אני צריך לקנות אופניים, ואין לי מושג בתחום! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך לקנות אופניים, ואין לי מושג בתחום!

malcolmx9

Recommended Posts

לעיר אין לך צורך במשהו מיוחד.

500 ש"ח יספיקו ואלי אפילו 300.

לניסעה כבר יותר מתקדמת תצטרך אופניים יותר מתוחכמות...

מה שכתבתי הוא חד משמעי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פעם אחרונה שהיו לי אופניים הייתי בן 8 :P. אין לי מושג בתחום ולא יודע אפילו כמה תקציב לשים!

השימוש באופניים הוא די פשוט, סך הכל אמורות להביא אותי למכון שלושה פעמים בשבוע, כשהנסיעה היא 30 דקות הלוך-חזור על מדרכה מסודרת.

אני רוצה לציין שאני די תפרן כרגע :-\.

500 שקלים יספיקו? עדיף לי לקנות משומש ומאיפה בכלל?

אני לא רוצה להוציא סכום של גבוהה, כי זה נראה לי מוגזם לשימוש הפשוט שלהם.

תודה :)

קנה מחנות אופניים ( לא ) כדי שיתאימו לך את המידה הנכונה

אתה יכול למצא גם בחנויות אופנים יד שנייה במחיר של 250 ש"ח.

ברמת מחיר זו קנה אופניים בעלות שיכוך קידמי בלבד ולא שיכוך מלא *

אם אחרי 30 דקות הלוך חזור במשך כמה חודשים תרצה להתקדם הלאה ולעבור למשהוא יותר טוב שמתאים לרכיבת שטח - מה טוב.

* אם אתה בטוח: לא תרצה לרכב יותר מ 30 דקות 3 פעמים בשבוע, לא תרצה לרכב גם על שבילים, לא תרצה לרכב בצורה אגרסיבית, אתה לא שוקל יותר מ 75 קילו

אז גם שיכוך מלא ב 500 ש"ח יעשה את העבודה

** בכל מקרה קנה רק בחנויות אופנים כדי שיתאימו לך את הגודל של השלדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה מחנות אופניים ( לא ) כדי שיתאימו לך את המידה הנכונה

אתה יכול למצא גם בחנויות אופנים יד שנייה במחיר של 250 ש"ח.

ברמת מחיר זו קנה אופניים בעלות שיכוך קידמי בלבד ולא שיכוך מלא *

אם אחרי 30 דקות הלוך חזור במשך כמה חודשים תרצה להתקדם הלאה ולעבור למשהוא יותר טוב שמתאים לרכיבת שטח - מה טוב.

* אם אתה בטוח: לא תרצה לרכב יותר מ 30 דקות 3 פעמים בשבוע, לא תרצה לרכב גם על שבילים, לא תרצה לרכב בצורה אגרסיבית, אתה לא שוקל יותר מ 75 קילו

אז גם שיכוך מלא ב 500 ש"ח יעשה את העבודה

** בכל מקרה קנה רק בחנויות אופנים כדי שיתאימו לך את הגודל של השלדה

:o

אחי, אני אפילו לא יודע איפה להתחיל.

ראשית, במסלולים סלולים לזנב קשיח יש יתרון משמעותי על שיכוך מלא. הוא מחפש אופניים לעיר. אין לו בכלל טעם לחשוב על שיכוך מלא.

שנית, אני רוכב יותר מ-30 דקות ביום, כל יום ואני שוקל מעל 75 ק"ג. בסופי שבוע אני רוכב בשבילי עפר ושבילים סלעיים על זנב קשיח ועם כל הכבוד לדעתך זנב קשיח נוסעות מצויין. וכן, יש לי בסיס להשוואה. רכבתי בשטח גם על שיכוך מלא שעולים בסביבות ה-8,000 ש"ח. לא הרגשתי הבדל שיצדיק תוספת של 5,500 ש"ח. שטח קיצוני יותר/פעלולי אקסטרים זה כבר סיפור אחר, אבל בינתיים אין לי חשק לקפוץ מסלעים.

שלישית, ב-250 ש"ח הוא לא ימצא אופניים זנב קשיח סבירות אפילו יד שנייה ובטח שלא שיכוך מלא ב-500 ש"ח. אני לא יודע מאיפה בכלל הבאת מחירים כאלה. ב-500 - 800 ש"ח אפשר לקנות זנב קשיח סבירות יד שנייה, ב-1500 - 2500 ש"ח אפשר לקנות שיכוך מלא סביר יד שנייה. תעשה בדיקה בלוח יד שנייה לפני שאתה זורק כאלה מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=339291.msg2933532#msg2933532 date=1212957639]

יש םה אנשים הזויים לגמרי :silly:

כן ג'ון הקטן, אני מדבר עליך

נו באמת

תגיד לי אתה ורוב מי שהגיב פה נורמלייים?

