מעוניין לקנות צורב חדש וזקוק לעזרתכם - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות צורב חדש וזקוק לעזרתכם

jj516

Recommended Posts

יש לי בעיה ענקית עם הצורב שלי,

יש לי YAMAHA SCASI 16*10*40 והמהירות ממש לא מפריעה לי, מה שכן הוא עושה רעש ענק, שגם על זה לפעמים אני מוכן להתפשר, אבל קודם כל בתור CDROM של 40 הוא עובד ממש איטי ולא מצליח לקרוא מהר כמצופה, ושנית הוא דפק לי יותר דיסקים ממה שאני יכול לספור, יש לי דיסקים מסוימים שאני עובד איתם, עם אני מחליף הוא פשוט לא קורה ודופק אותם, וזה לא מהרגל לשלי, פשוט הדיסק נתקע שם ואי אפשר להוציא אותו עד שמכבים את המחשב, RESET אפילו לא עוזר. וגם הטעינה של ה CDRW הכול איטי, והוא הורס חלק גדול מהדיסקים, ולא סתם אלה חלק של SILVERLINE וכאלה, אני משתמש רק ב MCD ואני מאוד מרוצה אבל אני לא יכול לצרוב על אחרים!

וגם בצריבה יש לי בעיה!, עם אני צורב דיסק מ MP3 והופך אותו לדיסק מערכת רגיל לכל דבר במהירות גדולה מ-8 אז הדיסק קופץ וזה כל דיסק בכל תוכנה גם EZCD (שאני כבר לא משתמש) וגם NERO החדש שאני כן. בנוסף אני גם לא יכול לצרוב מדיסק לדיסק במהירות גבוהה יותר מ - 8 אחרת הדיסק נהרס. רק DATA אני יכול לצרוב באופן רגיל ללא שום בעיות (שוב במידה והבעיה של הדיסקים לא נקראת).

ובגלל זה אני חייב לקנות צורב חדש, (דרך אגב יכול להיות שזה בגלל ה בקר? יש לי של TEKRAM)

אני מחפש צורב שקט, ושאין לו שום בעיות בצריבה ממה שצינתי, ושיה SCASI.

הציעו לי IDE, מה אתם אומרים?

ואיזה יש לכם המלצה?

מחיר של עד 600-ומטה.

ועם אפשר לתת את שלי כטריד אין.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משעבי מערכת, כמו כולם...

הרבה אמרו לי שזה כולה 4 דקות דיסק, שבינתיים אני אלך לשתות קפה, אבל לא בא לי, אני רוצה להמשיך לעבוד ולא להפסיק בגלל שאנ י צורב.

ובגלל זה אני מחפש

IDE שטובים וממולצים בשמחה גם אבל איזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להמשיך לגלוש ולכתוב מסמכים וכו' גם כשאתה צורב.

חוצמזה יש היום צורבים של 2:30 דק' ועל הזמן הזה נראה לי שאתה מסוגל לוותר.

בכל אופן צורב סקאזי עולה יותר מפי שניים מצורב רגיל ולכן אם הייתי במקומך הייתי שוקל שוב את סוגיית הסקאזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...