יש לי שאלה לגבי התקנת מאוור נוסף.... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי שאלה לגבי התקנת מאוור נוסף....

solet

Recommended Posts

יש לי לוח אם של מדגם A7V333, הבעיה היא שהוא מתחמם מאוד מהר . לכן קניתי עוד מאוורר(מהדגמים הפשוטים ) והייתי מעוניין לקבל המלצה איפה כדאי לי להתקין אותו בתוך המארז כדי לקבל אפקט מקסימלי של .

ולמרות שהשאלה הבאה תישמע לכן טיפשית אני חייב לשאול אותה - לאיפה בלוח אם אני אמור לחבר את החיבור של החשמל של המאוורר?

ישנם כל מיני חיבורים של 3 פינים (שזה הגודל של החיבור) אך לאיזה אחד מהם בידיוק אני צריך לחבר אני לא יודע.

אודה לכל מי שיוכל לענות לי

תודה.

ועכשיו אלך לי לעבודה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לוח אם של מדגם A7V333, הבעיה היא שהוא מתחמם מאוד מהר . לכן קניתי עוד מאוורר(מהדגמים הפשוטים ) והייתי מעוניין לקבל המלצה איפה כדאי לי להתקין אותו בתוך המארז כדי לקבל אפקט מקסימלי של .

ולמרות שהשאלה הבאה תישמע לכן טיפשית אני חייב לשאול אותה - לאיפה בלוח אם אני אמור לחבר את החיבור של החשמל של המאוורר?

ישנם כל מיני חיבורים של 3 פינים (שזה הגודל של החיבור) אך לאיזה אחד מהם בידיוק אני צריך לחבר אני לא יודע.

אודה לכל מי שיוכל לענות לי

תודה.

ועכשיו אלך לי לעבודה......

אם אתה יכול להתקין את המאוורר בדלת אז זה הכי טוב למצב של המחשב שלך אם אתה לא יכול אז שים את המאוורר בחלק הקידמי של המארז שהוא יכניס אויר. בקשר לחיבור המאוורר של הלוח חבר אותו לאחד החיבורים הלבנים של ה3 פינים זה לא משנה לאיזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...