עזרה במיקום הרמקולים... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במיקום הרמקולים...

BigBrownBalls

Recommended Posts

ההלן!

היום קניתי את הסט של לוג'יטק, הz-560..... מקווה שיגיעו אלי עוד השבוע :P עכשיו הבעיה שלי היא מיקום הרמקולים בחדר מפני שהחדר שלי די בעייתי בקטע הזה.... הבעיה העיקרית שלי היא הרמקולים האחוררים.. הסטילים הקדמיים ילכו 30 ס"מ מעל האוזניים והסאב הולך לעונש בפינה מתחת לשולחן :P עכשיו הבעיה שלי היא איך בדיוק אני ימקם את האחוריים מאחורה... כדאי לי אולי לחבר אותם לקיר? הוספתי גם תרשים עלוב למדי של החדר שלי...

נ.ב

מידות של החדר זה 3X5 מטר... תודה מרשא!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קודם כל הרגת אותי מצחוק CRAP-ROOM חחח...

האמת שהעיצוב הזמני של החדר שלי ממש דומה לשלך ממש ממש !!!!!!!!!! אתה בטוח שאתה לא אני ?

ככה :

1.שמים את הסאב מתחת לשולחן , הקדמיים על השולחן מהצדדים של המסך ועל הקצה של השולחן מכל צד (מהצדדים שלך) את האחוריים כי הם לא ממש אחורים אלא אמורים להיות מצדך .

2. הקדמיים על השולחן הסאב מתחת..האחוריים אחד על הBOOK SHELF והשני על שידה קטנה שתשים ליד המיטה או משהו מקומבן אחר..

או שתוסיף מדפים מיוחדים לרמקולים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני'לא יודע למה אבל הדמיון בין השירותים של הבצפר שלי לתרשים הזה פשוט מדהים! אני פשוט יכול לדמיין את עצמי יושב על הכסא מחשב ונותן לבורא חתיכת יציאה! משם השם ;)

בכל אופן, זה פחות או יותר הסט-אפ שחשבתי עליו.... אך בוא נואמר לדוגמא אני יחבר את הרמקולים האחוריים מאחורי- צמוד לקיר מעל המיטה ופשוט ימקם את המחשב 45 מעלות ימינה.... נשמע סביר ?! העניין הוא שאני די רוצה ליצור מצב שבו הרמקולים/הסאונד מקיפים אותי (360)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...