|שאלה| חיפוש רכיבים באריהב + שאלת חוות דעת - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|שאלה| חיפוש רכיבים באריהב + שאלת חוות דעת

SUB-ZIRO

Recommended Posts

קודם כל אני רוצה לבצע רכישת חלקים דרך אריהב ראיתי את המחירים של הלדים הם לפי הדולר ויצא לי ש10 לדים 5 מ"מ בכמעט שבע שקל אחלה מחיר לעומת מה שאני קונה(שש שקל לכל לד 5מ"מ הכוונה היא ללד סופר)

אבל הבעיה היא שרציתי גם לקנות את הרכיב של המקלט IR שמופיע במדריך זה עם השתי רגליים אבל שוטטתי באתר שם ולא מצאתי הרבה דברים כמו נגדים דיודות וכו'

משהוא יודע איך אני מגיע לשאר הרכיבים שלא כתובים בסרגל כלים העליון של האתר כי אני רוצה לדעת גם את המחיר שלהם

נ.ב. מה אתם אומרים על המסך הזה תצוגה 2X16 LCD, תאורה אחורית (באתר הוא מופיע שמאלי הכי עליון במחיר של 51 ש"ח ) הוא יכול להתחבר לי כמו במדריך שבאתר לחיבור מסכי LCD ?

תודה רבה רבה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי 100 לדים סופר-ברייט (25 ירוקים, 25 כחולים, 25 אדומים ו-25 לבנים) ב-9 וחצי דולר כולל משלוח לישראל, מ- (זה כבר הגיעה, מחר אני אוסף את החבילה מהדואר).

לאחר חישוב, עלות הלדים שהזמנתי מאיביי באריהב הוא 37.275 דולר לא כולל משלוח, קצת יותר יקר, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלדים הגיעו! :)

אבל ברוב טיפשותי, ניסיתי להחליף את הלד בעכבר והרסתי אותו :-[, אז עכשיו אני עובד עם ה"עכבר" במקלדת, וזה מאוד לא נוח, אם מישהו יודע אייך לתקן אותו, אני שמח אם הוא יעזור לי (עכבר של מייקרוסופט).

לינק אני יתן לך אחרי שיהיה לי עכבר נורמלי, כי כל דבר שלוקח לי לעשות שנייה עם עכבר, אני עושה שעה עם העכבר שבמקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי (טוב, לא ממש סידרתי, לקחתי עכבר ישן שעוד מתחבר ליציאת com) והלדים הגיעו! :)

אהבתי ממש את האריזה, הם הדביקו קלקרים אחד לשני ויצרו מן קופסה כזאת ובתוכה ישבו 4 שקיות, בתוך כל אחת 25 לדים, כמובן שכל שקית מכילה לדים בצבע שונה, אני יביא מחר.

לגבי הלינק, חפש באיביי את מילת החיפוש הבאה: leds 5mm mixed, זה ימצא לך את מה שאני קניתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לתת לי את הקישור אני לא מתמצא באיביי פעם ראשונה שאני נכנס לשם

עריכה זה זה

http://cgi.ebay.com/100-pcs-Ultra-Bright-Mixed-LED-5mm-Clear_W0QQitemZ350063320042QQihZ022QQcategoryZ66954QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

ואיך אני מזמין איך אני משלם להם אם תוכל לתת לי קצת פרטים לגבי הקניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...