שדרוג מבוסס על p4 -תגידו לי דעתכם על המפרט\מחיר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מבוסס על p4 -תגידו לי דעתכם על המפרט\מחיר

m_m_x

Recommended Posts

אהלן אנשים וצהריים טובים-אני צריך את עזרתכם המקצועית פה

אני משדרג את המחשב הנאמן אך ישן שלי -p3 800

המחשב יהיה בעיקר לצרכי משחקים וגרפיקה

תגידו לי מה דעתם על המפרט והמחיר שאני משלם

בתודה מראש לכל הנשמות הטובות שיעזרו. :)

אז ככה:

Intel 4 2.4GHz 512K 533MHz

ASUS P4S533-VML (Vga+Audio+Lan)

זיכרון 333-256 mb

מארז לפנטיום 4+מאוורר+ספק כח 300

לא יודע איזה חברה וסוג.

כונן floopy -כי הכונן הישן שלי לא עובד

כונן סי די רום-LG

הכל כולל הכל+מע"מ

2250 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה עושה צחוק??? אתה רוצה מחשב לגרפיקה ומשחקים ולוקח לוח אם עם כרטיס מסך על הלוח שזה לוחות שנועדו לישומי משרדים ואינטרנט מה גם שהלוח שלך עם עם צ'יפסט מאפן של SIS.

אתה רוצה לוח טוב מחשב טוב תשקיע תקנה כבר מעבד פנטיום 4 עם באס של 800 מגה הרץ ולוח תואם עם צ'יפסט 875 או מינימום 865

ותקנה גם כרטיס מסך טוב ואיכותי אם אין לך. המלצתי היא על לפחות redeaon 9000pro 128mb.

בכל אופן זה יעלה לך יקר יותר זה נכון אבל הביצועיים יהיו בהתאם וזה גם מחשב שיחזיק לך יותר זמן וענה לך על הדרישות לעבודה עם משחקים וגרפיקה.

אגב עם אין לך צורב אז אני ההיתי קונה צורב במקום הכונן CD החדש ולוקח מהמחשב הקיים את הכונן CD שלו.

עכשיו עם יש לך כבר צורב אז תקנה זה עדיף מאשר כונן CD רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אמרו לי שזה לוח אם שמתאים לצרכים שלי

ומן הסתם אני לא הולך להשתמש ביכולות האודיו והוידאו שמובנות עליו

אני הולך לשים שם את ה-gforce3 ti500 הישן והטוב שלי.

דבר שני-הבנתי שה-sis לא נורא כל כך ואפילו טוב-וכל מיני ססמאות ולא דברים קונקרטיים לא משפיעים עלי כל כך..אז זה לא כל כך מפריע לי שזה sis

ולגבי P4-2.4 800mhz תסביר לי למה עדיף לי להוסיף עוד כסף ולקחת את זה?

ושאלה ל--ORrrr

האם יהיה הבדל משמעותי בביצועים (דגש של משמעותי) בהוספת עוד -כי אני קצת לחוץ בכסף.....

ותודה על התגובות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מעבד פנטיום 4 עם באס של 800 מגה הרץ הוא טוב יותר ומהיר יותר, וזה להתקדם ולא ליהיות תקוע עם מעבד שהוא כבר די פסה אף עלפי שלי יש גם את המעבד הזה. עכשיו עם כל הכבוד תשקיע בלוח עם צ'יפסט של אינטל זה בהחלט שווה את הכסף כי זה פשוט לוחות יותר טובים שנותנים ביצועים אופטימלים. צ'יפסט של אניטל זה כמן ה nforce2 ל אין יותר טוב מימנו וליתר דיוק הוא הכי טוב.

עכשיו לגבי שאלתך לנוגע לזיכרון הובכן התשובה הכי נכונה היא כל המוסיף הרי זה משובך וכן אתה תראה שיפורים עם תוספת זיכרון.

אבל עם אתה לחוץ כספית אז תקנה היום 256 ויותר מאוחר שתיהיה פחות לחוץ כספית או לא לחוץ כספית תקנה או סטיק של 256 ואז בנחה ותלך על הפלטפורמה שאני אמלצתי לך תוכל גם לעבוד ב dual .

בקיצור מחשב לא קונים/משדרגים כל שני וחמישי אז על תקנה משהו דרייק וזול לך כבר על משהו טוב איכותי שיחזיק לך גם כמה שיותר זמן ויתן לך ביצועיים יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Any board based on 865PE chipset combined with two modules of PC3200 and a 2.4C will make a good combination.

If that's too expensive you can take 865PE board with two modules of PC2700 and a 2.4B.

P.S

Only difference between 865PE and 875P is a faster connection between the chipset and the onboard gigabit ethernet controller via some new technology that is included in the 875P .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...