sleeve זוהר בחושך - יש דבר כזה? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sleeve זוהר בחושך - יש דבר כזה?

J0n1

Recommended Posts

אני חושב שלא כי החומש שזוהר בחושך שממנו מכינים את כל הדברים האלה נקרא פימו ואחרי שמחממים אותו הוא נהיה קשיח ולא גמיש אבל אתה יכול לקנות אותו בצורה הגולמית שלו (הוא כמו פלסטלינה כזאת) בחנויות פיקס ליין זה עולה כמה שקלים בערך 8 שקל לחבילה (7X7 סנטימטר)

תוכל לעטוף איתו את החוטים אבל הבעיה היא להוריד את זה אחר כך כי זה כמו פלסטלינה אז אולי ישאר חלק על החוטים

אני ממליץ קודם לעטוף את החוטים בניילון נצמד (כמו של סנדויצ'ים :) ) ואז לצפות/לעטוף בפימו

בכל מקרה בהצלחה עם המוד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן פימו זה כזה פלסטלינה שזוהרת בחושך ו כל דבר שזוהר בחושך עשוי (חוץ STICKLIGHT שעשוי מחומר שאני לא חושב שהוא ממש נגיש בארץ)

לצבוע? אתה מכיר צבע שזוהר בחושך?

תגיד לי מה אתה מתכנן אולי אני יוכל למצוע פיתרון או אלטרנטיבה

בכל מקרה קפוץ לטמבור או חפש קצת בGOOGLE אולי תמצא אבל אני לא חושב שיש צבע שזוהר בחושך =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לאבא שלי כזה, משתמשים בזה לצביעה במקלטים, אבל לא נראה לי שצבע יתפוס שם.

יש לי איזה צינור שאני רוצה שיהיה גלוי בחושך, ואני אוהב את האפקט של הסליבינג, ושזה זוהר זה נראה לי יהיה ממש יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מגניב לא ידעתי שיש צבע שזוהר בחושך

מקסימום אתה יכול לצבוע סליב

השאלה אם מתי שהצבע יתיבש הוא גם ידביק את הסלייב ולא תוכל להגדיל/לפתוח אותו =/

אם הצינור הזה לא רגיש לוח תשתמש בשרינק (צינור גומי שמתקווץ במגע עם חום של מצית בערך :) )

ותצבע אותו

תן כמה שנוכל להבין מה זה בכלל הצינור 0.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בא לי לצבוע את הסליב, אני רוצה שיהיה מקורי

נסה GLOWING PAINT או GLOW IN THE DARK PAINT

מה שאני לא מבין זה למה אתה רוצה צינור השקיה זוהר 0.0 חחח

נו אמרתי לעצמי שאני לא אגיד, כי זה נשמע טיפשי, אבל:

מכירים את זה שאתם יושבים בלילה בחור נידח, ולא רואים בעיניים את הצינור של הנרגילה? , אז אני עם המוח הגיקי שלי, אמרתי מה יהיה יותר יפה מסליב זוהר בחושך על הצינור, זה אמור לצאת פצצה, זוהרת... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תדע שניה אחת אתה לוקח שכחטה שניה אחרי האור נכבה ואתה רואה את הצינור של הנרגילה זוהר

אפשר לעבוד על מישהוא ככה ולהגיד לו שהוא מסטול לגמרי חחחח ;D

קיצר סליב זוהר או שתכין (ya good luck with that -.-) או שתשכח מזה =/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שזה קיים

מקסימום אפשר לעשות טורבינה איפה שהעשן עובר, ככה שתשאף עשן הטורבינה תסתובב ותיצור חשמל, וזה יתחבר לקטודה קרה UV ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח, אחלה רעיון!

אחרי חיפוש מעמיק בגוגל אולי משהו שיעזור, זה נקרא Everglow tubing

http://www.anglersworkshop.com/items.aspx?catid=1272

http://cascadecrest.com/index.php?page=shop.product_details&category_id=12&flypage=shop.flypage&product_id=160&option=com_virtuemart&Itemid=32&vmcchk=1&Itemid=32

אני חושב שגם לצבוע את הצינור של הנרגילה בצבע יעשה את העבודה... אתה יכול לצבוע עליו נקודות או משהו ולקבל אפקט פסיכודלי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...