clone ל 2 מסכים אבל ברזולוציות שונות בויסטה - אפשרי ?? פרטים בפנים... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

clone ל 2 מסכים אבל ברזולוציות שונות בויסטה - אפשרי ?? פרטים בפנים...

MadGhost

Recommended Posts

לפני כמה ימים פירמטתי והתקנתי pro sp3 אבל משום מה הייתי לי בעיה עם הדרייברים של הלוח-אם , מכיון שלא היה לי זמן להתעסק עם זה - התקנתי וכמובן בעיית הדרייברים נפתרה ( כמה כיף שזה מוצא הכל לבד הא ? ...). בכל מקרה , השימוש העיקרי שלי למחשב זה צפייה בhigh def... יש לי שני מסכים מחוברים לx1950 pro ואני מנסה בויסטה, להפעיל את שני המסכים ב-clone אבל ברזולוציות המתאימות לכל מסך - כלומר בשביל שהתכנים יתנגנו כמו שצריך אני צריך שבlcd יהיה לי 1920 על1080 ובמסך של המחשב רזולוציה אחרת כי הוא כמובן לא תומך בזה...

ניסיתי לסדר את זה מהווינדוס , אח''כ מהקטליסט , וגם עם תוכנה בשם : Ultramon ללא הצלחה .... :kopfpatsch:

ממעט החיפושים שעשיתי באינטרנט הבנתי שלעוד אנשים יש את הבעיה הזאת עם ה-mirroring (כמו שהם קוראים לזה,נראה לי...) בויסטה.

אני אשמח לשמוע אם יש למישהו מידע בנושא , הצעות וכו'... ממש לא בא לי לחזור לxp, אבל כמו שזה נראה עכשיו ...

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ.... אם כך אז יש לך במקרה מושג למה בxp אין לי בעיה כזו ( בxp פשוט הייתי מפעיל את הסרט והוא פעל על שני המסכים כמו שצריך , ובויסטה התמונה מופיעה עם פסים מעצבנים כאלה - שמתבטלים רק כשאני שם את המסך ברזולוציה הגבוהה...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לעשות שבעצם השולחן עבודה שלך "יתארך" (ככה לי לפחות עבד),

תבדוק בהגדרות של של הכרטיס מסך (או של Ati ) אם יש לך,

זה רק תיקן לי את הבעיה של הסרט, בקשר לשאר מקווה שהבנתי אותך גם נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...