הוא צריך אופניים לנסוע חצי שעה ביום

אתם אומרים לו לקנות אופניים ב100 שקל או יותר לנסיעות כאלה. למה?? מי צריך את זה??

אתם אומרים לו לקנות עם הילוכים כאלה ושלדה כזאת כשהוא בכלל לא צריך את זה

זה כמו להמליץ לו לקנות פרארי כדי לנסוע מהבית עד למכולת בקצה הרחוב לקנות חלב

הוא יכול להסתפק באופניים הכי זולות שהוא ימצא בעיר שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

אחי, אני אפילו לא יודע איפה להתחיל.

ראשית, במסלולים סלולים לזנב קשיח יש יתרון משמעותי על שיכוך מלא. הוא מחפש אופניים לעיר. אין לו בכלל טעם לחשוב על שיכוך מלא.

שנית, אני רוכב יותר מ-30 דקות ביום, כל יום ואני שוקל מעל 75 ק"ג. בסופי שבוע אני רוכב בשבילי עפר ושבילים סלעיים על זנב קשיח ועם כל הכבוד לדעתך זנב קשיח נוסעות מצויין. וכן, יש לי בסיס להשוואה. רכבתי בשטח גם על שיכוך מלא שעולים בסביבות ה-8,000 ש"ח. לא הרגשתי הבדל שיצדיק תוספת של 5,500 ש"ח. שטח קיצוני יותר/פעלולי אקסטרים זה כבר סיפור אחר, אבל בינתיים אין לי חשק לקפוץ מסלעים.

שלישית, ב-250 ש"ח הוא לא ימצא אופניים זנב קשיח סבירות אפילו יד שנייה ובטח שלא שיכוך מלא ב-500 ש"ח. אני לא יודע מאיפה בכלל הבאת מחירים כאלה. ב-500 - 800 ש"ח אפשר לקנות זנב קשיח סבירות יד שנייה, ב-1500 - 2500 ש"ח אפשר לקנות שיכוך מלא סביר יד שנייה. תעשה בדיקה בלוח יד שנייה לפני שאתה זורק כאלה מחירים.

אח שלי ( ואני בכלל יתום ),

אני חשבתי שאני המלצתי על אופני זנב קשיח - מתנצל שלא הבנת מכיוון שלא הסברתי את עצמי יותר טוב, אנסח הכל מחדש ^_^

במחיר כזה ( עד 500 ש"ח ) אופני זנב קשיח תמיד יהיו יותר טובים מכל שיכוך מלא ולכן הם מומלצות.

אבל.. גם אופני שיכוך מלא ב 500 ש" יכולות להיות סבבה - האופנים יהיו ברמה מאד נמוכה ( יש שיגדרו אותם כ- זבל ) אבל לרכיבה מנהלתית של 30 דקות 3 פעמים בשבוע כאשר חלם אליהם הכללים הבאים

1. לא תרצה לרכב יותר מ 30 דקות 4 פעמים בשבוע

2. מיועדים לרכיבה מנהלתית בלבד (כביש, מדרכה )

3. לא מיועד לרכיבה אגרסיבית ( קפיצות וכדומה )

4. אתה לא שוקל יותר מ 75 קילו

בהנחה שכל התנאים הללו מתקימים אז גם שיכוך מלא ב 500 ש"ח יעשה את העבודה

לגבי מחירים:

אתה יכול לקנות אופני יד שנייה זנב קשיח כמו ה- M60 של ראלי במחיר של - 150 עד 250 ש"ח.

רוצה להוציא עד 500, לך לחנות יד השנייה של מצמן בתל אביב או חפש בכל חנות אופנים כמו האופן (אור יהודה), סעדון ( דרום ), מצמן בילו ( צומת בילו ) ועוד...

Chymes, אם עדין יש משהו שלא מובן אשמח להסביר ולנסח זאת שוב :xyxthumbs:

היי NOS , תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה זנב קשיח, תרחק מכאלה עם שיכוך מלא במחיר הזה...

