עזרה בחיבור טלפון נייד למחשב. אני מקבל ERROR - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחיבור טלפון נייד למחשב. אני מקבל ERROR

DXter

Recommended Posts

אני מנסה לחבר את הטלפון למחשב באמצעות הכבל של הטלפון ויש לי 2 בעיות:

1-נכון שמחברים למחשב משהו בUSB הוא משמיע צליל כזה? אז שאני מחבר את שלי הוא משמיע צליל קצת אחרת... מאוד דומה לזה שהמחשב משמיע שמנתקים את המשהו הזה מהמחשב... ואז בכלל לא קורה כלום.

2-אני מנסה כניסות אחרות ובכל כניסה משום מה בפעם הראשונה זה עובד, כלומר המחשב פותח לי CONNECTION DETECTED או משהו כזה אבל אז שאני מנתק ומנסה לחבר עוד פעם לאותה כניסת המחשב שוב עושה את הצליל הזה שהזכרתי מקודם ולא קורה כלום.

עכשיו, שזה כן מזהה אותו אז הוא לא מצליח להתקין אותו. זה אומר A PROBLEM HAS OCCURED DURING HARDWARE INSTALLATION AND YOUR HARDWARE MIGHT NOT WORK PROPERLY

הטלפון הוא נוקיה 6500 סליידר

ניסיתי על מחשב אחר ובהתחלה היה נראה שזה עובד... עד שרציתי לעשות SOFTWARE UPDATE ואז כדי להתקין את התוכנה זה אמר שהוא גילה טלפון מחובר למחשב וביקש לנתק אותו, אז ניתקתי ואז שבאתי לחבר מחדש שוב הצליל הזה מה וPROBLEM OCCURED DURING HARDWARE INSTALLATION...

וכן הורדתי את כל התוכנות מהאתר של אז הן הכי עדכניות וכן גם ניסיתי לעשות את זה מהדיסק התקנה אבל זה לא קשור כי זה לא מגיע לשלב הזה אפילו שזה מבקש ממני להכניס את הדיסק. איך שאני מחבר את הטלפון... כמה שניות למחשב לעשות מה שהוא לא עושה... ואז הERROR הזה שקופץ בחלון קטן למטה בצד ימין איפה שכל האייקונים

מישהו יודע מה קורה פה ????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...