ייעוץ לגבי החלפת זכרונות. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ לגבי החלפת זכרונות.

NuXeR

Recommended Posts

שלום !

אני אנסה לקצר כמה שאפשר ובבקשה אני נותן פה שם של חנות אין שום מטרה לפירסום פשוט זה חלק מהשאלה!

אוקיי יש לי Winbond 512MB PC3200 DDR400 תקינים לגמרי , פתחתי על זה דיון לא מזמן שהם לא תואמים עם הלוח שלי Epox 8RGA+ .

אני מעוניין להחליף אותם , עכשיו הם עלו לי 550 ויש לי אפשרות לבחור זכרונות אחרים ובמקרה הצורך להוסיף כסף (שאין לי ממש..)

בגלל שחשבתי שוב על OC (יש לי משפט עם החנות ואולי עוד חודש אני מחליף ללוח של ABIT לא יודע על זה נדבר כשנגיע לזה..)

בגדול חשבתי ללכת על Geil 512MB PC3500 DDR433 CAS2 ULTRA PLATINUM אבל אני צריך להוסיף 310 ש"ח שקשה לי מאוד כי הם יבואו על חשבון מארז ספק ועוד כמה דברים...

בקיצור בבקשה תכנסו לפה - www.datech.co.il לזכרונות של GEIL והביעו דעתכם מה שווה מבחינת מחיר\ביצועים.

תודה...

ושוב אין פה מטרה של פרסום פשוט הזכרון נקנה שם וניתן להחליפו רק שם במחירים אלו.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתכנן עד לגבול הזה של 433 אולי טיפטיפה יותר וזה צ'פים של 4.5ns ככה שזה אמור להיות טוב.

אותם צ'יפים מריצים ב-CAS2.5 גם 466....!

ככה שהם אמורים להיות טובים ומישהו עם לוח כמו שלי הרבה לי ביצועים עם סטיק אחד של 256 שיש לו קיבל 3.4GB\S מעולה לא ?

הבעיה שלי היא התקציב בעקרון ואני מוגבל לחנות ההיא בגלל שהזכרונות נקנו שם , וכן עברו 13 יום הלך הביטול העסקה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תחליף מוח הכי טוב ימתוסבך משועמם "ותפסיק להציק לאנשים

חחח פקפק לך תהנה עם ה-DDR266 שלך אח"כ תדבר על שלי טוב ?

עריכה :

על ה-256MB של ה-DDR266 שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...