וירוס או קבצי מערכת פגומים? בעיות במחשב אחרי ניקוי סוס טרויאני - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וירוס או קבצי מערכת פגומים? בעיות במחשב אחרי ניקוי סוס טרויאני

GWeizman

Recommended Posts

טוב, נתחיל מההתחלה.

לא מזמן האינטרנט שלי התחיל לזחול, ותופעות אחרות התווספו (תמונות מסויימות התחלפו בתמונות שדומות לאזהרה של אנטיוירוס על פרצת , כביכול, המסנג'ר סירב להתחבר וכאלה).

אחרי קצת התייעצות השתמשתי בכמה תוכנות במקביל בשביל להפטר מהטרויאני (והתוכנות מצאו אותו, אז הוא כנראה היה שם.)

אחרי הריסט האחרון של ההסרה חזרתי למצב רגיל (לא בטוח), וכמה שניות אחרי שנטען האקספלורר (explorer.exe, לא iexplorer), המחשב כולו נתקע.

עשיתי ריסט וניסיתי עוד פעם, קרה מחדש.

עברתי חזרה לסייף מוד, נכנסתי לmsconfig והשבתתי את כל מה שעלה בStartup חוץ מהאנטיוירוס.

הפעלתי מחדש את המחשב, ובכל זאת נתקע.

מה יכול לגרום לזה?

יכול ליהיות שזה האנטיוירוס עצמו, וכדאי לכבות גם אותו ולראות אם זה עוזר? (אני מעדיף לא לנסות אם אין סיכוי)

מישהו אמר שיכול ליהיות שקבצי המערכת פגומים, האם יש דרך לוודא את זה? אני מעדיף לא לעשות repair כרגע.

ממה עוד זה יכול להגרם?

תודה מראש,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד הדיסק של בפנים, הexplorer נדפק לגמרי (מנסה לפתוח את My Computer והוא לא עולה, ניסיתי לסגור ולהפעיל מחדש את האקספלורר והוא לא עלה מחדש כמו שצריך [התהליך רץ, שום דבר יותר מזה], עשיתי ריסט ואם הדיסק היה בפנים כשהמחשב עלה [מצב בטוח] האקספלורר לא עלה כמו שצריך.)

ניסיתי גם לעשות את הפקודה שנתת לי גם כשהכל היה דפוק

אם כתבתי והרצתי ישירות מהrun הוא פתח חלון וסגר מיד, אם הרצתי מתוך הcmd הוא כתב לי

Windows File Protection could not initiate a scan of protected system files.

The specific error code is 0x000006ba [The RPC server is unavailable.

].

הוא כותב אם זה גם כשהדיסק מחוץ לכונן, אז אני מניח שזה פשוט לא זוהה.

דיסק דפוק, או המחשב עצמו?

יש דרך לעשות את הסריקה הזאת בלי ההחלפה, לפחות כדי למצוא את הבעיה?

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לעשות ריפייר כבר מזמן, אבל כמו שציינתי הדיסק של הווינדוס לא פועל כמו שצריך.

הוא תוקע את המחשב אם הוא רץ בזמן שהווינדוס פועל (סייף מוד, הווינדוס לא רץ בשום מצב אחר), ואני לא יכול לעשות דרכו בוט.

מחפש פתרונות חלופיים כרגע.

תודה בכל זאת,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...