האם ההארדדיסק שלי גוסס? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ההארדדיסק שלי גוסס?

yot

Recommended Posts

שלום,

אתמול, קרה לי משהו מוזר: כשפתחתי את המחשב, הווינדוס נתקע קצת אחרי הSplash Screen. כמובן שפירמטתי. עכשיו, שמתי לב שיש רעשים מתוך ההארדדיסק כאילו יש איזה כדור על ההארדדיסק שעושה רעשים. עוד רעש מוזר, כשהווינדוס במצב מנוחה, ההארדדיסקכאילו נסגר ונפתח כל הזמן (הוא עושה את הרעש שהוא עושה כשאני מדליק את המחשב). עכשיו, כשאני מנסה להעלות תוכנות ו/או משחקים, הווינדוס נתקע.

האם ההארדדיסק שלי גוסס? אם כן, איך אני אוכל להעביר את המידע מההארדדיסק הזה להארדדיסק שאני אקבל באחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרד דיסק שלך גוסס ועוד איך כל רגע הוא עלול לשבוק חיים.מה שאתה שומע זה רעש של ראש הקריאה כתיבה של ההרד דיסק שהוא מנסה נואשות לקרוא כל הזמן מה שאני מציע זה במידה ויש לך צורב לצרוב את כל החומר החשוב לך על דיסקים.

או לחילופין לרכוש הרד דיסק נוסף ולהעביר את כל התכולה בתוכנת partition magic8 . :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההאד דיסק שלך גוסס!

אם יש אחריות אז תנצל אותה ואוליי אפילו תשקול אפשרות של קניית הארד דיסק בנפח יותר גדול.

אבל עכשיו תיקח את כל החומר שחשוב לך ותגבה אותו כי אוליי מחר בבוקר אתה תפעיל את המחשב שלך והוא לא יעבוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו למשהו מוזר:

כל הקריסות של ההארדדיסק, וכל הבעיות קרו אחרי שהתקנתי סידירום אחר במחשב. אחרי שהוצאתי אותו, כל הבעיות נעלמו!

למישהו יש הסבר הגיוני לזה? (רק שתדעו שהסידירום החדש היה מחובר לסידי אחר, לא אותו הIDE של ההארדדיסק.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...