבגלל שבCD יש תיקון שגיאות אז הולכים 100 MB בערך (בקשר לזה אני בטוח)

החלק המעניין זה שבאותו מקום קראתי שVCD כולל כבר תיקון שגיאות אז אפשרי לבטל את זה של הCD וככה לצרוב 800 MB

לא ניסיתי לא בדקתי אבל אולי שווה לך לנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרוב כ VCD בNERO ולא יהיה לך בעיה.

VCD לא כולל תיקון שגיאות בVCD\SVCD\AUDIO אין תיקון שגיאות אלא שמכשירי הSTANDALONE יודעים ל"קפוץ" מעל השגיאות, וככה לפעמים יש קפיצות בדיסקים של או רעשים מוזרים בדיסקים של אודיו.

ההבדל בין VCD ל SVCD הוא ברזולוציה ובכמות המידע הנשמרת לשניית סרט. VCD מקודד בMPEG1 וSVCD מקודד בMPEG 2.

בשורה התחתונה SVCD רואים הרבה יותר טוב.

DECKTOR בקשר למה שאמרת זה נכון יש כל מיני פאצ'ים למינהם אותם מתקינים ואז אפשר לצרוב גם מידע ב MODE2 לא מומלץ וגם לא נחוץ לך. VCD של 740 מגה יכנס בדיסק VCD 80 דקות (700 MB) אבל לא יכנס בדיסק מידע רגיל של 700MB. אתה הבנת את ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...