כולה 300 שקל על אופניים בדיחהף הוא נוסע בעיר, לא באיזה עלייה מטורפת בהרי אילת (העלייה הכי קשה שעשיתי, אף אחת מהעליות בחרמון וברמה לא התקרבו

לרמה הזו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לקנות אופניים פשוטות מאלומיניום יד שנייה תחפש בלוחות שיש - YAD2 HARIM וכו יש תמיד אנשים שקנו ואין להם מה לעשות עם האופניים או מישהו שקונה חדשות/שנוסע לחו"ל

אל תפחד מהמחירים שכתוב שם כי תמיד אפשר להוריד את המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכננתי על אופניים משומשות של קלאהארי, שהם ממש איכותיות לפי מה שהבנתי, אבל לא הסתדר בסוף.

אז נסעתי אתמול לחנות אופניים, וקניתי ב-600 שקלים, כולל "כיסא משודרג".

האופניים עצמם סבבה לגמרי, נסעתי עליהם אתמול 5 שעות, והיום עוד חצי שעה ועוד מתכנן לצאת בערב.

שתי הבעיות שלי איתם הם קודם המשקל, 19 קילו שאני צריך לסחוב לקומה רביעית בלי מעלית :'(, והכיסא! למרות ששידרגתי את הכיסא לאחד נוח יותר ב-50 שקלים, עדיין יש כאבים באזור הישבן, ואין לי מושג אם זה בגלל שנסעתי אתמול 5 שעות או בגלל שהכיסא פשוט על הפנים!

אם ההתלהבות תמשיך, ואני אראה שכל יום אני נוסע על האופניים כמה שעות, אז אני אשדרג לי לזוג נחמד ב-3000 אלף שקל בעוד חודש-חודשיים (טרק 4500 נשמע נחמד).

תודה לכל מי שעזר פה :)

*שכחתי לרשום, כיף לי עליהם יותר מעל הרולרבליידס, אם הייתי יודע אז מההתחלה הייתי שם תקציב של 3000 אלף. פשוט התכנון המקורי היה רק למכון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכננתי על אופניים משומשות של קלאהארי, שהם ממש איכותיות לפי מה שהבנתי, אבל לא הסתדר בסוף.

אז נסעתי אתמול לחנות אופניים, וקניתי ב-600 שקלים, כולל "כיסא משודרג".

האופניים עצמם סבבה לגמרי, נסעתי עליהם אתמול 5 שעות, והיום עוד חצי שעה ועוד מתכנן לצאת בערב.

שתי הבעיות שלי איתם הם קודם המשקל, 19 קילו שאני צריך לסחוב לקומה רביעית בלי מעלית :'(, והכיסא! למרות ששידרגתי את הכיסא לאחד נוח יותר ב-50 שקלים, עדיין יש כאבים באזור הישבן, ואין לי מושג אם זה בגלל שנסעתי אתמול 5 שעות או בגלל שהכיסא פשוט על הפנים!

אם ההתלהבות תמשיך, ואני אראה שכל יום אני נוסע על האופניים כמה שעות, אז אני אשדרג לי לזוג נחמד ב-3000 אלף שקל בעוד חודש-חודשיים (טרק 4500 נשמע נחמד).

תודה לכל מי שעזר פה :)

*שכחתי לרשום, כיף לי עליהם יותר מעל הרולרבליידס, אם הייתי יודע אז מההתחלה הייתי שם תקציב של 3000 אלף. פשוט התכנון המקורי היה רק למכון .

בהתחלה יכול לכאוב קצת בתחת (לא לחתימה סוטים :)), תנסה לרכב קליל על הפדלים ועל תתעקש לשבת חזק על הכסא.

5 שעות לרכיבה ראשונה אחרי הרבה זמן זה קצת יותר מדי אבל יאללה תתחדש ותהנה. :xyxthumbs:

ד"א יש מוטות לכיסא עם בולם זעזועים, אם ה"בעייה" שלך נמשכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לפני יומיים קניתי את האופניים, וכבר התחילו להתפרק :-\.

אחד הפאדלים יצא מהמקום שלו בזמן נסיעה איטית, מזל שלא הייתי רחוק מהבית או במהירות גבוהה. לפי חבר שבדק את האופניים, הבן אדם שהרכיב אותם פשוט עשה עבודה קצת חאפרית, והברגים צריכים חיזוקים סך הכל. בכל מקרה, אני אסע אליו ביום ראשון שיטפל בזה.

אני יודע שהאופניים לא אמורות להיות הכי איכותיות במחיר של 600 שקלים, אבל בכל זאת, רק יומיים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...