בעיה עם התקנת NOD32 אנטי וירוס - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם התקנת NOD32 אנטי וירוס

DXter

Recommended Posts

קניתי היום אחרה"צ את תוכנת האנטי וירוס NOD32.

בזמן ההתקנה (לקראת הסוף) אני מקבל את הERROR הבא:

service 'eset service' (ekrn) failed to start. varify that you have sufficient privileges to start system services

יש לציין שאת הERROR הזה אני מקבל גם שאני מנסה להתקין את התוכנה מהדיסק, גם שאני מנסה להתקין אותה דרך קובץ התקנה שהורד מהאתר של ESET (כפי שמצויין בהוראות על גבי האריזה של הדיסק) ואפילו כאשר אני מנסה להוריד גרסת ניסיון לתקופה של 30 יום (שלפחות תהיה לי הגנה כלשהי עד שאני אפתור את הבעיה)

למה אני מקבל את הERROR הזה? כיצד אני יכול לפתור את הבעיה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזאתאומרת?

אתה מתכוון אם כאילו יש לי סמכות להתקין דברים וכאלה? אני המשתמש היחידי על המחשב הזה... אז זה אומר שאני הADMIN גם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח, המשתמש ADMINISTRATOR (הבילד-אין) מוסתר, ככה שגם אם יש לך רק משתמש מוגבל אחד, עדיין זה יראה כאילו הוא היחידי.

אתה יכול לראות את ההרשאות של היוזר בלוח הבקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אבל אני לא כל כך מבין איזה פרטים אתה רוצה שאני אבדוק בשבילך... בUSER ACCOUNTS כתוב שאני הADMIN... אבל נשמע כאילו זה לא מה ששאלת...

תגיד לי בדיוק שלב שלב לאן להיכנס ומה ללחוץ כדי שאני אוכל להביא לך את המידע שאתה צריך (אני קצת מבין אבל לא יותר מדי...תסביר לי כמו ילד קטן כדי למנוע סתם 8 תגובות הלוך ושוב "תכנס לפה ותגיד מזה אומר", "מזה? איך מגיעים לשם? איפה זה?" וכאלה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כתוב שם שאני ADMINISTRATOR... בקשר ללינק ששלחת לי: דבר ראשון לא מדובר בגרסת ניסיון, (למרות שגם שם אני מקבל את זה) קניתי את התוכנה המקורית. דבר שני, התמיכה הטכנית שלחו לי את האימייל הזה בדיוק, כלומר עם הוראות האלה וזה לא עבד. אני כל הזמן עם התמיכה הטכנית של ESET הלוך ושוב הם אומרים לי לעשות משהו וזה לא עובד אצלי... חשבתי אולי מישהו פה יודע לפתור בכל זאת

יש הצעות אחרות?

(תודה אבל על הרצון לעזור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...