עשיתי OC ורציתי לדעת כמה דברים.. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשיתי OC ורציתי לדעת כמה דברים..

slrr

Recommended Posts

1: הזכרונות עכשיו על 1188 MH/Z - רציתי לדעת אם אפשר להמשיך לעלות אותם??? ???

2: איך גורמים ליחס להשתנות כי הוא לא על 1:1 - ואם זה יעזור בכלל??

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו זיכרונות יש לך ?

תן לי את הדגם המדוייק וגם לוח , ד"א העלת מתחים לזיכרונות ?

לוח GA-EP35C-DS3R

זכרונות OCZ DDR2 PC2-9200 Reaper HPC Edition

קישור לזכרונות: http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr2_pc2_9200_reaper_hpc_edition

OCZ תוענים שאלה הזכרונות הכי טובים שלהם לאו.סי אבל איך כל כך מהר הגעתי למהירות של 1188 זה לא ממש הרבה ביחס למעבד יש שם רק 3240

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח GA-EP35C-DS3R

זכרונות OCZ DDR2 PC2-9200 Reaper HPC Edition

קישור לזכרונות: http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr2_pc2_9200_reaper_hpc_edition

OCZ תוענים שאלה הזכרונות הכי טובים שלהם לאו.סי אבל איך כל כך מהר הגעתי למהירות של 1188 זה לא ממש הרבה ביחס למעבד יש שם רק 3240

שמע , לפי האתר :

the unique Reaper HPC design helps facilitate improved overclocking performance, while improving longevity and stability of the modules.

ואני גם מרגיש שהזיכרונות האלו בגלל גוף הקירור יכולים לסחוב עוד , לדעתי בכיף אתה יכול להגיע ל 1300 אבל לאט לאט , תעשה את זה בהדרגתיות ותמיד תנסה לשמור על CL נמוך ככל האפשר !

ראיתי שאתה עכשיו על 5-7-7-24 לדעתי תנסה להוריד הכל ל 5-5-5-15 ותעזוב את ה O.C לזיכרונות , המעבד יותר חשוב , איזה יש לך וכמה טמפ במנוחה ובמאמץ יש לך כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע , לפי האתר :

the unique Reaper HPC design helps facilitate improved overclocking performance, while improving longevity and stability of the modules.

ואני גם מרגיש שהזיכרונות האלו בגלל גוף הקירור יכולים לסחוב עוד , לדעתי בכיף אתה יכול להגיע ל 1300 אבל לאט לאט , תעשה את זה בהדרגתיות ותמיד תנסה לשמור על CL נמוך ככל האפשר !

ראיתי שאתה עכשיו על 5-7-7-24 לדעתי תנסה להוריד הכל ל 5-5-5-15 ותעזוב את ה O.C לזיכרונות , המעבד יותר חשוב , איזה יש לך וכמה טמפ במנוחה ובמאמץ יש לך כרגע?

אוקי הורדתי את התזמונים כמו בתמונה ואין מה לדאוג בקשר לטמפרטורה מים שאבא לשי בנה המעבד תמיד בטמפרטורת החדר לא משנה מה...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...