2900 מחשב לעריכה גרפית| מפרט אחרון לפני קנייה, דעתכם חשובה לי מאוד. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2900 מחשב לעריכה גרפית| מפרט אחרון לפני קנייה, דעתכם חשובה לי מאוד.

DanyL

Recommended Posts

המפרט:

Palit GeForce 9600GSO 384Mb - 510

Corsair VX Series 450W PSU -405

Gigabyte GA-P35-DS3L Intel® P35 Express Chipset LGA 775 - 465

Core 2 Duo E7200, 1066Mhz, s775, 3MB - 600

2x2GB DHX TwinX CL5 - 570

או

2x2GB DHX TwinX CL4 - 615

RAZER COPPERHEAD GREEN LASER MOUSE -355

לגבי אלו שלא מבינים למה לקחתי את הזכרונות הללו, זה מכיוון שאני אוכל לעשות להם מעל ל-1000mhz.

אז מה דעתכם על המפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט בסדר גמור. 9600GSO הוא לא בדיוק הכרטיס החזק ביותר אם זה מיועד למשחקים, למרות שהתמורה שלו לכסף מצויינת, לגבי הOC, לא צריכה להיות בעיה להגיע ל3.16GHZ לפחות שווה לך להשקיע בקירור טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור כבר יש (Ultima 90i) והמחשב מיועד לעריכה גרפית ומדי פעם משחקים (פעם בשבוע, שבועיים וגם זה לא בטוח), ככה שלא קניתי כ.מסך הכי חזק על במקום חזקים\ספק כח חזק ואיכותי\עכבר וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרונות DHX לא ידועים ביכולות OC גבוהות מדיי.

תשקול להחליף ל GSKILL 4GBPQ שיעלו כ150שח פחות ויתנו לך הרבה יותר סיכוי להגיע ל1000

או אפילו עדיף לקחת CL4 כמו 4GBPK או A-DATA VITESTA ולרדת בתזמון ל5 על חשבון תדר אם זה מה שאתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* ל-E7200 יש מכפלה של 9.5 אז בחישוב קליל אפשר לראות שעם באס של 400 אתה מגיע ל-3.8GHZ בקלות עם זכרונות 800M זולים במהירות הסטוק... ה-DS3L מגיע לבאס הזה בקלות וזכרונות 800M CL5 עולים בסביבות 400 ש"ח (ההבדל ל-CL4 זניח ולא שווה את המחיר). אם תוסיף לכך את יכולות ה-OC של ה-4GBPQ תבין שאתה עוד יכול להגיע רחוק בהרבה - בתלות במעבד שתקבל ויכולות הקירור של המארז/HSF שלך.

* לגבי גיימינג, זה לא משנה באיזה תדירות אתה משחק אלא באיזה משחקים/רזולוציה/הגדרות אתה משחק. אם תרצה לשחק קרייסיס על 1280X1024 בהגדרות גבוהות תזדקק לכרטיס חזק בהרבה גם אם אתה משחק פעם בשנתיים :-) ה-9600GT OC 512M יתן לך יכולות גיימינג עדיפות לאורך זמן בתוספת מחיר לא גדולה... שדרג רק במידה וגיימינג חשוב לך.

* אם אתה לא גיימר, גם העכבר הזה מבוזבז.

* לגבי הספק - המערכת שלך יכולה להסתדר בקלות עם ספק זול בהרבה.

מפרט חליפי אפשרי - זכרונות 800M CL5 מצויינים, ספק סופר איכותי ומשתלם + כרטיס מסך חזק ומשתלם מאוד:

מעבד:

INTEL CORE 2 DUO S775 2.53GHz E7200 45nm : " SLAVN" - BOX ¤624

לוח אם:

GIGABYTE GA-P35-DS3L ¤443

כרטיס מסך:

TWINTECH PCI-EX 2.0 GeForce 9600GT XT OC EDITION (CM COOLING) 512MB DDR3 - RETAIL ¤737

זיכרון:

G.SKILL 4096MB (2048MBX2) DDR2 800 CL5-5-5-15 - F2-6400CL5D-4GBPQ ¤419

עכבר:

LOGITECH MX-518 GAMING GRADE OPTICAL MOUSE ¤252

ספק כוח:

SEASONIC 400W : SS-400ET- OEM ¤277

מחיר סופי (ללא הרכבה) : ¤2752

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

עריכה: במחשבה שניה, לא הכי מומלץ להחזיק OC קיצוני אלא אם חייבים - אם לא קריטי לך גיימינג, הישאר עם ה-GSO 384M וקח E8400 ב-OC קטן בהרבהץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה על התגובות.

לגבי העכבר, אני שמאלי וזה העכבר האיכותי היחידי שמצאתי, מה גם אני התאהבתי בו כשהשתמשתי בו אצל בן-דוד שלי, ככה שזה לא ניתן לשינוי.

לגבי הספק, אני קונה את הספק לטווח ארוך, ככה שגם יחזיק עד לשדרוג הבא ואולי גם זה שיבוא אחריו, לכן לקחתי עכשיו אחד איכותי וחזק.

לגבי הזכרונות, מה המתח שלהם?

ולגבי הכ.מסך, אני לא שיחקתי מעולם קריסיס (ואני לא מבין ממש גם מה המהומה שיצרו מהמשחק הזה), לכן אני לא חושב שאני גם ישחק בו, אבל אם הכ.מסך נכנס בתקציב, אז אפשר להוסיפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* אם העכבר נוח לך - הוא שווה כל אגורה.

* הספק של סיסוניק מעולה ויחזיק בקלות כל מערכת מלבד + OC רצחני.

הוא רק מעט פחות שקט מה-VX450 אך הנתונים שלו מספקים מעל ומעבר.

* מה העניין עם המתח לזכרונות? הם ממילא ירוצו במהירות הסטוק או רק מעט מעל - לא סביר שתזדקק להעלאת מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זאת הסיבה שאני קונה אותו, הוא העכבר הכי נוח שיש...

2. כמו שכבר אמרתי, הספק צריך להחזיק מעמד גם לשרגוג הבא, לכן אני לוקח אחד חזק.

3. לזכרונות שלקחתי במפרט, אני יכול להעלות את המתח ל-2.1 ובקלות להגיע למעל ל-1000MHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זאת הסיבה שאני קונה אותו, הוא העכבר הכי נוח שיש...

2. כמו שכבר אמרתי, הספק צריך להחזיק מעמד גם לשרגוג הבא, לכן אני לוקח אחד חזק.

3. לזכרונות שלקחתי במפרט, אני יכול להעלות את המתח ל-2.1 ובקלות להגיע למעל ל-1000MHZ.

1. מצויין

2. מה הקשר? גם הסיסוניק שהצעתי יחזיק את המפרטים הבאים בקלות, אלא אם תלך על + OC קיצוני ואז ממילא עדיף ספק חזק יותר מה-VX450 שלקחת.

3. אז מה אם אתה יכול - אין בזה כל צורך, כפי שהראתי בפוסטים הקודמים. עבודה ב-FSB של ~500M לשימושים שלך תיתן תוספת הביצועים זניחה אם בכלל ותעמיד את המערכת במצב OC קיצוני ללא כל צורך. מה הטעם? להגיד שאתה יכול? מה זה יתן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...