מבחני הביצועים האמיתיים של ה-GeForce FX 5900! - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחני הביצועים האמיתיים של ה-GeForce FX 5900!

DooM Man

Recommended Posts

אתה רואה הבדל בין 100FPS ל-200FPS? תרשה לי לפקפק בזה. אבל אם בשביל זה אתה כל כך מתלהב להכניס מפלצת גדולה ורועשת כמו ה-5900 למחשב שלך, לך על זה.

ממה שראיתי בכתבות, אני לא מאמין שמישהו ירגיש בתכלס הבדלים בביצועים. בטח לא בהגדרות שאני מעדיף - הפרטים הכי גבוהים ו-1024x1280x32

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. בזה גם ה FX5900 מנצח, כמו שהראו לך פה שב AAX4 ובAFX8 עם רזולוציה של 1600X1200 ו32ביט, לא רק זה, הקירור שלו לא רועש, אבל הכרטיס אכן גדול.

ב. אולי הביצועים זניחים אבל אל תשכח שהכרטיס עם ה128MB הולך להיות זול יותר מה 9800 PRO, ככה שזה יהפוך אותו למשתלם יותר, 399$ כפול שער הדולר - 4.5 נכון לעכשיו זה 1795.5 שקלים, וזה כרטיס שיותר טוב מה 9700 ומה 9800.

עכשיו מן הסתם הוא לא יעלה 1800 שקל אלא 2000 שקל, מה שעדיין יחזיק לו את התואר של הכרטיס המשתלם בתקציב הזה.

ב1500 שקל תוכל לקנות את ה VALUE שהוא כנראה יהיה בביצועיו כמו ה 9700 הרגיל, ועדיין יהיה משתלם.

אז אני לא רואה פה שום מקום לוויכוח, ATI למרות זאת תנצח בתקציב של 1000 שקל, שבו יש לה את הRADEON 9500 PRO שהTI 4600 אשר מתחרה בו, ממש לא ברמה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Is it as quiet as the HSF assembly found on a Radeon 9800 or 9700 card? No, it definitely is not."

http://www.hothardware.com/hh_files/S&V/gffx5900u.shtml

"In 3D mode, the fan is a couple of notches louder than, say, a Radeon 9800 Pro's."

http://www.hexus.net/review.php?review=554&page=4

בקיצור, ה-5900 לא רועש כמו ה-5800, אבל הוא הרבה יותר רועש מהרדאון.

בזה גם ה FX5900 מנצח, כמו שהראו לך פה שב AAX4 ובAFX8 עם רזולוציה של 1600X1200 ו32ביט

לזה אתה קורא מנצח? ברזולוציה הזאת עם AAX4 הוא רץ ב-27.7FPS, תוסיף לזה AFX8 ותקבל משהו כמו 10FPS במקרה הטוב. עם ההגדרות האלה בדום 3, אתה תקרטע עם הג'יפורס ב-10FPS. בעלי רדאון 9800 יגדירו את ההפרטים הכי גבוהים ו-1024x1280x32 וישחקו בכיף ב-43FPS

על מחירים עוד מוקדם לדבר, חכה שהכרטיסים יגיעו לארץ ואז נראה. ושוב אני שואל, על מה ההתלהבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

ATI השתגעו! אחרי שיצא ל- כרטיס מנצח ATI מוציאים את R360 !

בקיצור תחרות כרטיסי המסך בין שני החברות מוציאה כסף רב מהאנשים! אז מי שרוצה לקנות כרטיס מסך לא לחכות שיקנו עכשיו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה לא יכול לדעת כמה זמן NVIDIA תשלוט, אין לך מידע על R360.

ב. OBOS, אתה בסדר? אם RADEON רץ ב1024*1280*32ביט ירוץ ב43 FSP

אז FX 5900 ירוץ ב53FPS.

זה הרי ברור שאם הוא חזק יותר בAA וAF ונופל פחות, אז גם בלי זה הוא יהיה כרטיס מסך חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני, שלא יכול בלי AAוAF עד הסוף, הייתי בוחר בR9800

גם איכות תמונה יותר טובה (למרות שהGFX5900 מתקרב)

גם ביצועים יותר טובים כשהכל עד הסוף

אני מביא פה את דעתם של HARDOCP שאת דעתם אני מחשיב כאובייקטיבית

וכאמינה ביותר:

Both cards offer exceptional performance, but if I have to place my finger on which card I would choose for my primary system that I play my games on, I would have to opt for the 256MB 9800 Pro. It has better AA quality, and can play at 6XAA on a 256MB card very easily. It has also proven to be very strong in shader operations. It is not an easy decision for sure now. has done a great job at sizing up the issues with the NV30 and fixing those issues and making the NV35 an incredibly competitive part."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהבחור מhardocp אמר - בלי קשר לכן מלך חדש לא מלך חדש, באמת עשו חושבים מאוד מאוד טוב, למדו מהשגיאות שלהם וחזרו למסלול בקאמבק עצבני ביותר. הולך להיות חם הקיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא מפסיד לרדאון בהגדרות האלה:

8749448.gif

תראה באיזה הפרש הוא מפסיד...

לזה הייתי קורא - בטווח השגיאה.

ומולץ שתקרא חלק מהביקורות האחרות שגם עשו עם ה Catalyst 3.2 ותראה את המגמה.

כפי שאמרתי אסור להפוך תמונה אחת לדבר מקודש בלי להסתכל על המגמה הכוללת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. איכות התמונה בשניהם דומה מאוד...אם לא נוטה לכיוון הGEFORCE.

תראה מה קורה פה:

image067.gif

image069.gif

לדעתי זה הרבה יותר מעיד על מהירות וטיבו של הכרטיס מאשר ברזולוציות הנמוכות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. איכות התמונה בשניהם דומה מאוד...אם לא נוטה לכיוון הGEFORCE.

תראה מה קורה פה:

אני לא מבין איך אתה יכול להסיק משהו על איכות התמונה מגרפים.

איכות התמונה של שני הכרטיסים זהה לחלוטין, אולם כאשר מפעילים AA ניתן לראות שאיכות הAA בRADEON גבוהה מזו של ה GFORCE.

בנוגע ל AF אני לא בטוח, ההבדלים ביניהם מזעריים.

הגרפים שצורפו מראים את הביצועים של הכרטיסים ולא את איכות התמונה, וכמו שניתן לראות בבירור ל GFORCE יש יתרון בביצועים כאשר

ה AA מופעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות תמונה של יותר גרועה מATI?!

אתה ראית SCREENSHOTS שלהם?

אתה לא מבדיל, ואם אתה אומר שאתה מבדיל, אתה שקרן, כי אף אחד לא סופרמן.

חלאס כבר להיות FANBOYS של ATI בצורה הכי מגעילה ולא אובייקטיבית שיש, זה ממש מתחיל להיות מעורר רחמים, אתם רק רוצים לגרום לעצמכם שמחה שקניתם ATI, אבל מה לעשות לא הכל קבוע בחיים.

זה של ג'יפורס

doom3screenshot.jpg

זה של ATI

20020731-03.jpg

מישהו פה שיגיד לי שיש הבדלים באיכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

לשתי החברות יש איכות תמונה מעולה! ואף אחד לא ישב יסתכל ממש קרוב למסך איפה איכות התמונה טובה יותר! כי אף אחד לא יראה הבדל ממשי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...