הACCELERO S1 הגיע! זקוק להדרכה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הACCELERO S1 הגיע! זקוק להדרכה

asafgolan

Recommended Posts

בשעה טובה הגיע אלי היום הS1 ועוד שני מאווררי 120 מ"מ. מכיוון שאין לי ניסיון בכלל בהחלפת אשמח אם מישהו יוכל לתת לי קישור למדריך מומלץ בנושא. קחו בחשבון שאין לי עוד מחשב או כרטיס חלופי, ולכן אני לא אוכל לשאול שאלות בפורום עד שהקירור לא יהיה מורכב במלואו, אז עדיף שהמדריך יהיה פרטני כמה שאפשר. מדובר בכרטיס 8800GT אם זה משנה.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל מה אתה צריך לעשות בעיקרון.

1.לפרק תכרטיס מסך מהמחשב.

2.לפרק את הקופסא של הקירור (יש בכרטיס כל מיני ברגים בצדדים)

3.לפרק את המאורר וקירור.

4.אתה כבר בשלב זה צריך לראות את (זה ריבוע שרשום עליו nvidia) ואז לקחת אלכוהול 70% עם צמר גפן ומקיסמי אוזנים לנקות טוב טוב את הליבה ואת המסביב תזהר שאתה מנקה.

5.למרוח את המשחה הטרמית מחדש בצורה הבאה.

א.לשים נקודה באמצע הליבה.

ב.להניח את הקירור לסובב בתנועות קטנות ועדינות ימינה שאלה.(אסור שהקירור יעזוב את הליבה כי אחרת תצטרך למרוח משחה מחדש)

6.לחבר את הברגים של הקירור וסיימנו.

כדי לחבר את המאוררים הדרך הפשוטה ביותר זה לחבר עם אזיקונים את המאורר לצלעות.

אתה כבר תבין למה אני מתכוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה

לא ראיתי שסופקה משחה טרמית עם הקירור, אולם בטעות נגעתי בחלק שמתחבר לליבה וגיליתי שכבה שמרוחה עליה. כמובן שהשארתי שם טביעת אצבע יפה.

צריך לשים משחה חדשה? מה מומלץ לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש במשחה שקיבלת עם הקירור עצמו..

וכמובן שאתה צריך לנקות את המשחה הזאת ברגע שפירקת את הקירור..

ואסור להחזיר את הקירור עם אותו משחה...

פירקת מרחת משחה חדשה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי...

התכוונתי שבגלל שנגעתי בטעות איפה שהמשחה היתה מרוחה בגוף קרור עצמו, נוצרה טביעת אצבע בשכבת המשחה, וגם חסר טיפה משחה באחת הפינות. האם אני צריך להוריד את המשחה הזאת לחלוטין או שאפשר עוד להשתמש בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה יכול עוד להשתמש בה.

אם הטביעה היא לא משהו עמוק שהוציא לך כמות מכובדת של משחה, אתה יכול להשתמש בה...

ובקשר לזה שחסר באחת הפינות, בסוף לדעתי זה יתאזן ולא יהיה חסר כלום ( אחרי ההרכבה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחשוב זה האמצע.

אם אתה רואה אחרי שנגעת בקירור את הצבע נחושת שעליו נמצאת המשחה (דרך התביעת אבצע) אז כדי להוריד את המשחה הטרמית.

ואם לא רואים תשים פשוט.

אבל אני ממליץ לך לשים משחה חדשה.

אם אתה צריך לקנות תקנה MX-2 או AS 5 זה לא משנה שניהם טובות אין בינהם הבדלים אולי מעלה לפה מעלה לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה חסר קצת צבע אז ניסיתי לתקן וכמובן שגרמתי לנזק גדול יותר...

הלכתי לחנות וקניתי משחה של ZALMAN מדגם ZM-STG1 (זה היה או זה או משחה מחברה לא מזוהה שבאה במזרק בשקית של ראיות...). מקווה שהיא שווה את התוספת של ה50 ש"ח.

בכל אופן, המשחה מגיעה עם מברשת. מומלץ להשתמש במברשת או בשיטה שהוזכרה מקודם?

כמו כן, אין לי מושג מה לעשות עם החלקים המסומנים באדום ועם הפלסטיקים השחורים שבשקית. אשמח להסבר.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קצר:

לאחר אכילה של הרבה חצץ גוף הקירור הותקן בהצלחה. כרגע הטמפ' במנוחה עומדת על 48 מעלות, אבל סביר להניח שהיא עוד תגדל כי רק עכשיו הפעלתי את המחשב. לשם השוואה, עם הקירור סטוק כשהמאוורר על 80% הגעתי במנוחה גם ל68 מעלות. החלק שאותי הדהים הוא שאפילו עוד לא הרכבתי את המאווררים!

הבעיה החדשה היא שהסתבר שהמאווררים שקניתי (arctic fan 12 pwm) מסוגלים להוציא אוויר בלבד. שמתי גם לב שאין בהם חורים רגילים לברגים אלא מין קומבינה כזאת שלא הצלחתי להבין, אז אי אפשר לחבר אותם באזיקונים דרך חורי הברגים. יש איזושהי דרך לחבר אותם כך שבכל זאת יעיפו אוויר על הכרטיס וגם מבלי להשתמש בחורי הברגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קצר:

לאחר אכילה של הרבה חצץ גוף הקירור הותקן בהצלחה. כרגע הטמפ' במנוחה עומדת על 48 מעלות, אבל סביר להניח שהיא עוד תגדל כי רק עכשיו הפעלתי את המחשב. לשם השוואה, עם הקירור סטוק כשהמאוורר על 80% הגעתי במנוחה גם ל68 מעלות. החלק שאותי הדהים הוא שאפילו עוד לא הרכבתי את המאווררים!

הבעיה החדשה היא שהסתבר שהמאווררים שקניתי (arctic fan 12 pwm) מסוגלים להוציא אוויר בלבד. שמתי גם לב שאין בהם חורים רגילים לברגים אלא מין קומבינה כזאת שלא הצלחתי להבין, אז אי אפשר לחבר אותם באזיקונים דרך חורי הברגים. יש איזושהי דרך לחבר אותם כך שבכל זאת יעיפו אוויר על הכרטיס וגם מבלי להשתמש בחורי הברגים?

תהפוך את המאוורר וככה הוא משנה את כיוון האוויר שלו, תתפוס אותו עם אזיקונים, לא צריך ברגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע לי שהפיכת המאוורר גורמת להפיכת הפעולה, וידוע לי שאין צורך בברגים. פשוט ראיתי בכל התמונות שהאזיקונים שמחברים את המאווררים לS1 מועברים דרך חורי הברגים, ואילו לי אין כאלה. אני אנסה להחזיק את האזיקונים על הגריל של המאוורר עצמו. הוא נראה מספיק יציב.

איך שלא יהיה, כנראה שאסתפק במאוורר אחד כי שניים יוצרים בעיה עם כבלי הSATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...