Norton Antivirus - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Norton Antivirus

ORrrr

Recommended Posts

אין לי מושג כנראה יש כמה כלים משופרים בגירסת הפרו אף פעם לא שמעתי על זה אבל התגובה שלי בטוח תמשוך קצת אנשים שאולי יעזרו לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסת הפרו מכילה את סל המחזור של הנורטון ועוד כלים למחקת קבצים מה HD ללא אפשרות שחזור כמו כן יש אפשרות לשחזור קבצים

ע"י תוכנה שמגיעה עם הנורטון

המלצה שלי לא להתעסק עם הפרו כי הוא צרוך משאבי מערכת מיותרים לפי דעתי וההסרה שלו בלתי אפשרי (אני אישית לא הצלחתי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הנורטון פרו

תמיד היה לי רגיל

אבל באמת עכשיו יש לי גם את הסל מחזור

ומה אתה מתכוון משאבי מערכת מיותרים?

אני לא מרגיש בכלל האטה במחשב..

חוץ מזה שלוקח לו עוד כמה שניות להסגר..

ממה שראיתי בלינקים ש maverick נתן ההבדל היחיד הוא זה עם הסל מחזור..

אולם לדעתי זה דווקא נורא שימושי

לא פעם קרה לי שרציתי למחוק משהו ואני מוחק אוטומטית לצמיתות, ומחקתי בטעות משהו אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לזה אתם מתכוונים אז זה מה שיש לי מכיוון שלא קניתי את זה לא ממש משנה לי איזה גירסה זאת

אני הסרתי את התוכנה פעמים רבות ואף פעם לא הייתה לי בעיון עם תוכנית ההסרה כמו כן סל המיחזור נמיוחד הזה לא שווה הרבה בשימוש רגיל רק במקרים מיוחדים שמחקתי משהו ממש חשוב ועכשו שאני חושב על זה אף פעם לא מחקתי את הסל הזה רק את סל המיחזור הרגיל

נ.ב. יש לי לווין אז יש יצפאן שונה שבא בשעות שונות

נ.ב. אני לא רואה הרבה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק על תתפלא אם יום אחד תמצא שאין לך מקום פנוי במחשב ובסל מחזור הזה ישבו להם 10 ג'יגה נחמדים

אז בגלל זה דואגים לרוקן אותו כל פרק זמן מסויים.

וגם אני חשבתי פעם שסל מיחזור זה סתם דבר מפגר. אז התרגלתי למחוק בווינדוס תמיד עם Shift ככה שהוא ידלג על הסל מיחזור. מאז אני מוחק ככה תמיד. וכשראיתי את הסל מיחזור לסל מיחזור של הנורטון, חשבתי "עוד סל מיחזור?? בשביל מה? סתם דבר מטומטם." עד שיום אחד מחקתי משהו בטעות, ובגלל שאני רגיל למחוק עם Shift, הוא גם לא נשמר בסל מיחזור של . בלי הסל מיחזור של נורטון, הייתי מאבד את זה.

אז ככה ש, ברגע שתאבדו משהו והסל מיחזור הזה יהיה הדבר היחיד שיעזור לכם להחזיר את זה, תבינו כמה זה שימושי ותגידו תודה לבן אדם שהמציא את זה.

נ.ב.- די עם יצפאן. לא קשור כאן. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...