מי היבואן של IBM (דיסקים קשיחים ) ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי היבואן של IBM (דיסקים קשיחים ) ?

ori444

Recommended Posts

זה בסדר , אני מניח שהוא לא רוצה להזמין סטוק של איי בי אם לחנות שנגיד יש לו, כי אם כן הוא לא היה שואל , אלא צריך את היבואן לסיבה אחרת..

היבואן של הדיסקים שלהם הוא:

TECHVISION

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה ICE .....

העניין הוא כזה , חיפשתי לרכוש דיסק 120GB של (היטאצי ) בארץ . מעט מאוד חנויות מציעות אותו בארץ .

עכשיו האתר של TECHVISION ממש לא מעודכן , בין הדילרים המועטים שלהם , שיש להם אתר ברשת לאף אחד אין את הדיסק או שהחנויות לא קיימות כבר מזמן ( לדוגמא פלונטר ועוד ) .

ניתן גם לרכוש באתר שלהם אבל במחיר ממש לא ריאלי ( 300$ !!! ) כשבחו"ל הוא עולה 111$ . ( כנראה שהם לא מעונינים למכור ליחידים )

בחנות אחרת שמוכרת אותו נאמר לי שהיבואן הוא אחר : "טריפל"

מכיוון ששמעתי על חנויות ואף על יבואנים שמתנערים מאחריות אחרי שחנות פושטת רגל ( כדוגמת פלונטר ) והאחריות היא לשלוש שנים אני לא יודע מה כדאי לעשות.

נ.ב :

באתר של היטאצי לא מופיע אף שם ברשימת היבואנים המורשים שלה לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהדגם שאני מחפש GB 120 עם 8 מ"ב באפר ל IBM יש כונן גם טוב יותר וגם זול יותר וגם עם 3 שנות אחריות.

כאן http://www.xbitlabs.com/articles/storage/display/8mb-ide-roundup.html

יש השוואה בין שלושת החברות , WD , MAXTOR עם כוננים בעלי 8 מגה באפר.

הכונן של מראה בסה"כ תוצאות טובות יותר ולא סובל מחסרונות כמו - רעש ורגישות לזעזועים של WD ( נובע מכך שאין לו fluid dynamic bearings ).

ה- WD משתמש ב- 3 פלטות של 40GB לעומת שמשתמש ב- 2 של 60GB .

בנוסף כדי לקנות WD או מקסטור ( עם ביצועים נמוכים יותר ) צריך להוסיף בין 100 ל - 200 ש"ח !

אז אם התכונות טובות יותר והמחיר זול יותר מה עדיף ?

הצרה היא שאין הרבה חנויות שמוכרות ,ואולי חנות אחת שמצאתי שמוכרת את הדגם עם שלוש שנים אחריות . אולי בגלל הבעיה שהיתה פעם עים ה 75GXP , אולי בגלל בעיה עם היבואן , אני לא מצליח להבין למה.

שלחתי להיטאצי שאלה בקשר ללמה לא מופיע באתר שלהם מפיץ בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...