שאלה בקשר לILLUSTRATOR ברינדורי 3D , עומס על המערכת וחיות אחרות - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לILLUSTRATOR ברינדורי 3D , עומס על המערכת וחיות אחרות

shimmi1982

Recommended Posts

שלום רב,

אני משתמש בILLUSTRATOR CS3 .

לאחרונה התחלנו ללמוד על שימושי התלת מימד והאנימציה בתוכנה (REVOLVE וBLEND בהתאמה)

עכשיו כשמלמדים מדגימים הכל על צורות נורא פשוטות, כנ"ל גם במדריכים אונליין כמו LYNDA וכו'... ונורא מתלהבים כי הכל עובד חלק ובפשטות. כשאני מתרגל בבית אני נתקל בבעיות של עומס יתר על המערכת.עכשיו חשוב לציין שאני מודע לכך שזו לא תוכנה ייעודית לתלת מימד... אני מבין שלמידולים מורכבים עדיף להשתמש ב3DSMAX לדוגמה, הרינדורים עליהם אשאל לא נורא מורכבים.

אם נניח לדוגמה שאני לוקח צורה של מעוין- עושה לה 3D REVOLVE . שם עליה MAP ART לארוך הפאות התחתונות ולאורך הפאות התחתונות, קצת מעגל, קצת משנה את הPATH (מעגל פינות וכו')... -את זה הוא עושה. לאחר מכן אני עושה לו BLEND לנניח 18 פריימים כשכל הBLEND הוא סיבוב של הצורה למיקום תלת מימדי שונה (לסובב מימין לשמאל לדוגמה).

בEXPORT לSWF הוא כבר צועק לי שאין מספיק זכרון ונכנס לקפאון הידוע של תוכנה שקורסת (NOT RESPONDING)...

לצורך העניין פתלחתי TASK MANAGER לראות אם הוא באמת חנוק- וכתוב שאני משתמש ב2.3GB זכרון- כשבמערכת שלי יש 3GB (שלושה סטיקים של אחד)- והמערכת מסביב עובדת חלק- המחשב לא נכנס לקריסה, כלומר יש עדיין זכרון במערכת.

מישהו יודע במה טמונה הבעיה? האם יכול להיות שאכן השימוש בתלת מימד בILUUSTRATOR הוא בסיסי עד כדי כך שאין תכלס במה להשתמש בו?

אולי צריך להקצות לתוכנה זכרון נוסף? למה הוא צועק שאין זכרון כשבפועל יש?

לתובנות בסגנון "אולי המערכת שלך חלשה מדי" - הנה החלקים הרלוונטיים במפרט , לא נראה לי - תקנו אותי אם אני טועה:

core2 E4200 @2.8GHZ

2X1GB ddrII 667MHZ

1GB ddrII 800mhz

--------->3GB 667mhz

8800gts320 MB

HD 320GB

כל השאר אני לא חושב שחשוב.

תודה למבינים והעוזרים...

סופ"ש נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני שמח שאתה בתחום שלי. :xyxthumbs:

אילוסטרייטור תוכנה שהיעוד שלה הפקות דפוס שמבוססות על רוזולוציה של 300PPI, לכן כל אפקט נעשה כבד עד קריסה.

אבל הסר דאגה מליבך, אדובי דאגו גם לתגמל את אנשי ה-WEB.

בזמן שאתה פותח מסמך חדש תבחר את האופציה: "Raster Effects screen 72ppi"

ואם אתה מעוניין להפקות דפוס, אז אין בררה לבחור ב-300PPI.

הבט בתמונות.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...